JANDA Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Rovensko B - Studenec B 2:4 (0:3) 15.10. 13:00 -
Víchová - Kořenov 3:1 (2:0) 16.09. 16:30 -
Roztoky - H. Branná B 2:5 (0:3) 09.09. 16:00 -
Semily B - Víchová 2:3 (2:2) 03.09. 17:00 -
Studenec - Benecko 3:1 (0:1) 19.08. 17:00 -
Kořenov - Roztoky 1:3 (0:1) 20.05. 17:00 -
Vysoké n. Jiz. - Studenec B 6:0 (2:0) 08.10. 16:00 -
Víchová - Kořenov 4:1 (2:1) 17.09. 16:30 -
Studenec - Roztoky 3:1 (2:0) 03.09. 17:00 -
Horka - Kruh 1:3 (0:2) 28.05. 17:00 -
Vysoké n. Jiz. - Víchová 2:1 (2:0) 14.05. 17:00 -
Bozkov B - Kruh 5:0 (4:0) 01.05. 16:00 -
Kruh - Horka 1:4 (1:3) 16.10. 16:00 -
Studenec - Zálesní Lhota 3:6 (1:1) 25.09. 16:30 -
Víchová - Semily B 5:5 (2:1) 04.09. 17:00 -
Kruh - Studenec B 5:3 (3:0) 28.08. 16:00 -
Víchová - Studenec B 6:1 (3:1) 10.10. 15:30 -
Kruh - Přepeře C 6:0 (3:0) 19.09. 16:00 -
Horka - Víchová 2:3 (2:1) 29.08. 17:00 -
Víchová - Zálesní Lhota 5:0 (2:0) 22.08. 17:00 -
Zálesní Lhota - Horka 3:4 (2:3) 19.10. 15:30 -
Zálesní Lhota - Semily B 5:1 (3:0) 05.10. 16:00 -
Kruh - Studenec 3:0 (1:0) 14.09. 16:00 -
Studenec - Horka 1:4 (1:2) 07.09. 17:00 -
Víchová - Studenec 4:2 (3:1) 31.08. 17:00 -
Zálesní Lhota - Studenec 2:4 (2:4) 01.06. 17:00 -
Rovensko B - Víchová 3:1 (0:0) 02.09. 17:00 -
Benecko - Zálesní Lhota 4:0 (3:0) 26.08. 14:30 -
Bozkov B - Benecko 3:0 (1:0) 19.08. 16:00 -
Vysoké n. Jiz. - Mříčná 2:0 (0:0) 16.06. 17:00 -
Rovensko B - Martinice 2:1 (2:1) 03.06. 17:00 -
Kruh - Rovensko B 6:2 (3:0) 12.05. 16:00 -
Benecko - Rovensko B 2:4 (1:1) 29.04. 14:30 -
Zálesní Lhota - Přepeře C 5:1 (2:1) 21.04. 17:00 -
Víchová - Zálesní Lhota 0:2 (0:0) 14.04. 17:00 -
Košťálov C - Rovensko B 4:0 (1:0) 14.10. 18:00 -
Martinice - Košťálov C 4:0 (2:0) 07.10. 16:00 -
Horka - Víchová 1:2 (0:0) 30.09. 16:30 -
Studenec B - Víchová 1:0 (0:0) 17.09. 17:00 -
Kruh - Studenec B 2:3 (2:2) 09.09. 16:45 -
Horka - Studenec 9:0 (5:0) 02.09. 17:00 -
Víchová - Studenec 6:1 (2:0) 19.08. 17:00 -
Kruh - Rovensko B 3:2 (2:0) 17.06. 16:00 -
Vysoké n. Jiz. - Stružinec 1:3 (0:2) 10.06. 17:00 -
Kruh - Studenec B 12:1 (3:0) 20.05. 15:00 -
Benecko - Libštát B 0:3 (0:2) 23.04. 14:00 -
Martinice - Horka 1:3 (1:2) 22.04. 17:00 -
Horka - Rovensko B 4:2 (2:0) 15.04. 17:00 -
Studenec - Rovensko B 1:1 (0:0) 29.10. 11:30 -
Kruh - Libštát B 10:2 (5:0) 15.10. 16:00