KLIK Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Zdemyslice - Chlumčany B 4:1 (3:0) 08.06. 17:00 -
Střížovice - Záhoří 3:4p. (1:1) 02.06. 17:00 -
Robstav B - Klatovy B 4:3p. (1:1) 02.06. 10:15 -
Soběkury - Žákava B 3:1 (3:0) 19.05. 17:00 -
Stráž - Kdyně 1:2p. (0:0) 18.05. 17:00 -
Ch. Újezd - FK Planá 3:4 (2:2) 04.05. 17:00 -
Mýto B - Petřín B 1:4 (1:1) 28.04. 17:00 -
Třemošná - Radnice 1:0p. (0:0) 13.04. 17:00 -
Záluží - Dvorec 5:2 (2:1) 07.04. 16:30 -
Plasy - Slovan Plzeň 3:2 (1:2) 30.03. 16:30 -
Bělá - Chodov 2:1p. (1:0) 24.03. 10:15 -
Mrákov - Chodov 2:1p. (1:1) 18.11. 13:30 -
Krchleby - Kozolupy 6:5p. (2:1) 03.11. 14:00 -
Dvorec - Chlum 5:1 (2:0) 28.10. 14:30 -
Třemošná - Plasy 1:2p. (0:0) 27.10. 14:30 -
Příkosice - Petřín B 3:5 (0:5) 20.10. 15:30 -
Ptenín - Soběkury 5:2 (4:1) 14.10. 15:30 -
Dnešice - Blovice B 0:1 (0:0) 14.10. 12:30 -
Líšina - Neurazy 1:2p. (1:1) 07.10. 16:00 -
Tlučná - Touškov 0:5 (0:3) 06.10. 16:00 -
Žákava B - Soběkury 8:0 (5:0) 30.09. 16:00 -
Chotěšov B - Blovice B 2:3p. (1:0) 30.09. 10:15 -
Křimice - Štěnovice 11:1 (5:1) 23.09. 16:30 -
Žákava - Chanovice 0:2 (0:1) 22.09. 16:30 -
Záluží - Záhoří 3:0 (2:0) 16.09. 16:30 -
Raková - Radnice 1:3 (0:1) 08.09. 17:00 -
D. Lukavice - Žákava B 2:0 (0:0) 02.09. 17:00 -
Robstav B - Chlumčany 2:0 (1:0) 26.08. 10:15 -
Plzeň-Letná B - Neurazy 1:3 (0:2) 17.06. 17:00 -
Postřekov - Staňkov 1:2p. (0:1) 10.06. 16:00 -
Losiná B - Záhoří 3:4p. (2:1) 03.06. 17:00 -
Koloveč - Bělá 3:2p. (1:2) 02.06. 17:00 -
Petřín B - Radnice 4:1 (1:0) 27.05. 17:00 -
Merklín B - Střížovice 8:3 (4:1) 20.05. 17:00 -
Strašice - Třemošná 3:2p. (0:0) 13.05. 17:00 -
Lhota B - Chanovice 0:3 (0:1) 29.04. 10:30 -
Žinkovy - Sp. Poříčí 3:0 (1:0) 28.04. 17:00 -
Záluží - Losiná B 6:1 (0:0) 22.04. 17:00 -
Vejprnice B - Chotěšov 4:3 (1:0) 08.04. 16:30 -
Nepomuk B - S. Smolivec 5:1 (1:1) 18.11. 14:00 -
Líšina - Mantov 1:2 (1:2) 12.11. 14:00 -
Žákava - Losiná 5:2 (2:1) 11.11. 14:00 -
Hradec - Záluží 3:1 (0:1) 04.11. 14:00 -
Dnešice - Blovice B 1:2 (1:1) 29.10. 14:30 -
Seč - Nezbavětice 6:2 (2:1) 22.10. 14:30 -
Předenice - S. Smolivec 2:3p. (1:0) 21.10. 15:30 -
Koloveč - Horš. Týn 3:0 kont. (0:0) 15.10. 15:30 -
Radkovice - Merklín 3:2 (1:1) 30.09. 16:00 -
Štěnovice - Robstav B 1:2p. (0:1) 16.09. 16:00 -
Petřín B - Plasy 3:0 (1:0) 14.09. 17:15