OULEHLA Miloslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Polkovice - Lověšice 6:2 (2:0) 07.10. 15:00 -
Bezměrov - Stará Ves 7:1 (0:0) 11.06. 17:00 -
Polkovice - Lobodice 2:3 (1:1) 10.06. 17:00 -
Stará Ves - Křenovice 0:3 (0:2) 03.06. 17:00 -
Křenovice - Lobodice 4:2 (0:0) 11.09. 15:00 -
Říkovice - Troubky 0:8 (0:0) 04.09. 16:00 -
Polkovice - D.Hranice 5:1 (1:1) 27.08. 16:30 -
Kozlovice - Stará Ves 12:0 (4:0) 21.08. 16:30 -
Říkovice - Lipník B 1:2p. (0:0) 07.08. 17:00 -
Vlkoš - Černotín 4:2 (0:0) 22.05. 15:00 -
Hor. Moštěnice B - Lobodice 5:1 (1:1) 08.05. 16:30 -
Polkovice - Křenovice 1:2 (0:1) 16.04. 16:00 -
Čekyně - Pavlovice 1:1 (1:0) 26.03. 15:00 -
Křenovice - Tovačov B 3:1 (1:1) 17.10. 14:30 -
Hor. Moštěnice B - Polkovice 0:1 (0:1) 26.09. 15:30 -
Horní Nětčice - Lipník B 8:1 (4:0) 19.09. 15:30 -
SK Bochoř - Lobodice 2:1 (1:1) 11.09. 15:00 -
Lipník B - Lověšice 5:1 (3:1) 29.08. 16:30 -
Lobodice - Hor. Moštěnice B 5:2 (2:2) 22.08. 16:30 -
Lobodice - Tovačov B 1:1 (1:0) 11.10. 15:00 -
Říkovice - SK Bochoř 3:2 (0:2) 04.10. 15:00 -
Hustopeče - Skalička 4:3 (1:2) 19.09. 15:30 -
Polkovice - Říkovice 2:3p. (1:2) 12.09. 16:00 -
Pavlovice - Stará Ves 1:0p. (0:0) 06.09. 15:00 -
Soběchleby - Hustopeče 0:5 (0:4) 30.08. 10:00 -
Polkovice - SK Bochoř 2:0 (0:0) 22.08. 16:30 -
Prosenice - Pavlovice 3:2 (1:2) 08.08. 17:00 -
Všechovice B - Bělotín B 8:2 (6:0) 26.10. 14:30 -
Tovačov B - Soběchleby 4:2 (4:0) 19.10. 14:30 -
Pavlovice - Prosenice 2:3p. (2:1) 13.10. 15:00 -
Potštát - Lověšice 12:0 (6:0) 05.10. 15:00 -
Všechovice B - Horní Nětčice 2:1p. (1:0) 28.09. 15:30 -
Domaželice - Stará Ves 5:2 (2:0) 22.09. 10:00 -
Lobodice - SK Bochoř 2:0 (1:0) 08.09. 16:00 -
Lověšice - Pavlovice 4:3 (2:1) 24.08. 16:30 -
Potštát - Skalička 2:3p. (0:0) 03.08. 17:00 -
Prosenice - Pavlovice 2:1 (0:0) 01.06. 17:00 -
Křenovice - Vlkoš 3:2 (0:0) 19.05. 17:00 -
Pavlovice - Bělotín B 1:2p. (0:0) 11.05. 16:30 -
Brodek B - Měrovice 5:2 (2:1) 04.05. 16:30 -
Drahotuše - Vlkoš 0:1 (0:1) 01.05. 16:30 -
Stará Ves - Opatovice B 2:1 (0:0) 27.04. 16:00 -
Lověšice - Lobodice 2:0 (1:0) 20.04. 16:00 -
Prosenice - Hor. Moštěnice 1:6 (0:2) 30.03. 15:00 -
Vlkoš - Soběchleby 2:5 (1:2) 24.03. 15:00 -
Vlkoš - Horní Nětčice 2:3 (1:2) 21.10. 14:30 -
Čekyně - Hustopeče 5:2 (3:2) 20.10. 14:30 -
Hor. Moštěnice - Pavlovice 4:1 (2:1) 13.10. 15:00 -
Opatovice B - Býškovice 1:3 (1:1) 30.09. 10:00 -
Brodek B - Tovačov B 0:3 (0:0) 28.09. 15:30