BURIÁNEK Miloslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Skorošice - Černá Voda 1:6 (1:4) 10.10. 15:00 -
Supíkovice - St.Červ.Voda 1:4 (0:2) 03.10. 15:00 -
Bělá - Řetězárna B 3:0 (0:0) 12.09. 16:00 -
St.Červ.Voda - Velké Kunětice 1:2 (0:2) 02.11. 14:00 -
Vidnava - St.Červ.Voda 1:3 (0:1) 19.10. 14:30 -
Vápenná - Velká Kraš 8:0 (3:0) 05.10. 15:00 -
Skorošice - Supíkovice 0:8 (0:4) 28.09. 15:00 -
Velké Kunětice - Řetězárna B 3:0 (0:0) 21.09. 15:30 -
Vidnava - Javorník 0:6 (0:2) 14.09. 16:00 -
Javorník - Supíkovice 7:0 (4:0) 07.09. 16:00 -
St.Červ.Voda - Lipová-lázně 6:1 (3:0) 31.08. 16:30 -
Supíkovice - Lipová-lázně 3:5 (1:1) 03.08. 17:00 -
Javorník - Mikulovice 1:2 (1:0) 15.06. 15:00 -
Velká Kraš - Vidnava 4:2 (1:0) 25.05. 15:00 -
Javorník - Skorošice 5:0 (5:0) 18.05. 17:00 -
Černá Voda - Velké Kunětice 4:2 (2:2) 04.05. 16:30 -
Velká Kraš - Vápenná 0:1 (0:1) 27.04. 15:00 -
Skorošice - Řetězárna B 1:2 (0:1) 20.04. 15:00 -
Velké Kunětice - Bělá 2:1 (1:1) 13.04. 15:30 -
Javorník - Vidnava 1:0 (0:0) 06.04. 15:30 -
Vidnava - Skorošice 7:0 (4:0) 30.03. 15:30 -
Skorošice - Vápenná 1:5 (0:2) 20.10. 14:30 -
Vápenná - Řetězárna B 8:2 (6:1) 29.09. 15:30 -
Supíkovice - Skorošice 2:3 (2:1) 22.09. 15:30 -
Skorošice - Bělá 1:7 (0:4) 15.09. 15:00 -
Supíkovice - Řetězárna B 1:4 (0:3) 01.09. 16:00 -
Lipová-lázně - Supíkovice 3:1 (1:0) 25.08. 15:30 -
Javorník - Černá Voda 0:1 (0:1) 18.08. 16:30 -
Bernartice - Vápenná 4:2 (3:1) 16.06. 17:00 -
St.Červ.Voda - Bernartice 8:1 (3:0) 09.06. 17:00 -
Skorošice - Velká Kraš 1:5 (0:3) 26.05. 15:00 -
Bernartice - Bělá 4:2 (0:1) 19.05. 17:00 -
Skorošice - Bernartice 1:2p. (0:0) 12.05. 15:00 -
Javorník - Černá Voda 1:2 (1:2) 08.05. 16:00 -
Velké Kunětice - Velká Kraš 0:1p. (0:0) 05.05. 16:00 -
Vápenná - Javorník 2:0 (0:0) 14.04. 15:30 -
Velké Kunětice - Bernartice 7:0 (2:0) 07.04. 15:30 -
Velké Kunětice - Lipová-lázně 4:3 (4:1) 04.11. 14:00 -
Bernartice - St.Červ.Voda 2:5 (2:3) 21.10. 14:30 -
Velká Kraš - Skorošice 4:1 (2:0) 07.10. 15:00 -
Velká Kraš - Velké Kunětice 3:1 (2:0) 16.09. 15:00 -
Lipová-lázně - Javorník 6:4 (3:1) 09.09. 15:30 -
Lipová-lázně - Velká Kraš 3:4 (1:1) 26.08. 15:30 -
Javorník - St.Červ.Voda 3:0 (1:0) 19.08. 16:30 -
Velké Kunětice - Bělá 2:3 (1:1) 12.08. 16:00 -
Javorník - Postřelmov 2:5 (1:4) 10.06. 17:00 -
St.Červ.Voda - Řetězárna B 3:2p. (1:2) 27.05. 17:00 -
Bernartice - Bělá 4:2 (4:2) 13.05. 16:30 -
Černá Voda - Řetězárna B 9:1 (5:0) 06.05. 16:30 -
Černá Voda - Velké Kunětice 1:0p. (0:0) 01.04. 15:30