FORRO Stanislav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Benešov - Union Děčín 1:2p. (0:0) 13.04. 17:00 -
Roma Děčín - Vel. Šenov 1:5 (0:2) 24.03. 15:00 -
D. Habartice - Benešov 4:1 (1:0) 23.03. 13:00 -
Boletice - D. Poustevna 2:1p. (1:0) 18.11. 13:00 -
Jiříkov - Mikulášovice 5:2 (3:0) 11.11. 13:30 -
D. Poustevna - Březiny 3:4 (3:1) 04.11. 14:00 -
H.Podluží - Verneřice 4:0 (0:0) 28.10. 14:00 -
Malšovice B - Jiříkov 1:0 (0:0) 28.10. 10:00 -
Chřibská - Jiříkov 3:2p. (1:1) 21.10. 10:30 -
Vel. Šenov - Benešov 3:4p. (1:1) 14.10. 15:30 -
Rybniště - D. Podluží 5:1 (2:1) 14.10. 11:30 -
Jun. Děčín - Čes. Kamenice B 3:0 (3:0) 08.10. 10:30 -
Jun. Děčín - Chřibská 8:2 (3:2) 24.09. 10:30 -
Františkov - Markvartice 2:4 (2:3) 17.09. 15:00 -
H.Police - Jestřebí 1:2 (0:0) 16.09. 16:30 -
Malšovice B - Huntířov 10:1 (5:1) 16.09. 12:30 -
Jiříkov - H.Podluží 3:1 (1:1) 02.09. 17:00 -
Františkov - Čes. Kamenice B 3:1 (1:0) 18.06. 15:00 -
Union Děčín - H.Podluží 2:3 (2:2) 11.06. 17:00 -
Vilémov B - D. Poustevna 9:4 (3:2) 04.06. 10:15 -
Jiřetín - D. Poustevna 9:0 (5:0) 21.05. 17:00 -
Huntířov - Čes. Kamenice B 1:5 (1:5) 07.05. 15:00 -
Vilémov B - Jiřetín 8:0 (3:0) 07.05. 10:15 -
Roma Děčín - Malšovice B 1:2 (1:2) 30.04. 14:00 -
D. Poustevna - Jiříkov 1:4 (0:2) 29.04. 17:00 -
Bynovec - D. Habartice 1:8 (1:4) 16.04. 17:00 -
Union Děčín - D. Poustevna 5:0 (3:0) 09.04. 16:30 -
Verneřice - Mikulášovice 3:2 (3:1) 01.04. 16:00 -
Union Děčín - Verneřice 2:3p. (0:2) 12.11. 13:30 -
Jiřetín - Březiny 2:1p. (1:0) 05.11. 14:00 -
Jiřetín - Šluknov B 2:9 (1:3) 22.10. 14:30 -
Kr. Lípa - Mikulášovice 5:1 (2:0) 15.10. 15:30 -
Bynovec - D. Podluží 0:3 (0:1) 02.10. 16:00 -
Vel. Šenov - Mikulášovice 3:4p. (1:1) 01.10. 16:00 -
Březiny - Kr. Lípa 2:4 (1:2) 17.09. 16:30 -
Union Děčín - Šluknov B 2:0 (1:0) 11.09. 15:00 -
Malšovice B - St.Křečany 5:1 (2:1) 21.08. 10:30 -
H.Podluží - Vel. Šenov 2:1p. (1:1) 18.06. 17:00 -
Malšovice B - Chřibská 3:4p. (0:2) 12.06. 14:00 -
Jiříkov - Boletice 5:1 (3:0) 04.06. 17:00 -
D. Poustevna - Mikulášovice 1:2 (0:1) 22.05. 17:00 -
Františkov - D. Podluží 2:5 (1:2) 24.04. 15:00 -
Vel. Šenov - Verneřice 1:5 (0:2) 09.04. 16:30 -
Mikulášovice - Verneřice 5:3 (2:2) 26.03. 15:00 -
Mikulášovice - Jiřetín 1:4 (0:1) 13.11. 13:30 -
Šluknov B - Vel. Šenov 4:3 (2:0) 07.11. 14:00 -
Františkov - Malšovice B 2:0 (1:0) 17.10. 15:00 -
H.Podluží - Kr. Lípa 2:1p. (0:1) 09.10. 15:30 -
Markvartice - Jiříkov 4:2 (3:1) 03.10. 16:00 -
Stružnice - Kravaře 2:1 (0:0) 28.09. 16:30