HRUBOŠ Nikola
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Slatinice - Jesenec 6:0 (4:0) 08.05. 16:30 -
Lipník B - Opatovice B 1:2 (0:0) 22.09. 15:30 -
Slatinice - Kožušany 3:4 (0:2) 04.08. 17:00 -
Šternberk B - Doloplazy 5:2 (4:2) 26.05. 17:00 -
Jezernice - Němčice 8:4 (4:1) 05.05. 10:00 -
Nové Sady B - Šternberk B 2:1 (1:1) 21.04. 10:00 -
Loštice - Velká Bystřice 0:2 (0:2) 14.04. 15:30 -
Křenovice - Brodek B 2:8 (1:4) 07.04. 15:30 -
Haná Prostějov - Želatovice B 6:1 (3:0) 07.04. 10:15 -
Smržice - Mor. Beroun 2:5 (1:2) 20.10. 14:30 -
Doloplazy - Šternberk B 4:2 (1:2) 14.10. 15:00 -
Jesenec - Slatinice 5:2 (3:1) 06.10. 15:00 -
Radslavice - Troubky 3:4p. (2:1) 30.09. 15:30 -
Křenovice - Měrovice 0:3 (0:1) 28.09. 15:30 -
Jezernice - Mostkovice 2:3 (0:1) 16.09. 10:00 -
Nové Sady B - Doloplazy 3:0 (1:0) 02.09. 10:00 -
Troubky - Želatovice B 3:2 (1:0) 19.08. 16:30 -
Slatinice - Kožušany 3:2p. (1:1) 12.08. 17:00 -
Pavlovice - Domaželice 1:2 (1:0) 05.08. 16:00 -
Pavlovice - SK Bochoř 7:2 (2:1) 16.06. 17:00 -
Domaželice - Býškovice 1:1 (1:0) 27.05. 10:00 -
SK Bochoř - Opatovice B 0:3 (0:1) 20.05. 15:00 -
Lipník B - KMK 0:3 (0:1) 13.05. 16:30 -
Čekyně - Domaželice 1:4 (0:2) 05.05. 16:30 -
Lobodice - Pavlovice 1:1 (0:1) 29.04. 16:00 -
Jezernice - KMK 2:0 (2:0) 22.04. 10:00 -
Polkovice - Tovačov B 6:1 (3:0) 21.04. 16:00 -
Vlkoš - Lověšice 3:2 (0:2) 15.04. 15:00 -
Stará Ves - Býškovice 2:2 (0:0) 07.04. 15:30 -
Lipník B - Hustopeče 0:4 (0:1) 01.04. 15:30 -
Jezernice - Čekyně 2:0 (1:0) 25.03. 15:30 -
Žákovice - Skalička zrušen -
Říkovice - Brodek B 1:3 (0:1) 21.10. 14:30 -
Čekyně - Hustopeče 4:8 (1:2) 07.10. 15:00 -
Tovačov B - Vlkoš 3:0 (1:0) 30.09. 15:00 -
KMK - SK Bochoř 2:5 (0:2) 28.09. 16:00 -
Lipník B - Pavlovice 1:2 (0:2) 17.09. 15:30 -
SK Bochoř - Prosenice 3:0 (0:0) 10.09. 15:00 -
Polkovice - Křenovice 4:1 (1:0) 09.09. 16:00 -
KMK - Jezernice 0:2 (0:1) 02.09. 16:00 -
Lověšice - Brodek B 0:0 (0:0) 26.08. 16:30 -
Tovačov B - Křenovice 3:1 (0:0) 20.08. 16:30 -
Potštát - Skalička 3:6 (3:2) 19.08. 17:00 -
Lipník B - Soběchleby 5:1 (4:1) 17.06. 16:00 -
Čekyně - Pavlovice 4:0 (1:0) 03.06. 17:00 -
Soběchleby - Radslavice 1:7 (1:3) 21.05. 10:00 -
Prosenice - Stará Ves 1:0 (0:0) 06.05. 16:30 -
Lobodice - Domaželice 2:4 (1:1) 16.04. 16:00 -
Skalička - Jezernice 3:2 (1:2) 15.04. 16:00 -
Domaželice - Pavlovice 1:2 (1:1) 26.03. 10:00