BROM Josef
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Ševětín B - Zborov 1:4 (0:3) 31.10. 14:00 -
Č.Dub - Lipí 0:0 (0:0) 30.10. 14:00 -
Koloděje - Č.Dub B 4:2 (3:1) 02.10. 16:00 -
Ševětín B - Zliv B 7:2 (3:0) 26.09. 16:30 -
Mokré - Lišov B 3:4 (0:0) 25.09. 16:30 -
Dívčice - H.Stropnice 2:1 (2:0) 18.09. 16:30 -
Koloděje - D.Voda B 3:1 (2:0) 03.10. 15:00 -
Lišov B - Č.Dub 2:1 (2:0) 27.09. 16:30 -
Hrdějovice B - Zliv B 6:0 (4:0) 06.09. 17:00 -
Č.Dub - Čt.Dvory B 3:1 (0:0) 26.10. 14:30 -
Č.Dub B - Zborov 1:0 (1:0) 20.10. 15:30 -
Hrdějovice B - Č.Dub B 2:1 (0:0) 13.10. 15:30 -
K.Újezd B - Č.Dub 0:2 (0:0) 22.09. 16:30 -
Lišov B - Vrábče 5:2 (5:1) 15.09. 16:30 -
Chrášťany - Lipí 1:5 (0:3) 07.09. 17:00 -
Ševětín B - Kamenná 1:7 (0:3) 01.09. 15:00 -
Chrášťany - Mladé B 5:2 (2:2) 15.06. 17:30 -
Lišov B - N.Hrady 5:2 (2:1) 09.06. 17:00 -
Lipí - K.Újezd B 5:4 (2:2) 02.06. 15:00 -
Koloděje - Borovany B 3:2 (1:1) 18.05. 16:00 -
Zborov - Borovany B 0:1 (0:0) 04.05. 17:00 -
Hrdějovice B - Č.Dub 2:2 (0:2) 28.04. 17:00 -
Sedlec B - Borovany B 1:0 (0:0) 20.04. 17:00 -
Dívčice - Vrábče 5:2 (1:0) 13.04. 16:30 -
Č.Dub - N.Hrady 1:2 (1:1) 30.03. 15:00 -
Dívčice - Mokré 0:2 (0:1) 23.03. 15:00 -
Pištín - Borovany B 3:2 (1:1) 23.03. 10:15 -
Chrášťany - Lišov B 3:1 (1:1) 10.11. 14:00 -
Hrdějovice B - K.Újezd B 0:3 (0:1) 28.10. 14:30 -
Mladé B - N.Hrady 2:2 (0:1) 20.10. 15:30 -
Chrášťany - K.Újezd B 2:0 (0:0) 13.10. 15:30 -
Hrdějovice B - Vrábče 1:1 (0:1) 07.10. 16:00 -
Lišov B - Borek 0:0 (0:0) 30.09. 16:00 -
Koloděje - Zborov 0:1 (0:1) 22.09. 15:00 -
Chrášťany - Lipí 1:1 (0:0) 15.09. 16:30 -
Zborov - N.Hodějovice 2:2 (1:2) 08.09. 17:00 -
Ševětín B - K.Újezd B 0:5 (0:3) 16.06. 14:00 -
Pištín - Lipí 0:2 (0:1) 09.06. 17:00 -
Ševětín B - Borek 3:4 (3:3) 02.06. 17:00 -
Loko ČB B - Č.Dub B 9:0 (4:0) 27.05. 15:00 -
Pištín - Žabovřesky 0:2 (0:0) 12.05. 17:00 -
Lišov B - Včelná 1:0 (0:0) 22.04. 17:00 -
N.Hodějovice - Ledenice B 3:3 (1:2) 31.03. 16:00 -
Koloděje - Ševětín B 0:0 (0:0) 24.03. 14:00 -
Loko ČB B - Žabovřesky 4:3 (1:1) 04.11. 14:00 -
Ledenice B - Vrábče 4:6 (1:2) 21.10. 15:30 -
Lipí - Ševětín B 5:1 (0:1) 08.10. 15:00 -
Včelná - Zborov 4:0 (1:0) 07.10. 16:00 -
Dívčice - Borek 2:3 (2:2) 30.09. 16:00 -
Mladé B - Kamenná 2:1 (0:0) 28.09. 16:30