TSAREV Alexej
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Slavoj Podolí - Třeboradice 1:2 (0:0) 14.08. 10:15 -
Královice - Admira B 2:7 (1:6) 03.10. 10:30 -
Kolovraty - Újezd n. Lesy 3:1 (0:0) 05.09. 10:15 -
Hostivař - Olympia 4:0 (2:0) 15.08. 10:30 -
Újezd B - Háje B 4:2 (2:0) 08.08. 14:00 -
Stodůlky - Zbraslav 1:1 (0:0) 08.03. 12:15 -
Braník - Zbraslav 4:2 (3:0) 02.11. 11:15 -
Dubeč B - D. Měcholupy 0:2 (0:2) 26.10. 14:30 -
Kolovraty - Olympia 2:0 (1:0) 12.10. 10:15 -
Akademie - Újezd B 3:0 (1:0) 28.09. 16:00 -
Tempo - Praga 3:0 (3:0) 28.09. 10:15 -
Chodov B - Záběhlice 2:1 (2:1) 22.09. 16:30 -
Újezd n. Lesy - Královice 1:1 (0:0) 15.09. 16:30 -
Zlatníky - Choteč 3:2 (2:1) 07.09. 17:00 -
Bílá Hora - Lochkov 2:1 (1:0) 01.09. 17:00 -
Stodůlky - Aritma B 1:4 (1:2) 31.08. 17:00 -
Dukla JM - Zličín 5:0 (3:0) 24.08. 10:30 -
Kunratice - Háje 3:0 (1:0) 17.08. 17:00 -
Slavoj Podolí B - Střešovice B 5:8 (3:3) 09.06. 10:30 -
Praga - Kyje 5:1 (3:0) 08.06. 10:30 -
Kolovraty - Tempo B 5:3 (3:1) 25.05. 10:15 -
Střešovice - Lipence 4:1 (2:0) 11.05. 10:30 -
Vltavín B - Stodůlky 2:2 (0:2) 28.04. 17:00 -
Kunratice - Štěrboholy 5:5 (3:1) 19.04. 17:00 -
Újezd n. Lesy - Union 9:0 (5:0) 07.04. 16:30 -
Háje B - D. Počernice 0:5 (0:1) 17.03. 15:00 -
Březiněves - Tempo B 5:2 (1:1) 16.03. 10:15 -
Aritma B - 1999 Praha 3:0 (0:0) 11.11. 14:00 -
Všenory - Č. Újezd 2:0 (0:0) 27.10. 14:30 -
Háje - Kyje 2:1 (0:1) 13.10. 10:30 -
Zbraslav - Slivenec 1:1 (0:0) 30.09. 16:00 -
Xaverov - Hrdlořezy 1:1 (1:0) 15.09. 10:15 -
1999 Praha - Vltavín B 1:5 (0:3) 25.08. 17:00 -
Aritma B - Braník B 5:1 (4:0) 11.08. 10:15 -
Kunratice - Hostivař 2:2 (1:1) 16.06. 10:30 -
Bohnice - Štěrboholy 3:2 (2:0) 03.06. 17:00 -
Radotín - Zličín 0:2 (0:1) 12.05. 17:00 -
Vinoř - Union B 4:0 kont. (1:0) 06.05. 17:00 -
Praga - Újezd n. Lesy B 0:0 (0:0) 28.04. 10:30 -
Zlíchov - Zličín 1:1 (1:0) 14.04. 13:30 -
Benice - Dubeč B 6:0 (1:0) 07.04. 10:45 -
Slivenec - 1999 Praha 2:2 (1:0) 12.11. 14:00 -
Praga B - Spoje 2:2 (1:1) 05.11. 14:00 -
Březiněves - Štěrboholy 2:1 (1:0) 28.10. 10:15 -
Kunratice - Uhříněves 5:2 (3:0) 15.10. 15:30 -
Střešovice C - Zlíchov B 2:1 (0:1) 08.10. 17:00 -
Lipence - Stodůlky 0:1 (0:1) 01.10. 16:30 -
Mládež - Kunratice B 15:0 (8:0) 24.09. 16:30 -
Kyje B - Štěrboholy B 3:2 (2:1) 10.09. 17:00 -
Háje - Dubeč 3:2 (2:0) 09.09. 10:30