Schaffer Antonín
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Starovice - Drnholec 1:3 (0:0) 21.04. 16:30 -
D.Dunajovice - Lanžhot B 0:3 (0:2) 20.04. 16:30 -
Drnholec - Klobouky 6:0 (3:0) 14.04. 16:30 -
Podivín - Kobylí 1:1 (1:1) 13.04. 16:30 -
Strachotín - Drnholec 0:5 (0:3) 07.04. 16:30 -
Pohořelice B - Týnec 3:1 (0:0) 07.04. 10:00 -
Klobouky - Popice 1:0 (0:0) 06.04. 16:30 -
Diváky - Brumovice 1:2 (0:1) 31.03. 15:30 -
Křepice - Ivaň 0:0 (0:0) 30.03. 13:30 -
Nosislav - Podivín 3:0 (2:0) 24.03. 15:00 -
Zaječí - Bavory 3:0 (0:0) 23.03. 15:00 -
D.Dunajovice - Drnholec 5:3 (1:2) 11.11. 14:00 -
Pohořelice B - Šitbořice 3:1 (2:1) 29.10. 10:00 -
Zaječí - V. Bílovice B 1:3 (0:2) 28.10. 14:00 -
Uherčice - Velký Dvůr 3:1 (2:0) 22.10. 15:00 -
Přibice B - V.Němčice B 4:2 (1:1) 22.10. 10:00 -
V. Pavlovice B - Ivaň 1:3 (0:2) 21.10. 15:00 -
Bořetice - Hlohovec 4:1 (2:1) 15.10. 15:00 -
Diváky - Ivaň B 0:0 (0:0) 08.10. 15:30 -
Charvátská - Nosislav 3:1 (2:0) 08.10. 10:15 -
Zaječí - Strachotín 3:0 (0:0) 01.10. 15:30 -
Lanžhot B - Klobouky 5:0 (3:0) 01.10. 10:00 -
V. Pavlovice B - M.Žižkov 1:2 (0:1) 24.09. 16:00 -
V. Pavlovice C - Pavlov 1:3 (0:1) 23.09. 16:00 -
Hustopeče - Hlohovec 3:1 (0:1) 17.09. 16:00 -
Pouzdřany B - Velký Dvůr 2:0 (1:0) 16.09. 16:00 -
Křepice - Přítluky 2:3 (1:1) 16.09. 10:00 -
Starovice - Popice 4:0 (1:0) 10.09. 16:30 -
Charvátská - Ivaň 1:1 (1:0) 09.09. 16:30 -
Hustopeče B - V. Hostěrádky 2:1 (2:1) 03.09. 16:30 -
Týnec - Pohořelice B 1:3 (1:1) 03.09. 10:00 -
Mikulov - Kobylí 4:1 (1:1) 02.09. 16:30 -
Brumovice - Boleradice 2:1 (1:1) 27.08. 17:00 -
Krumvíř B - Lanžhot B zrušen -
Klobouky - V. Bílovice B 0:5 (0:3) 26.08. 17:00 -
Podivín - Nosislav 0:5 (0:1) 19.08. 17:00 -
Strachotín - Šitbořice 2:0 (2:0) 13.08. 17:00 -
Přítluky - V. Pavlovice B 1:2 (0:2) 12.08. 10:30 -
Diváky - Starovice 1:2 (0:1) 11.06. 17:00 -
Pouzdřany - Uherčice 3:1 (0:1) 04.06. 16:30 -
Boleradice - Charvátská 1:4 (1:1) 04.06. 10:30 -
Zaječí - Klobouky 0:10 (0:4) 28.05. 17:00 -
D.Dunajovice - Drnholec 1:0 (1:0) 27.05. 17:00 -
Klobouky - Šitbořice 1:2 (0:1) 21.05. 17:00 -
V.Němčice B - Diváky 2:3 (2:0) 21.05. 10:30 -
Křepice - M.Žižkov 4:1 (3:0) 14.05. 16:00 -
Klentnice - Velký Dvůr 0:0 (0:0) 13.05. 16:00 -
Strachotín - Pohořelice B 4:2 (1:1) 07.05. 17:00 -
Starovice - V.Němčice B 4:0 (2:0) 30.04. 16:30 -
V. Bílovice B - Týnec 0:1 (0:0) 23.04. 16:30