KUNICKÝ Libor
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Rájec-Jestřebí - Žebětín 1:2 (1:0) 16.04. 16:30 -
Milotice - Valtice 0:1 (0:0) 23.10. 15:00 -
Kohoutovice - Vnorovy 3:2 (1:0) 15.10. 10:30 -
Nikolčice - Veselí 5:1 (3:0) 09.10. 15:30 -
Ratíškovice - Kuřim 3:0 (1:0) 01.10. 15:30 -
Sparta Brno - Líšeň B 1:3 (0:0) 18.09. 16:00 -
Újezd B - Kobylnice zrušen -
MS Brno - Líšeň B 3:1 (0:1) 03.09. 16:30 -
Kuřim - Sparta Brno 2:0 (1:0) 27.08. 10:15 -
Zbraslav - Soběšice 0:1 (0:0) 19.08. 18:00 -
Líšeň B - Ratíškovice 6:1 (3:1) 13.08. 11:00 -
Vilémovice - Vysočany 6:0 (0:0) 15.05. 16:30 -
Sparta Brno - Kuřim 0:1 (0:1) 23.04. 16:00 -
Dobšice - Tišnov 1:1 (0:0) 16.04. 14:00 -
Zastávka - Soběšice 8:2 (2:1) 15.04. 14:30 -
Svratka - Krumvíř 2:1 (1:1) 09.04. 10:30 -
Rajhradice - Tišnov 0:1 (0:0) 03.04. 15:30 -
Ivančice - Boskovice 1:5 (1:3) 31.10. 14:00 -
Kuřim - Ratíškovice 2:1 (0:1) 16.10. 10:15 -
Sparta Brno - M. Krumlov 2:1 (0:1) 09.10. 15:30 -
Rajhradice - RAFK 4:1 (2:1) 26.09. 16:00 -
Boskovice - Mutěnice 4:2 (1:0) 18.09. 10:30 -
Sparta Brno - Ráječko 6:2 (4:1) 11.09. 16:30 -
Bosonohy - Ratíškovice 2:1 (1:0) 28.08. 17:00 -
Ráječko - MS Brno 1:2 (0:1) 22.08. 17:00 -
Ivančice - Sparta Brno 0:2 (0:1) 26.09. 15:30 -
Rousínov - Bohunice 4:0 (2:0) 19.09. 15:30 -
Boskovice - M. Krumlov 2:0 (0:0) 12.09. 10:30 -
Kuřim - Mutěnice 0:1 (0:0) 15.08. 10:15 -
Ratíškovice - Bohunice 1:4 (0:3) 08.08. 17:00 -
Líšeň B - Krumvíř 7:2 (4:1) 01.09. 15:00 -
Mutěnice - Kuřim 2:0 (2:0) 24.08. 17:00 -
Kuřim - Sparta Brno 0:5 (0:0) 25.05. 17:00 -
Start - M. Krumlov 7:1 (4:1) 18.05. 17:00 -
Ivančice - M. Krumlov 7:0 (4:0) 05.05. 17:00 -
RAFK - Rajhradice 1:1 (0:1) 04.05. 17:00 -
Sparta Brno - Mutěnice 2:2 (1:0) 24.04. 17:00 -
Ratíškovice - Pačlavice 3:0 (1:0) 20.04. 16:00 -
Vojkovice - Rousínov 1:9 (0:5) 13.04. 15:30 -
Horní Kounice - Újezd 4:1 (3:0) 06.04. 15:30 -
Rousínov - Bosonohy 2:1 (0:0) 20.10. 14:30 -
Sparta Brno - Kuřim 2:4 (1:2) 13.10. 15:00 -
Hroznová Lhota - Velká n. Vel. 4:0 (2:0) 30.09. 15:00 -
Svratka - Mutěnice 1:1 (1:0) 15.09. 16:00 -
Bohunice - Bosonohy 0:3 (0:0) 12.09. 17:00 -
Rajhradice - Zbraslav 5:0 (1:0) 09.09. 16:30 -
Ivančice - Sparta Brno 3:0 (3:0) 01.09. 17:00 -
Rohatec - V. Pavlovice 4:0 (2:0) 25.08. 17:00 -
Bystrc - MS Brno 2:0 (1:0) 15.06. 17:00 -
Rousínov - Bohunice 1:4 (0:3) 09.06. 16:30