VOLF Rudolf
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Zbýšov - Kobeřice B 5:3 (3:1) 17.09. 16:00 -
Opatovice - Komořany B 0:2 (0:2) 20.08. 16:30 -
Pustiměř - Hoštice 0:5 (0:2) 21.08. 17:00 -
Švábenice - Křenovice 3:2 (2:2) 22.05. 17:00 -
Zbýšov - Šaratice 9:2 (3:0) 15.05. 16:30 -
FKD - Bučovice 4:2 (2:2) 10.10. 10:30 -
Rousínov B - Švábenice 5:1 (2:1) 19.09. 16:00 -
Komořany - Otnice 1:1 (0:1) 15.08. 17:00 -
Křenovice - Dražovice 2:1 (0:1) 11.10. 15:00 -
Nesovice - Hoštice 5:1 (3:0) 04.10. 14:30 -
Letonice - Brankovice 0:1 (0:1) 13.09. 16:00 -
Pačlavice B - Nesovice 1:3 (0:1) 30.08. 16:30 -
Brankovice - Křižanovice 2:2 (1:1) 06.10. 10:00 -
Slavkov - Švábenice 3:0 (2:0) 14.09. 16:00 -
Vážany - Letonice B 4:2 (2:1) 10.08. 16:30 -
Velešovice - Brankovice 1:3 (1:0) 12.05. 16:30 -
Vícemilice - Dědice 4:3 (3:1) 02.09. 10:00 -
Rousínov B - Pustiměř 3:5 (2:4) 12.08. 10:15 -
Bohdalice B - Opatovice B 9:0 (5:0) 16.06. 14:00 -
Heršpice - Dražovice B 2:2 (1:0) 20.05. 16:30 -
Křižanovice - Letonice 0:1 (0:0) 06.05. 16:30 -
Nížkovice - Němčany 0:1 (0:0) 22.04. 16:00 -
Brankovice - Vícemilice 0:1 (0:1) 15.04. 10:00 -
Dražovice B - Křenovice B 7:2 (3:2) 01.04. 10:00 -
Křenovice B - Lovčičky 2:2 (2:2) 23.09. 15:30 -
Brankovice - Pustiměř 2:1 (1:1) 17.09. 10:00 -
Zbýšov - Heršpice 7:6 (3:2) 03.09. 16:00 -
Vícemilice - Brankovice 1:3 (1:1) 27.08. 10:00 -
Nesovice - Ivanovice 2:5 (1:3) 20.08. 16:30 -
Křižanovice - Kobeřice 3:3 (2:1) 17.06. 14:00 -
Letonice - Křižanovice 6:2 (5:2) 28.05. 10:15 -
Hodějice - Bohdalice 2:2 (2:2) 21.05. 16:30 -
Křenovice B - Milešovice 5:1 (1:0) 07.05. 12:00 -
Kostelec - Moravany 0:0 (0:0) 23.04. 16:00 -
Dambořice - Svatobořice 4:1 (3:0) 05.11. 14:00 -
Svatobořice - Moravany 6:0 (2:0) 16.10. 15:00 -
Vnorovy - Nenkovice 5:1 (3:0) 25.09. 15:30 -
Dambořice - Kozojídky 5:1 (3:0) 18.09. 15:30 -
Kostelec - Ždánice 3:4 (1:1) 11.09. 16:00 -
Vlkoš - Prušánky 2:2 (1:1) 04.09. 16:00 -
Domanín - Bukovany 1:4 (0:3) 21.08. 16:30 -
Vnorovy - Dambořice 3:2 (3:0) 14.08. 17:00 -
Vracov - Svatobořice 2:5 (2:0) 13.08. 17:00 -
Mikulčice - Kozojídky 1:3 (0:3) 06.08. 17:00 -
Strážnice - Ždánice 4:1 (3:0) 05.06. 16:30 -
Vev. Bítýška - Říčany 1:3 (0:1) 29.05. 16:30 -
Moravany - KEN Veselí 5:0 (5:0) 17.04. 16:00 -
Svatobořice - Mikulčice 4:3 (2:2) 26.09. 16:00 -
Ždánice - D. Bojanovice 1:0 (1:0) 20.09. 16:00 -
Bzenec B - Kozojídky 4:3 (3:1) 30.08. 16:30