MATUCHA Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Študlov - Jestřabí 1:4 (0:1) 11.10. 15:00 -
Drnovice - Rokytnice 1:2p. (0:1) 04.10. 14:00 -
Všemina - Příluky B 0:4 (0:2) 27.09. 15:30 -
Hřivínův Újezd - Tichov 4:0 (3:0) 26.09. 15:30 -
Petrůvka - Bohuslavice 2:1 (0:0) 20.09. 15:30 -
Provodov - Mysločovice B 9:2 (5:1) 13.09. 16:00 -
Val.Klobouky B - Doubravy 1:5 (1:2) 12.09. 16:00 -
Lačnov - Loučka 3:1 (2:0) 06.09. 16:00 -
Kudlov - Racková 4:2 (3:0) 30.08. 16:30 -
Louky B - Fryšták B 2:1p. (1:1) 30.08. 13:30 -
Neubuz - Veselá B 1:2 (1:0) 23.08. 16:30 -
Smolina - Lipová 4:3p. (2:0) 16.08. 14:00 -
Příluky B - Mysločovice B 7:1 (2:0) 15.08. 17:00 -
Provodov - Racková 5:2 (2:1) 03.11. 13:30 -
Šanov - Louky B 4:2 (1:2) 02.11. 13:30 -
Hřivínův Újezd - Mysločovice B 6:2 (3:1) 27.10. 14:00 -
Kudlov - Neubuz 3:6 (2:3) 20.10. 14:30 -
Lipová - Študlov 4:2 (1:1) 19.10. 14:00 -
Rokytnice - Drnovice 2:3 (1:1) 13.10. 15:00 -
Fryšták B - Veselá B 2:0 (1:0) 12.10. 15:00 -
Bratřejov - Smolina 7:1 (1:1) 06.10. 15:00 -
Spytihněv - Lípa 3:1 (1:1) 29.09. 15:30 -
Komárov - Mysločovice B 1:3 (1:2) 22.09. 15:30 -
Jestřabí - Mirošov 0:1 (0:0) 22.09. 10:00 -
Petrůvka - Štítná B 3:5 (1:5) 15.09. 16:00 -
Provodov - Kudlov 1:2p. (1:1) 08.09. 16:00 -
Rokytnice - Biskupice 3:2 (0:1) 01.09. 15:30 -
Dobrkovice - Valašská Senice 4:0 (2:0) 31.08. 17:00 -
Racková - Hřivínův Újezd 0:6 (0:2) 25.08. 16:30 -
Příluky B - Neubuz 3:1 (0:1) 24.08. 16:30 -
Lipová - Smolina 3:4p. (2:2) 18.08. 14:00 -
Rudimov - Nedašova Lhota 3:1 (1:1) 17.08. 15:00 -
Veselá B - Trnava 5:1 (1:1) 11.08. 17:00 -
Hřivínův Újezd - Fryšták B 3:5 (1:3) 16.06. 17:00 -
Biskupice - Rokytnice 1:5 (1:3) 15.06. 14:00 -
Lhota - Zádveřice 1:0 (1:0) 09.06. 17:00 -
Březová - Lípa 1:3 (1:1) 08.06. 16:00 -
SK Zlín - Vizovice 4:0 (2:0) 02.06. 17:00 -
Šanov - Štítná B 2:0 (0:0) 26.05. 17:00 -
Mysločovice B - H.Lhota 0:3 (0:1) 26.05. 10:00 -
Veselá B - Hřivínův Újezd 1:2 (1:2) 12.05. 16:30 -
Zádveřice - Lužkovice B 4:0 (2:0) 05.05. 16:30 -
Provodov - Fryšták B 1:3 (1:2) 28.04. 16:00 -
Jestřabí - Mirošov 1:2 (0:2) 21.04. 10:00 -
Neubuz - Kudlov 2:1p. (0:0) 20.04. 16:00 -
Loučka - Lutonina 1:5 (0:3) 14.04. 15:30 -
Příluky B - Mysločovice B 7:1 (2:0) 13.04. 15:30 -
Trnava - Kudlov 6:2 (3:1) 07.04. 15:30 -
Nedašov B - Bohuslavice 3:0 (2:0) 06.04. 15:30 -
Petrůvka - Biskupice 4:1 (2:1) 31.03. 15:00