TAKÁČ Tibor
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Háj - Heřmanice 2:1 (2:0) 18.11. 14:00 -
Tošanovice - Těrlicko 2022 3:5 (1:2) 04.11. 13:00 -
Kobeřice - Heřmanice 3:0 (2:0) 29.10. 14:30 -
Vřesina - Kravaře 0:1 (0:1) 22.10. 14:30 -
Orlová - D.Benešov 3:1 (1:1) 14.10. 15:00 -
Odry - Vlčovice 2:2 (2:0) 07.10. 15:00 -
Kobeřice - Krásné Pole 5:0 (3:0) 01.10. 15:00 -
Velká Polom - Petřkovice 1:4 (0:2) 30.09. 15:00 -
Jakubčovice - Brušperk 2:0 (1:0) 16.09. 15:30 -
Mořkov - Studénka 0:4 (0:3) 20.08. 16:30 -
Petřvald n. M. - Vřesina 7:2 (4:1) 19.08. 16:30 -
Kozlovice - Petřvald 3:2 (2:0) 13.08. 17:00 -
Bolatice - Orlová 2:6 (1:3) 17.06. 14:00 -
Kopřivnice - Veřovice 4:2 (4:0) 10.06. 17:00 -
Dolní Datyně - Vratimov 1:3 (0:0) 03.06. 17:00 -
Vřesina - Orlová 0:5 (0:1) 07.05. 16:30 -
Kobeřice - P. Polom 0:2 (0:1) 16.04. 16:00 -
Vratimov - Bolatice 5:2 (3:2) 08.04. 10:15 -
Brušperk - Vřesina 2:0 (1:0) 12.11. 14:00 -
Heřmanice - Řepiště 0:6 (0:6) 15.10. 15:00 -
Kr. Loučky - Krnov B 1:0 (0:0) 25.09. 10:00 -
Vratimov - Jakubčovice 1:1 (1:1) 17.09. 10:15 -
Ostrava-Jih - Hlubina B 1:1 (1:0) 03.09. 14:00 -
Starý Jičín - Palkovice 1:0 (0:0) 28.08. 16:30 -
Heřmanice - Vřesina 2:2 (2:1) 27.08. 16:30 -
Brušperk - Dolní Datyně 0:1 (0:0) 24.08. 17:00 -
Kravaře - Štěpánkovice 3:2 (3:1) 20.08. 16:30 -
Jakubčovice - Řepiště 0:2 (0:0) 06.08. 17:00 -
Orlová - Čeladná 8:1 (7:0) 15.06. 17:30 -
Vřesina - Kravaře 2:1 (0:0) 12.06. 17:00 -
Mořkov - Lískovec 0:2 (0:0) 05.06. 17:00 -
Orlová - Kobeřice 2:1 (1:1) 28.05. 17:00 -
Oldřišov - Čeladná 9:1 (4:0) 22.05. 16:30 -
Bohuslavice - Chuchelná 4:2 (1:2) 08.05. 16:00 -
Hlubina - Krnov 0:0 (0:0) 30.04. 16:30 -
Albrechtice - Vítkov 2:1 (0:0) 27.03. 14:00 -
Brušperk - Krnov 1:2 (1:0) 06.11. 14:00 -
Oldřišov - Petrovice 8:1 (5:0) 10.10. 15:00 -
Smilovice - Dobrá 4:1 (2:0) 03.10. 15:00 -
Čeladná - Kobeřice 0:5 (0:4) 18.09. 15:30 -
Starý Jičín - Mořkov 4:3 (2:1) 05.09. 16:00 -
Český Těšín - Petrovice 1:0 (0:0) 14.08. 17:00 -
Věřňovice - Raškovice 0:3 (0:3) 04.10. 15:30 -
Kozlovice - Tichá 3:1 (0:0) 27.09. 16:00 -
Bystřice - Čeladná 5:0 (5:0) 06.09. 16:30 -
Budišov - Chomýž 1:3 (0:1) 30.08. 17:00 -
Břidličná - Kobeřice 3:0 (3:0) 08.08. 17:00 -
Budišov - Albrechtice 2:1 (1:1) 03.11. 14:00 -
Tichá - Jeseník 3:3 (2:1) 27.10. 14:00 -
Český Těšín - Brušperk 4:1 (2:0) 19.10. 14:00