KNOTEK Václav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Chrášťany - Mladé B 2:0 (0:0) 09.11. 14:00 -
Kamenná - Č.Dub B 0:0 (0:0) 26.10. 14:30 -
Č.Dub - Vrábče 3:2 (2:0) 12.10. 15:30 -
K.Újezd B - Mokré 1:5 (1:3) 05.10. 16:00 -
Zborov - Boršov B 2:6 (2:2) 28.09. 16:00 -
Lipí - Č.Dub 3:5 (1:3) 01.09. 15:00 -
Č.Dub - Lišov B 2:2 (1:0) 15.06. 14:30 -
Olešník B - Neplachov 3:1 (0:1) 26.05. 14:00 -
Ševětín B - Zborov 1:3 (1:2) 25.05. 17:00 -
N.Hodějovice - Kamenná 6:1 (4:0) 18.05. 17:00 -
Lišov B - Dívčice 2:1 (1:1) 04.05. 17:00 -
Zborov - Koloděje 2:1 (0:1) 20.04. 17:00 -
N.Hodějovice - Boršov B 5:0 (2:0) 19.04. 15:00 -
Ševětín B - Borovany B 1:1 (0:1) 06.04. 16:30 -
Chrášťany - Týn B 3:0 (1:0) 30.03. 15:00 -
Lišov B - Týn B 4:2 (3:2) 21.10. 15:30 -
Sedlec B - Ševětín B 6:2 (2:1) 14.10. 15:00 -
Mokré - Č.Dub 1:3 (1:2) 23.09. 16:30 -
Chrášťany - Vrábče 1:3 (0:2) 08.09. 17:00 -
Koloděje - Sedlec B 6:3 (2:1) 08.09. 15:00 -
K.Újezd B - Mladé B 3:3 (2:1) 07.09. 17:00 -
Týn B - Hrdějovice B 3:1 (1:1) 02.09. 17:00 -
Lišov B - Mokré 5:2 (2:1) 01.09. 17:00 -
Č.Dub - Vrábče 4:2 (3:2) 25.08. 17:00 -
Jankov B - Srubec 0:3 (0:2) 18.08. 10:00 -
Žabovřesky - Loko ČB B 1:6 (0:3) 16.06. 15:00 -
Olešník B - Hrdějovice B 9:1 (6:0) 10.06. 15:00 -
Úsilné - Římov 4:2 (2:1) 03.06. 17:00 -
Lipí - Chrášťany 0:0 (0:0) 27.05. 15:00 -
Sedlec B - Pištín 4:0 (3:0) 20.05. 15:00 -
Olešník B - D.Voda B 7:1 (5:0) 13.05. 15:00 -
Chrášťany - Žabovřesky 0:0 (0:0) 28.04. 17:00 -
Hluboká B - Neplachov 1:4 (0:3) 22.04. 17:00 -
Pištín - Koloděje 2:1 (0:1) 14.04. 16:30 -
Římov - Hrdějovice B 3:1 (1:0) 07.04. 16:30 -
Ševětín B - Loko ČB B 0:7 (0:5) 31.03. 13:30 -
Lišov B - Zborov 9:3 (5:1) 25.03. 15:00 -
Čt.Dvory B - Borovany 2:4 (1:3) 05.11. 13:00 -
Lišov B - Římov 1:3 (0:2) 16.10. 15:30 -
Mokré - Úsilné 3:4 (1:2) 08.10. 16:00 -
Jankov B - Čt.Dvory B 0:0 (0:0) 01.10. 16:00 -
Týn B - H.Stropnice 6:2 (2:1) 28.09. 16:30 -
Chrášťany - Dívčice 1:2 (0:1) 24.09. 16:30 -
Hluboká B - Čt.Dvory B 6:1 (2:1) 18.09. 16:30 -
Jankov B - N.Hrady 3:1 (0:0) 03.09. 17:00 -
Vrábče - Lišov B 0:1 (0:1) 27.08. 17:00 -
Loko ČB B - Chrášťany 3:1 (1:1) 21.08. 15:00 -
Srubec - D.Voda B 8:1 (1:1) 20.08. 17:00 -
Žabovřesky - Koloděje 1:2 (0:0) 18.06. 15:00 -
Lipí - Mokré 2:3 (0:1) 05.06. 15:00