FURIŠ René
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
V. Hleďsebe - Hrozňatov 3:2 (1:1) 04.11. 14:00 -
Kynžvart - Hrozňatov 6:0 (3:0) 28.10. 14:00 -
St.Voda - Trstěnice B 2:1 (2:1) 28.10. 11:00 -
Hranice B - Luby 0:4 (0:2) 22.10. 14:00 -
Trstěnice B - Luby 4:3 (2:2) 14.10. 14:30 -
Milhostov - Trstěnice B 2:1 (0:1) 08.10. 14:00 -
Luby - Křižovatka 2:0 (1:0) 30.09. 13:00 -
St.Voda - N. Kostel 5:3 (3:1) 23.09. 13:30 -
Hranice B - Milhostov 15:2 (9:1) 17.09. 14:00 -
Kynžvart - V. Hleďsebe 7:1 (2:1) 16.09. 16:30 -
Vojtanov - Trstěnice B 11:1 (5:0) 09.09. 17:00 -
St.Voda - Kynžvart 0:14 (0:6) 09.09. 14:00 -
Luby - Milhostov 15:0 (5:0) 02.09. 14:00 -
Hrozňatov - Luby 0:6 (0:4) 27.08. 10:30 -
V. Hleďsebe - St.Voda 0:0 (0:0) 26.08. 17:00 -
Křižovatka - Luby 4:1 (3:0) 13.11. 14:00 -
Tři Sekery - Vojtanov 4:2 (2:0) 12.11. 14:00 -
Kynžvart - M. Lázně 6:2 (2:1) 05.11. 14:00 -
Milhostov - St.Voda 2:3 (0:1) 30.10. 14:00 -
Tři Sekery - Skalná B 9:2 (3:1) 29.10. 14:00 -
Křižovatka - M. Lázně 1:3 (0:1) 23.10. 14:00 -
M. Lázně - N. Kostel 2:4 (1:3) 16.10. 14:00 -
Hrozňatov - Hranice B 5:3 (1:1) 16.10. 10:30 -
St.Voda - Vojtanov 2:1 (0:0) 09.10. 14:00 -
Vojtanov - Kynžvart 1:6 (1:2) 01.10. 16:00 -
Aš - Dolní Žandov 3:4 (1:2) 24.09. 13:30 -
Vojtanov - Křižovatka 1:4 (1:2) 17.09. 16:30 -
St.Voda - Hranice B 2:3 (1:3) 17.09. 14:00 -
M. Lázně - Trstěnice B 1:2 (0:0) 11.09. 14:00 -
Tři Sekery - Milhostov 12:0 (5:0) 03.09. 17:00 -
Křižovatka - St.Voda 4:2 (3:1) 28.08. 14:00 -
N. Kostel - Skalná B 4:2 (2:1) 27.08. 14:00 -
Kynžvart - Křižovatka 7:1 (2:1) 20.08. 17:00 -
St.Voda - N. Kostel 2:7 (1:4) 20.08. 14:30 -
Skalná B - Kynžvart 1:6 (0:4) 18.06. 13:00 -
Teplá - Skalná B 7:4 (4:3) 11.06. 17:00 -
FC Cheb B - Vojtanov 2:3 (1:0) 11.06. 14:00 -
Kynžvart - Hrozňatov 4:0 (1:0) 07.06. 18:30 -
Milhostov - Hranice B 5:2 (2:1) 05.06. 14:00 -
Hranice B - Hrozňatov 9:5 (4:3) 29.05. 14:00 -
Kynžvart - Milhostov 2:1 (1:1) 28.05. 14:30 -
Luby - FC Cheb B 10:0 (0:0) 26.05. 18:30 -
Vojtanov - Hranice B 4:3 (2:1) 21.05. 17:00 -
Kynžvart - Teplá 1:4 (0:4) 21.05. 14:30 -
St.Voda - Skalná B 4:2 (3:0) 18.05. 18:00 -
Hranice B - Tři Sekery 3:5 (1:1) 15.05. 14:00 -
N. Kostel - Trstěnice B 4:1 (2:0) 14.05. 17:00 -
Hranice B - Trstěnice B 4:2 (2:0) 01.05. 14:00 -
N. Kostel - Kynžvart 1:2 (0:1) 30.04. 17:00 -
Luby - St.Voda 5:2 (3:2) 30.04. 13:30