Musil Lukáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Želešice - Nikolčice 1:3 (1:0) 23.03. 15:00 -
Hroznová Lhota - Šlapanice 3:1 (1:0) 05.11. 14:00 -
Nikolčice - Veselí 4:0 (0:0) 04.11. 14:00 -
Babice - Lelekovice 2:0 (1:0) 29.10. 14:00 -
Ždánice - SK Uhřice 2:1 (2:0) 15.10. 15:00 -
Podolí - Želešice 4:1 (0:1) 14.10. 15:00 -
Dubňany - Valtice 12:1 (5:1) 01.10. 15:30 -
Soběšice - Kohoutovice 0:2 (0:2) 09.09. 13:15 -
Ratíškovice B - V. Bílovice 1:1 (1:1) 03.09. 16:30 -
RAFK - Kohoutovice 2:3 (0:1) 26.08. 17:00 -
Želešice - V. Pavlovice 2:1 (1:0) 13.08. 17:30 -
Slavkov - Čebín 0:5 (0:3) 10.06. 17:30 -
Želešice - Žebětín 3:1 (1:1) 28.05. 17:30 -
Svatobořice - Strážnice 1:3 (0:2) 21.05. 16:30 -
Hroznová Lhota - V. Pavlovice 3:0 (1:0) 14.05. 16:30 -
Milotice - Pohořelice 1:3 (1:1) 23.04. 16:30 -
Velká n. Vel. - V.Němčice 1:2 (1:0) 09.04. 16:00 -
Babice - Ráječko B 2:8 (0:4) 12.11. 14:00 -
Velká n. Vel. - Kyjov 1:8 (0:4) 05.11. 14:00 -
Zastávka - Rajhradice 2:1 (0:1) 22.10. 15:00 -
Pohořelice - Vyškov B 4:1 (1:1) 08.10. 10:30 -
Šardice - Strážnice 2:1 (1:1) 01.10. 15:30 -
Valtice - Hroznová Lhota 0:2 (0:0) 18.09. 16:00 -
Vojkovice - Kohoutovice 1:2 (0:1) 10.09. 10:30 -
Zbraslav - Tišnov 3:3 (2:2) 04.09. 16:30 -
Kyjov - Šardice 1:1 (1:1) 27.08. 17:00 -
Nikolčice - Hroznová Lhota 1:3 (0:1) 21.08. 17:00 -
Ratíškovice B - Velká n. Vel. 2:0 (0:0) 14.08. 17:30 -
Vojkovice - Želešice 6:1 (2:0) 11.06. 17:00 -
Rohatec - Hroznová Lhota 1:1 (1:1) 05.06. 17:00 -
Lednice - Valtice 3:0 (0:0) 20.05. 18:00 -
Velká n. Vel. - Šlapanice 1:2 (1:2) 07.05. 16:30 -
Tuřany - Višňové 2:1 (2:1) 23.04. 10:30 -
Blatnice - Ždánice 1:0 (0:0) 17.04. 16:00 -
FK Znojmo - Újezd 2:3 (2:2) 16.04. 16:00 -
Žebětín - Novosedly 4:1 (2:0) 09.04. 15:30 -
Vacenovice - Rohatec 0:3 (0:3) 27.03. 14:00 -
Šlapanice - Hroznová Lhota 1:4 (1:3) 19.03. 14:00 -
Ždánice - Tvrdonice 5:2 (4:1) 17.10. 15:00 -
Veselí - Dubňany 0:6 (0:3) 14.08. 17:30 -
Velká n. Vel. - Hroznová Lhota 0:1 (0:0) 11.10. 15:00 -
Vojkovice - Zastávka 1:1 (0:0) 03.10. 15:00 -
Nikolčice - Veselí 0:4 (0:1) 27.09. 15:30 -
Dubňany - Nikolčice 1:2 (0:1) 20.09. 15:30 -
Hroznová Lhota - Vyškov B 6:2 (3:1) 13.09. 16:00 -
Slatina - Tišnov 1:5 (1:2) 22.08. 17:00 -
Valtice - Blatnice 5:0 (4:0) 09.08. 17:00 -
Vojkovice - Soběšice 2:4 (2:0) 26.10. 14:30 -
Slatina - Slovan 0:1 (0:0) 19.10. 10:15 -
Vyškov B - Rohatec 2:2 (0:1) 06.10. 10:30