ZÁLEŠÁK Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Bukovany - Hroznová Lhota B 7:0 (4:0) 21.04. 16:30 -
Kněždub - Bzenec B 0:2 (0:1) 14.04. 16:30 -
Žeravice - Tv. Lhota 4:0 (1:0) 07.04. 16:30 -
Radějov - Bukovany 1:4 (1:1) 30.03. 15:00 -
Hroznová Lhota B - Petrov 1:1 (0:1) 16.03. 15:00 -
KEN Veselí - Dambořice 1:6 (0:3) 04.11. 14:00 -
Věteřov - Čejkovice 4:3 (1:3) 29.10. 14:00 -
Radějov - Petrov 1:0 (1:0) 22.10. 15:00 -
Petrov - Bukovany 0:3 (0:1) 15.10. 15:00 -
Mor. Písek - Tv. Lhota 3:0 kont. (0:4) 14.10. 15:00 -
Kněždub - Radějov 4:0 (3:0) 01.10. 15:30 -
Nenkovice B - Sobůlky 1:1 (1:0) 24.09. 16:00 -
Mor. Písek - Žeravice 1:2 (1:0) 16.09. 16:00 -
Dambořice - Vlkoš 6:0 (4:0) 10.09. 16:30 -
Velká n. Vel. - Násedlovice 8:0 (4:0) 03.09. 16:30 -
Mikulčice B - Hodonín 1:0 (1:0) 27.08. 17:00 -
Vracov - Vlkoš 4:2 (2:2) 20.08. 17:00 -
Bzenec B - Radějov 3:1 (0:0) 13.08. 17:00 -
Hovorany - Hroznová Lhota B 1:7 (1:5) 09.06. 18:00 -
KEN Veselí - Blatnice 3:1 (1:0) 04.06. 17:00 -
Žádovice - Vlkoš B 4:5 (3:2) 28.05. 17:30 -
Násedlovice - Bukovany 6:1 (2:0) 21.05. 17:30 -
Čejkovice - Bohuslavice 0:3 (0:3) 14.05. 17:00 -
Mor. Písek - Hr. Vrbka 3:0 (0:0) 13.05. 17:00 -
Archlebov - Čejkovice 1:2 (1:1) 07.05. 17:00 -
Vlkoš - D. Bojanovice 4:1 (1:1) 06.05. 10:15 -
Kostelec - Moravany 4:4 (2:2) 30.04. 16:30 -
Násedlovice - Blatnice 1:1 (0:0) 23.04. 16:30 -
Velká n. Vel. B - Těmice 1:2 (0:1) 23.04. 10:00 -
Ždánice B - Věteřov 1:8 (0:3) 22.04. 16:30 -
Bukovany - Dambořice 2:6 (0:3) 16.04. 16:30 -
Lužice - Žeravice 3:1 (1:1) 09.04. 16:00 -
Vracov - Milotice B 3:0 (0:0) 08.04. 16:00 -
Násedlovice - Vacenovice B 3:1 (1:1) 02.04. 16:00 -
Lipov - D. Bojanovice 1:1 (1:1) 19.03. 15:00 -
Lužice - Vřesovice 6:2 (5:1) 29.10. 14:00 -
Kostelec - Mikulčice B 1:0 (0:0) 22.10. 15:00 -
Kyjov B - Archlebov 7:0 (2:0) 09.10. 10:15 -
Ždánice B - Kyjov B 2:2 (0:2) 01.10. 15:30 -
Nenkovice B - Ždánice B 4:0 (3:0) 25.09. 16:00 -
KEN Veselí - Tv. Lhota 6:2 (3:2) 16.08. 17:00 -
Petrov - Hroznová Lhota B 4:1 (2:0) 09.08. 17:00 -
Dambořice - D. Bojanovice 3:1 (2:0) 20.10. 14:30 -
Svatobořice - Hovorany 1:1 (1:1) 13.10. 15:00 -
Petrov - Hodonín B 0:1 (0:0) 29.09. 15:30 -
Bohuslavice - Žádovice 0:1 (0:1) 22.09. 15:30 -
Žarošice - Hovorany 3:2 (1:1) 15.09. 16:00 -
Nenkovice - Svatobořice 1:3 (1:2) 08.09. 16:00 -
D. Bojanovice - Petrov 5:1 (2:1) 01.09. 16:30 -
Lipov - Vnorovy 2:0 (1:0) 18.08. 17:00