HUDEČEK Lukáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Kozmice - Bolatice 1:0 (0:0) 20.08. 16:30 -
Malé Hoštice - Krnov B 2:2 (1:0) 12.08. 17:00 -
Stachovice - Spálov 4:2 (1:0) 27.05. 17:00 -
Zlatníky - V. Heraltice 0:4 (0:1) 14.05. 10:00 -
Stachovice - Skotnice 1:0 (0:0) 22.04. 16:00 -
Lichnov - V. Heraltice 1:4 (0:2) 08.04. 14:00 -
Lichnov - Malé Hoštice 4:2 (1:1) 15.10. 15:00 -
MFK Bruntál B - Lichnov 4:0 (3:0) 09.10. 15:00 -
Hrabová - Hlubina B 3:4 (1:1) 01.10. 15:00 -
Hrabová - Ostrava-Jih 4:1 (2:1) 17.09. 15:30 -
Lichnov - Krnov B 2:1 (1:0) 03.09. 16:00 -
Vítkov - Slavia Opava 2:0 (0:0) 18.06. 15:00 -
Slavkov - Vítkov 2:3 (0:2) 29.05. 17:00 -
Libhošť - B.Albrechtice 1:1 (0:1) 08.05. 16:30 -
Vratimov B - Dobrá 4:2 (1:1) 23.04. 16:00 -
Velké Hoštice - V. Heraltice 1:2 (1:0) 26.03. 15:00 -
Kobeřice B - Bolatice B 2:1 (1:1) 30.10. 14:30 -
Suché Lazce - Skřipov 8:0 (5:0) 23.10. 14:30 -
Jakartovice - Stěbořice 3:2 (0:1) 09.10. 15:00 -
Skřipov - Raduň 7:2 (3:0) 25.09. 15:30 -
Hať B - Bolatice B 6:1 (3:0) 18.09. 15:30 -
Šilheřovice B - Darkovičky B 0:3 (0:1) 18.09. 13:00 -
Jakartovice - Dolní Životice 4:1 (3:0) 11.09. 15:00 -
D.Benešov B - Strahovice B 0:0 (1:0) 29.08. 16:30 -
Hněvošice - Kobeřice B 2:4 (0:1) 22.08. 16:30 -
Píšť - Vřesina 3:0 (1:0) 15.08. 17:00 -
Bolatice B - Bělá 4:0 (3:0) 10.10. 15:00 -
Kylešovice - Vávrovice 3:4 (2:3) 12.09. 15:00 -
Větřkovice - Štáblovice 3:2 (1:2) 06.09. 16:30 -
Vávrovice - Závada 1:1 (1:0) 23.08. 15:00 -
Melč - Vávrovice 2:1 (1:1) 15.08. 17:00 -
Kylešovice - Melč 0:6 (0:3) 09.11. 15:30 -
Služovice - P. Polom B 4:1 (1:0) 27.10. 14:00 -
Štáblovice - Brumovice 1:13 (0:7) 19.10. 14:00 -
Komárov - Závada 4:1 (2:1) 13.10. 15:00 -
Skřipov - Hrabyně 1:3 (0:1) 05.10. 15:00 -
Štítina - Stěbořice 0:1 (0:0) 29.09. 15:30 -
Kobeřice B - D.Benešov B 1:5 (1:2) 21.09. 16:00 -
Otice - Vávrovice B 2:0 (1:0) 14.09. 16:00 -
Větřkovice - Palhanec 2:1 (0:1) 08.09. 16:00 -
Závada - Těškovice 2:2 (1:1) 31.08. 16:30 -
Služovice - Hrabyně 4:0 (0:0) 25.08. 17:00 -
Hradec B - Raduň 8:1 (3:0) 18.08. 10:00 -
Raduň - H.Lhota 2:2 (2:1) 16.06. 17:00 -
Kobeřice B - Těškovice 0:3 (0:2) 08.06. 17:00 -
Slavkov B - Melč 0:2 (0:2) 01.06. 17:00 -
Jakartovice - Březová 3:1 (1:1) 25.05. 17:00 -
Radkov - Melč 4:5 (1:2) 18.05. 15:00 -
Služovice - Dobroslavice 5:2 (4:0) 12.05. 16:30 -
Melč - Dolní Životice 2:1 (1:0) 04.05. 16:00