ŠMÍD Rudolf
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Senomaty - Olešná 1:2p. (1:1) 15.06. 17:00 -
Branov - Roztoky 0:3 (0:2) 09.06. 17:00 -
Lužná - Pustověty 3:2p. (0:1) 08.06. 17:00 -
Janov - Pavlíkov 5:1 (5:1) 08.06. 13:30 -
Chrášťany - Jesenice B 5:2 (2:1) 02.06. 17:00 -
Jesenice - Olešná 3:4p. (1:2) 01.06. 17:00 -
Šanov - Kněževes B 5:0 (5:0) 01.06. 13:30 -
Kounov - Panoší Új. 3:0 (2:0) 01.06. 10:15 -
Sýkořice - Pavlíkov 4:0 (2:0) 26.05. 17:00 -
Panoší Új. - Mutějovice 2:6 (2:4) 26.05. 13:30 -
Olešná - Kněževes 2:1p. (1:1) 25.05. 17:00 -
Srbeč - Kounov 3:4 (1:3) 25.05. 13:30 -
Jesenice B - Janov 1:2 (1:1) 19.05. 13:30 -
Oráčov - Kroučová 2:1 (2:0) 05.05. 13:30 -
Janov - Branov 4:0 (2:0) 04.05. 13:30 -
Senomaty - Kněževes 1:8 (1:4) 27.04. 17:00 -
Pustověty - Jesenice 1:4 (0:4) 20.04. 13:30 -
Kroučová - Janov 1:0 (1:0) 14.04. 17:00 -
Slabce - Zavidov B 5:2 (1:0) 13.04. 17:00 -
Lubná - Olešná 2:0 (1:0) 31.03. 13:30 -
Slabce - Senomaty 3:4p. (1:1) 23.03. 15:00 -
Lužná - Oh. Městečko 0:1 (0:1) 17.11. 13:30 -
Senomaty - Zavidov B 8:0 (4:0) 10.11. 14:00 -
Branov - Žehrovice 2:1 (0:0) 04.11. 14:00 -
Kolešovice - Pustověty 0:5 (0:3) 03.11. 14:00 -
Jesenice - Zavidov B 4:3p. (2:1) 27.10. 14:30 -
Jesenice B - Chrášťany 2:1p. (0:1) 21.10. 10:00 -
Panoší Új. - Kounov 0:9 (0:5) 20.10. 13:00 -
Pustověty - Mšec-N. Straš. 2:4 (1:2) 13.10. 12:30 -
Řevničov - Pavlíkov 6:1 (2:0) 07.10. 16:00 -
Pavlíkov - Kroučová 2:1p. (0:0) 30.09. 16:00 -
Lubná - Lužná 4:0 (3:0) 29.09. 16:00 -
Roztoky B - Panoší Új. 3:1 (2:1) 16.09. 13:30 -
Zavidov B - Slabce 2:1 (2:0) 15.09. 17:00 -
Kroučová - Slabce 1:3 (0:2) 16.06. 10:00 -
Kounov - Kolešovice B 2:4 (1:2) 09.06. 10:00 -
Ruda - Jesenice B 1:5 (0:2) 20.05. 13:30 -
Branov - Roztoky 1:2 (1:0) 13.05. 16:00 -
Roztoky B - Kněževes B 2:3p. (0:1) 13.05. 13:30 -
Slabce - Senomaty 1:2 (1:1) 12.05. 17:00 -
Oráčov - Pustověty 0:3 (0:1) 06.05. 13:30 -
Janov - Šanov 6:0 (4:0) 05.05. 17:00 -
Řevničov - Chrášťany 4:2 (2:1) 29.04. 17:00 -
Žehrovice - Kounov 7:2 (3:1) 29.04. 10:00 -
Oh. Městečko - Kněževes 0:2 (0:2) 28.04. 17:00 -
Roztoky B - Panoší Új. 3:2 (0:0) 22.04. 13:30 -
B. Rynholec - Kolešovice 5:0 (1:0) 15.04. 17:00 -
Sýkořice - Pustověty 2:3 (0:2) 08.04. 16:30 -
Olympie - Kněževes zrušen -
Tuřany - Koleč 0:2 (0:1) 11.11. 14:00