Hovorka Miroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Ždírec - Tasovice 2:2 (1:0) 24.09. 15:30 -
Tasovice - Speřice 2:0 (2:0) 18.09. 15:30 -
Nové Sady - Kozlovice 0:1 (0:0) 03.09. 16:00 -
Břeclav - AFC 5:1 (3:1) 20.08. 10:15 -
Ždírec - Hodonín 1:1 (1:0) 29.05. 17:00 -
Lanžhot - Vel. Bíteš 0:2 (0:0) 15.05. 16:30 -
Bzenec - Strání 1:1 (1:1) 16.04. 16:00 -
Břeclav - St. Říše 1:0 (1:0) 26.03. 10:15 -
Kozlovice - Skaštice 1:1 (0:1) 31.10. 14:00 -
Karviná B - Bílovec 2:4 (1:4) 10.10. 10:15 -
Havířov - Dětmarovice 3:2 (2:1) 19.09. 10:15 -
Vel. Bíteš - Žďár 2:1 (1:0) 29.08. 10:15 -
Ždírec - St. Říše 1:2 (0:2) 15.08. 17:00 -
Holešov - Bzenec 0:0 (0:0) 07.08. 17:00 -
1. HFK - Šumperk 3:2 (0:0) 05.09. 16:00 -
Lanžhot - AFC 4:0 (2:0) 23.08. 16:30 -
Nové Sady - Slavičín 0:3 (0:1) 02.11. 14:00 -
Lanžhot - Břeclav 1:0 (1:0) 27.10. 14:30 -
Přerov - Skaštice 2:1 (2:0) 12.10. 15:00 -
AFC - Vel. Bíteš 0:3 (0:0) 29.09. 15:30 -
Polanka - Havířov 5:1 (3:1) 22.09. 15:30 -
Strání - Bzenec 3:1 (3:1) 14.09. 16:00 -
Karviná B - Val. Meziříčí 1:1 (0:1) 08.09. 10:15 -
Břeclav - Blansko 1:4 (0:3) 25.05. 17:00 -
St. Říše - Bzenec 5:0 (2:0) 19.05. 17:00 -
Vel. Bíteš - Blansko 0:5 (0:3) 08.05. 16:30 -
Havl. Brod - Ždírec 1:4 (1:1) 19.04. 10:30 -
Přerov - Bohumín 1:2 (1:1) 23.03. 15:00 -
Polná - St. Říše 2:5 (1:2) 04.11. 14:00 -
Šumperk - Havířov 3:3 (1:2) 07.10. 16:00 -
Břeclav - Tasovice 0:2 (0:2) 04.08. 17:00 -
Břeclav - Bzenec 0:3 (0:1) 15.06. 17:00 -
Nový Jičín - D.Benešov 1:2 (0:1) 02.06. 17:00 -
Vel. Bíteš - Nové Město 1:3 (0:2) 27.05. 17:00 -
Polná - Ždírec 2:0 (1:0) 22.04. 16:00 -
Brumov - Frýdlant 1:0 (1:0) 01.04. 10:15 -
Vel. Bíteš - Žďár 0:2 (0:0) 12.11. 14:00 -
Tasovice - Polná 4:3 (0:2) 15.10. 15:00 -
St. Říše - Vel. Bíteš 0:2 (0:1) 17.09. 15:30 -
Polná - Břeclav 2:1 (1:1) 27.08. 16:30 -
Krumvíř - V. Pavlovice 2:0 (1:0) 16.06. 17:30 -
Lanžhot - Mutěnice 2:0 (2:0) 11.06. 16:30 -
Kunštát - Miroslav 2:0 (1:0) 04.06. 16:30 -
Ratíškovice - Veselí 1:5 (1:1) 20.05. 16:30 -
Ivančice - Vojkovice 2:5 (0:0) 13.05. 16:30 -
Žebětín - Svratka 2:3 (1:0) 29.04. 16:30 -
Dubňany - Rohatec 6:0 (1:0) 23.04. 16:00 -
Letovice - Vysočany 2:2 (0:1) 09.04. 15:30 -
Bohunice - Tišnov 0:3 (0:2) 08.04. 13:30 -
Bosonohy - Lanžhot 2:1 (0:0) 18.03. 10:30