Šlesinger Adam
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Obřany - Bílovice 1:1 (1:0) 28.08. 16:30 -
Slovan B - Řícmanice 4:2 (0:0) 21.05. 17:00 -
Blatnice - Tvrdonice 3:3 (3:3) 05.09. 16:30 -
Únanov - Jevišovice 1:5 (1:3) 04.09. 10:15 -
Lelekovice - Vev. Bítýška 2:2 (0:0) 29.08. 17:00 -
Višňové - Šatov 0:3 (0:1) 22.08. 17:00 -
Slatina B - MS Brno B 3:1 (1:0) 11.10. 15:00 -
Bohdalice - Boskovice B 4:3 (1:3) 15.08. 17:00 -
Kněždub - Vacenovice 0:2 (0:1) 03.11. 14:00 -
S.Lískovec - Lokomotiva 1:2 (1:0) 02.11. 14:00 -
Kyjov - V. Bílovice 2:3 (0:2) 15.09. 13:30 -
Rájec-Jestřebí - Černá Hora 2:0 (1:0) 06.09. 17:00 -
Přímětice - Šatov 1:1 (0:1) 31.08. 13:30 -
Boskovice B - Bohdalice 1:2 (0:1) 24.08. 17:00 -
Vev. Bítýška - Lelekovice 1:4 (0:3) 18.08. 16:30 -
Slovan B - Lokomotiva 0:13 (0:5) 14.06. 17:00 -
Chrlice - ČAFC 2:6 (0:3) 02.06. 17:00 -
Slovan B - Start B 5:3 (3:3) 25.05. 10:30 -
Řícmanice - Líšeň C 1:6 (0:5) 28.04. 16:00 -
Lelekovice - Obřany 1:3 (0:1) 21.04. 16:00 -
Slovan B - Medlánky B 1:0 (0:0) 13.04. 10:30 -
Jundrov - Lokomotiva 2:10 (1:5) 30.03. 10:30 -
Obřany - Slovan B 3:1 (0:1) 23.03. 15:30 -
Lokomotiva - Řečkovice 1:1 (1:0) 20.10. 14:30 -
Slatina B - Bílovice 6:1 (4:0) 07.10. 15:00 -
Medlánky B - Lokomotiva 1:6 (0:2) 15.09. 16:00 -
Řícmanice - Lokomotiva 0:5 (0:3) 30.08. 17:30 -
Svratka B - Řícmanice 4:1 (1:0) 17.06. 18:00 -
Start B - Slovan B 4:4 (3:2) 16.06. 16:30 -
Lokomotiva - ČAFC 4:2 (2:0) 07.06. 18:00 -
Bílovice - Slatina B 2:2 (1:1) 02.06. 16:30 -
Řícmanice - Medlánky B 6:3 (0:1) 27.05. 16:00 -
Bosonohy B - Lelekovice 0:6 (0:4) 26.05. 10:30 -
Adamov - Šošůvka 5:0 (2:0) 20.05. 16:30 -
Líšeň C - Bosonohy B 2:1 (1:1) 16.05. 17:30 -
Soběšice B - Chrlice B 2:5 (2:2) 13.05. 16:30 -
Kroužek - Velešovice 0:7 (0:0) 01.05. 17:00 -
Svratka C - Řečkovice B 3:0 (2:0) 29.04. 15:30 -
Svratka B - Lelekovice 1:2 (1:2) 29.04. 13:30 -
Líšeň C - Řícmanice 0:5 (0:3) 22.04. 16:00 -
Řečkovice B - Obřany B 0:1 (0:0) 08.04. 15:30 -
Rudice - Skalice 3:1 (0:0) 07.10. 15:00 -
Bílovice - Lokomotiva B 4:3 (1:1) 16.09. 15:30 -
Lokomotiva - Svratka B 1:3 (0:1) 15.04. 16:00 -
Střelice - Zakřany 2:0 (1:0) 08.04. 15:30 -
Obřany - Bosonohy B 2:3 (0:2) 20.08. 16:30 -
Řícmanice - Obřany B 4:1 (2:0) 04.06. 16:00 -
Start - S.Lískovec 2:0 (2:0) 23.04. 16:00 -
Řečkovice - Svratka B 0:1 (0:0) 16.04. 16:00 -
Lelekovice - Slatina B 1:2 (1:0) 10.04. 15:30