HOUŽVIČKA Čestmír
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Vysoké Pole - Slopné 2:2 (1:2) 24.03. 15:00 -
Sehradice - Bratřejov 0:2 (0:1) 28.10. 10:30 -
Újezd - Štípa 1:2 (1:1) 22.10. 14:30 -
Napajedla B - Žlutava 0:1 (0:0) 22.10. 10:15 -
Neubuz - H.Lhota 4:2 (1:0) 15.10. 15:00 -
Smolina - Biskupice 1:6 (1:3) 08.10. 14:00 -
Jaroslavice - Kašava 2:3 (2:2) 07.10. 15:00 -
Provodov - Mladcová B 0:13 (0:7) 01.10. 15:00 -
Šanov - Březůvky 2:0 (1:0) 24.09. 15:30 -
Březová - Napajedla B 1:4 (1:3) 17.09. 15:30 -
Val.Klobouky B - Biskupice 1:2 (0:2) 16.09. 15:30 -
Poteč - Návojná 4:4 (2:2) 10.09. 16:00 -
Vizovice - Kudlov 4:3 (0:1) 03.09. 16:00 -
Tečovice B - Fryšták B 2:0 (0:0) 02.09. 16:00 -
Všemina - Příluky B 1:1 (1:1) 27.08. 16:30 -
Bratřejov - Pozlovice 3:2 (2:0) 20.08. 16:30 -
Bohuslavice - Rudimov 1:4 (1:0) 20.08. 14:00 -
Nedašova Lhota - Slopné 0:0 (0:0) 13.08. 17:00 -
Příluky B - Trnava 0:3 (0:2) 17.06. 17:00 -
Biskupice - Drnovice 5:3 (2:2) 17.06. 14:00 -
Bratřejov - Rudimov 3:2 (0:1) 11.06. 17:00 -
Komárov - Jaroslavice B 1:4 (0:2) 04.06. 17:00 -
Luhačovice B - Újezd 4:2 (4:1) 03.06. 13:30 -
Tečovice B - Fryšták B 3:2 (2:1) 28.05. 17:00 -
Smolina - Tichov 3:0 (2:0) 21.05. 14:00 -
Jaroslavice B - Racková 6:0 (3:0) 14.05. 16:30 -
SK Zlín - Vizovice 5:0 (2:0) 13.05. 17:00 -
Halenkovice - Mysločovice 3:1 (0:1) 07.05. 16:30 -
Všemina - H.Lhota 2:5 (2:2) 30.04. 16:00 -
Val.Klobouky B - Lipová 2:1 (1:0) 29.04. 16:00 -
Petrůvka - Bohuslavice 3:2 (3:2) 23.04. 16:00 -
Loučka - Nedašov B 2:4 (1:2) 16.04. 16:00 -
Louky B - Napajedla B 1:4 (1:2) 15.04. 16:00 -
Provodov - Racková 0:3 (0:0) 09.04. 15:30 -
Nedašova Lhota - Šanov 1:1 (1:1) 30.10. 14:00 -
Val.Klobouky B - Sehradice 0:2 (0:1) 22.10. 14:00 -
Tichov - Smolina 4:0 (2:0) 22.10. 10:15 -
Rudimov - Drnovice 6:3 (2:3) 16.10. 14:30 -
Slopné - Luhačovice B 2:3 (1:1) 09.10. 15:00 -
Dobrkovice - Provodov 0:0 (0:0) 09.10. 10:00 -
Nedašova Lhota - Pozlovice 4:0 (2:0) 02.10. 15:00 -
Březůvky - Bratřejov 2:4 (1:3) 02.10. 10:15 -
Všemina - Příluky B 8:2 (2:1) 25.09. 15:30 -
Březová - Fryšták B 3:4 (2:3) 18.09. 15:30 -
Tichov - Lipová 3:3 (1:0) 18.09. 10:15 -
Racková - Provodov 3:1 (3:0) 11.09. 16:00 -
Lačnov - Biskupice 5:0 (1:0) 04.09. 16:00 -
Zádveřice - Lípa 3:2 (2:1) 28.08. 16:30 -
Val.Klobouky B - Loučka 3:2 (2:2) 27.08. 16:30 -
Hřivínův Újezd - Komárov 0:3 (0:0) 21.08. 16:30