ČEMUS Daniel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Ostrá B - Poříčany B 3:4 (1:1) 11.09. 10:15 -
Loučeň - Přerov n/L 0:3 (0:1) 18.06. 14:00 -
Libodřice - Kouřim 7:4 (4:1) 11.06. 17:00 -
Třebestovice - B.Poděbrady B 1:1 (1:1) 28.05. 17:00 -
Předhradí - Nymburk B 0:4 (0:1) 15.05. 17:00 -
Vykáň - Tatce 5:1 (3:0) 09.04. 10:15 -
Přerov n/L - Hr. Jeseník 3:0 (1:0) 27.03. 15:00 -
Sloveč - Opočnice 11:2 (5:1) 13.11. 13:30 -
Volárna - Ohaře 5:2 (0:2) 31.10. 14:00 -
Ostrá B - Krchleby 1:3 (1:2) 31.10. 10:15 -
Hradištko - Drahelice 4:1 (1:1) 30.10. 14:00 -
Tatce B - Straky B 0:3 (0:1) 24.10. 14:30 -
Hradištko - Litol B 5:2 (4:2) 23.10. 14:30 -
Hořátev - Odřepsy 0:3 (0:1) 03.10. 16:00 -
Křečkov - Sloveč 3:2 (2:0) 28.09. 16:30 -
Milovice B - Semice B 1:2 (1:0) 26.09. 16:30 -
Vrbice - Vestec 1:3 (0:2) 19.09. 16:30 -
Pátek B - Velenice 3:1 (1:0) 12.09. 17:00 -
Sokoleč B - Sány 0:5 (0:1) 05.09. 17:00 -
Libice - Poříčany B 4:1 (1:1) 29.08. 17:00 -
Bříství - Struhy B 5:1 (3:0) 22.08. 17:00 -
Křečkov - Odřepsy 2:3 (2:1) 03.10. 13:00 -
Bobnice/Dvory B - Straky B 3:1 (1:1) 26.09. 16:30 -
Kovanice - Všejany 0:1 (0:1) 19.09. 16:30 -
Čejetice - Židněves 6:2 (3:1) 29.08. 17:00 -
Křinec - Mcely 8:1 (3:0) 23.08. 17:00 -
Litol - Milčice 6:1 (4:0) 16.11. 13:30 -
Kost. Lhota - Loučeň 1:3 (1:3) 16.11. 10:30 -
Dymokury - Budiměřice 2:0 (0:0) 03.11. 14:00 -
Bečváry - Jest. Lhota 0:5 (0:1) 26.10. 14:30 -
Všechlapy - Pátek B 0:2 (0:0) 26.10. 10:15 -
Záhornice - Bobnice/Dvory 2:11 (1:4) 19.10. 15:30 -
Sány - Odřepsy 2:3 (2:2) 12.10. 15:30 -
Rožďalovice - Nymburk B 4:0 (1:0) 05.10. 16:00 -
Vykáň - Hr. Jeseník 0:4 (0:2) 29.09. 16:00 -
Straky - Krchleby 1:3 (0:2) 28.09. 16:00 -
Vrbice - Hr. Jeseník B 5:2 (3:1) 21.09. 16:30 -
Košík - Chleby 2:0 (1:0) 14.09. 16:30 -
Přerov n/L - Tatce 2:0 (1:0) 08.09. 17:00 -
Netřebice - Lipník 2:5 (0:3) 07.09. 17:00 -
Sány B - Dlouhopolsko 4:0 (2:0) 31.08. 17:00 -
Křečkov - Libice 3:6 (0:3) 25.08. 17:00 -
Třebestovice - B.Poděbrady B 1:3 (0:1) 24.08. 17:00 -
Křečkov - Tatce 2:1 (0:1) 16.06. 17:00 -
Dobré Pole - Nučice 0:5 (0:3) 15.06. 17:00 -
Sl. Poděbrady - Hr. Jeseník 7:1 (2:1) 01.06. 10:15 -
Nymburk B - Dymokury 7:1 (3:1) 12.05. 17:00 -
Rožďalovice - Kostomlaty 0:7 (0:2) 04.05. 17:00 -
Sány B - Dlouhopolsko 2:5 (0:2) 28.04. 17:00 -
B.Poděbrady B - Všejany 1:0 (1:0) 14.04. 16:30