CHVÁLA Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Strmilov - Novosedly 4:1 (1:0) 07.10. 16:00 -
Strmilov - Novosedly 7:1 (1:1) 27.05. 17:00 -
Bystřice B - St. Hobzí 4:1 (1:0) 20.05. 17:00 -
Popelín - Bystřice B 0:4 (0:3) 06.05. 17:00 -
Peč - St. Hlína 0:6 (0:1) 22.04. 14:00 -
Peč B - Cizkrajov 3:2 (2:1) 21.05. 17:00 -
Peč - St. Hlína 0:2 (0:1) 30.04. 14:00 -
Slavonice - St. Hobzí 1:0 (0:0) 23.04. 13:30 -
Peč - St. Hobzí 2:1 (2:0) 26.03. 14:00 -
Slavonice - Stráž 0:1 (0:0) 06.11. 14:00 -
Peč - N.Včelnice B 4:0 (3:0) 23.10. 14:00 -
Dešná - Černíč C 3:1 (2:1) 16.10. 15:30 -
Peč - Stráž 1:1 (1:1) 09.10. 14:00 -
Strmilov - Kunžak 2:3 (0:1) 02.10. 16:00 -
Peč - Bystřice B 10:1 (4:1) 25.09. 14:00 -
Peč B - Třebětice B 1:3 (0:1) 18.09. 16:30 -
Strmilov - Suchdol B 2:0 (0:0) 11.09. 17:00 -
Popelín - St. Hobzí 1:3 (1:1) 21.08. 13:30 -
N.Včelnice B - Bystřice B 4:2 (1:1) 15.08. 17:00 -
Kunžak - Chlum 2:0 (1:0) 10.10. 15:30 -
Strmilov - Slavonice 0:2 (0:0) 03.10. 16:00 -
Peč - Novosedly 2:4 (1:3) 26.09. 14:00 -
Kunžak - Slavonice 0:5 (0:2) 22.08. 17:00 -
Kunžak - Bystřice B 0:4 (0:2) 09.11. 14:00 -
Strmilov - N.Včelnice B 3:0 (1:0) 02.11. 14:00 -
Popelín - Novosedly 1:2 (0:2) 26.10. 11:30 -
Kunžak - Popelín 0:2 (0:1) 12.10. 15:30 -
Strmilov - St. Hlína 1:2 (1:1) 05.10. 16:00 -
H. Pěna - St. Město 4:3 (2:2) 28.09. 16:00 -
Chlum - St. Hlína 2:5 (0:1) 21.09. 13:30 -
Buk B - Třebětice B 2:1 (0:1) 14.09. 10:30 -
Lodhéřov - Klikov 6:1 (2:1) 31.08. 17:00 -
H. Žďár - Peč 1:1 (1:1) 17.08. 14:00 -
H. Pěna - Chlum 0:3 (0:2) 15.06. 17:00 -
Bystřice B - Buk 2:2 (2:0) 25.05. 17:00 -
St. Město - Cizkrajov 2:0 (1:0) 18.05. 17:00 -
H. Pěna - H. Žďár 1:3 (0:2) 11.05. 17:00 -
N.Včelnice B - Kunžak 4:2 (1:2) 05.05. 17:00 -
H. Žďár - Rapšach 4:2 (3:1) 27.04. 17:00 -
Jarošov - Suchdol B 1:0 (1:0) 23.03. 12:00 -
Strmilov - N.Včelnice B 6:2 (2:0) 03.11. 14:00 -
H. Pěna - Staňkov 3:2 (2:1) 27.10. 14:30 -
Kunžak - Halámky/Hranice 2:0 (1:0) 13.10. 15:30 -
Deštná - H. Pěna 0:2 (0:1) 07.10. 15:00 -
Strmilov - St. Hlína 1:2 (1:1) 06.10. 16:00 -
Bystřice B - Strmilov 3:4 (1:2) 22.09. 16:30 -
Strmilov - Plavsko 3:0 (2:0) 15.09. 16:30 -
Jarošov - Novosedly 2:1 (1:1) 15.09. 13:30 -
Novosedly - St. Hlína 2:1 (2:1) 08.09. 17:00 -
Popelín - Peč B 5:6 (3:2) 25.08. 15:00