ŠTEBERL Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Pozdeň B - Vinařice B 2:4 (2:1) 24.03. 15:00 -
Slavia - Teplýšovice 3:4 (0:2) 23.03. 15:00 -
Běleč - V.Dobrá B 0:9 (0:1) 28.10. 14:30 -
Čelákovice - Záryby 2:1 (1:1) 23.09. 10:15 -
Černolice - Lety 4:4 (0:2) 09.09. 17:00 -
Bakov - Zeleneč 1:2 (0:2) 26.08. 17:00 -
Zeleneč - Plaňany 6:1 (5:0) 11.06. 17:00 -
Loděnice - Zdice 2:5 (1:2) 27.05. 17:00 -
Libčice - Lužec 3:3 (3:1) 29.04. 17:00 -
Sedlčany B - Vyžlovka 3:0 (2:0) 16.04. 17:00 -
Dubí - Olovnice 1:3 (1:1) 15.04. 17:00 -
Záryby - Lužec 2:1 (1:0) 02.04. 16:30 -
Střešovice C - Lipence B 6:2 (4:0) 28.10. 17:00 -
Slivenec - 1999 Praha 4:1 (2:0) 23.10. 15:30 -
Raptors B - Libuš B 5:2 (2:1) 15.10. 16:00 -
Nebušice - Kbely 2:7 (1:6) 08.10. 10:15 -
Radlík - Kazín B 0:3 (0:1) 01.10. 16:00 -
Libuš - Zbraslav 1:6 (1:2) 01.10. 10:15 -
Mládež - Braník B 3:3 (1:1) 25.09. 14:00 -
Radotín B - Řepy 3:0 (0:0) 17.09. 13:30 -
Slivenec - Modřany 0:2 (0:1) 04.09. 17:00 -
Březiněves - Kunratice 1:1 (0:0) 20.08. 10:15 -
Tempo - Xaverov 3:2 (0:1) 06.08. 10:15 -
Kunratice - Tempo 1:10 (1:3) 12.06. 17:00 -
Chodov - Újezd n. Lesy B 6:0 (3:0) 11.06. 17:00 -
Štěrboholy - Háje 1:3 (1:2) 27.05. 19:00 -
Koloděje - Union Žižkov 6:0 (2:0) 08.05. 17:00 -
Háje - Vršovice 5:3 (3:1) 07.05. 10:30 -
Hrdlořezy - Ďáblice 0:8 (0:1) 10.04. 16:30 -
Př.Kopanina B - Modřany 4:0 (1:0) 20.03. 15:00 -
Háje - Hrdlořezy 5:1 (2:0) 30.10. 10:15 -
Aritma B - Slivenec 3:0 (0:0) 10.10. 13:45 -
D. Měcholupy - Vršovice B 1:1 (0:1) 02.10. 10:15 -
Střešovice - Stodůlky 2:0 (2:0) 25.09. 16:30 -
Zlíchov - Libuš 5:1 (2:1) 18.09. 10:15 -
Troja - Březiněves 0:3 (0:2) 04.09. 10:30 -
Libuš B - Sparta Krč 4:1 (2:1) 28.08. 13:00 -
Aritma B - Braník 4:3 (2:3) 01.08. 17:00 -
Mládež - Miškovice 18:0 (7:0) 10.10. 11:00 -
Zličín B - Zbraslav B 4:0 (4:0) 04.10. 17:00 -
Spoje B - Benice 7:1 (3:1) 28.09. 16:30 -
Střešovice B - Cholupice 0:2 (0:1) 20.09. 16:30 -
Union Žižkov B - Královice B 0:5 (0:3) 19.09. 10:30 -
Stodůlky B - Bohnice 2:2 (2:2) 29.08. 17:00 -
Čakovice - Zličín B 5:1 (4:1) 15.08. 10:30 -
Řepy - Tempo B 1:6 (0:3) 09.08. 16:00 -
Braník B - Písnice 2:0 (1:0) 07.03. 12:30 -
Radotín B - Čakovice 2:3 (2:1) 03.11. 14:00 -
Mládež - Zbraslav B 14:1 (6:0) 28.10. 12:15 -
Tempo B - Braník B 1:1 (0:1) 13.10. 15:30