MACHÁČEK David
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Lukavec - Košetice B 1:1 (1:1) 15.10. 15:00 -
Častrov - Mnich 3:2 (0:0) 08.10. 15:00 -
Maraton C - Želiv 6:2 (2:1) 01.10. 15:00 -
H. Cerekev - Žirovnice B 8:3 (3:1) 23.09. 15:30 -
Čejov - Jiřice 0:3 (0:3) 17.09. 15:00 -
Černovice - Ústrašín 1:1 (1:0) 09.09. 16:00 -
Častrov - Senožaty 7:0 (4:0) 03.09. 16:00 -
Čejov - Žirovnice B 3:0 (1:0) 27.08. 15:00 -
H. Žďár - Třeboň B 3:1 (2:0) 17.06. 10:30 -
Lišov - Třebětice 3:2 (0:1) 11.06. 17:00 -
Slavonice - Studená 1:1 (0:0) 04.06. 14:00 -
Buk - Borek 2:2 (0:1) 21.05. 15:00 -
Bělčice - Vacov 3:2 (1:0) 20.05. 17:00 -
Bystřice - Borek 1:3 (0:1) 30.04. 17:00 -
Suchdol - Č. Velenice 2:0 (0:0) 23.04. 17:00 -
Bystřice - Neplachov 0:2 (0:0) 09.04. 16:30 -
Buk - N.Včelnice 0:0 (0:0) 25.03. 15:00 -
Roudné B - Boršov 2:0 (1:0) 12.11. 14:00 -
N.Včelnice - Neplachov 0:0 (0:0) 29.10. 11:00 -
Lišov - Met. Tábor 3:1 (1:0) 15.10. 15:30 -
Bystřice - Buk 3:2 (2:1) 08.10. 16:00 -
Lišov - Kovářov 8:0 (3:0) 01.10. 16:00 -
Bystřice - Lomnice 2:2 (0:1) 18.09. 16:30 -
Suchdol - Třeboň B 0:0 (0:0) 28.08. 17:00 -
Chotoviny - Planá n.Luž. 2:6 (2:2) 12.06. 16:00 -
Buk - Suchdol 5:0 (2:0) 04.06. 17:00 -
Slavonice - Bystřice B 4:0 (2:0) 04.06. 13:30 -
Strmilov - Novosedly 7:0 (2:0) 03.06. 18:00 -
Soběslav B - Hradiště 1:4 (1:1) 29.05. 17:00 -
H. Žďár - Č. Velenice 2:0 (2:0) 21.05. 10:30 -
Slavonice - Novosedly 6:0 (5:0) 07.05. 13:30 -
Soběslav B - Planá n.Luž. 2:3 (2:1) 01.05. 17:00 -
Větrovy - Chyšky 6:0 (2:0) 23.04. 17:00 -
Třeboň B - Č. Velenice 0:0 (0:0) 17.04. 15:00 -
Popelín - Chlum 3:1 (0:0) 09.04. 13:00 -
Třebětice - Studená 0:0 (0:0) 07.11. 14:00 -
Popelín - Strmilov 1:1 (0:1) 06.11. 10:30 -
Roudné B - Sedlec 4:0 (0:0) 23.10. 15:30 -
Soběslav B - Chotoviny 2:3 (1:0) 10.10. 15:30 -
Chyšky - Ml. Vožice 1:2 (0:0) 03.10. 15:00 -
Peč B - Slavonice B 0:2 (0:1) 02.10. 16:00 -
Častrov - Třešť C 0:5 (0:2) 28.09. 15:30 -
Hradiště - Kluky 3:1 (0:0) 19.09. 16:30 -
Třeboň B - H. Žďár 2:0 (1:0) 12.09. 15:00 -
Bystřice - Lomnice 3:0 (1:0) 29.08. 17:00 -
D.Bukovsko - Č. Velenice 1:0 (1:0) 28.08. 17:00 -
Popelín - Suchdol B 4:1 (3:0) 03.10. 12:30 -
Jarošov - Bystřice B 0:3 (0:0) 19.09. 16:30 -
Kunžak - Strmilov 0:3 (0:2) 12.09. 17:00 -
Popelín - St. Hobzí 2:0 (2:0) 05.09. 13:30