Mach Karel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Polná - Lanžhot 1:5 (1:3) 22.10. 14:30 -
Žďár - St. Říše 2:1 (2:0) 08.10. 15:00 -
Rýmařov - Slavičín 5:2 (1:2) 23.09. 15:30 -
Bzenec - Nové Sady 5:0 (3:0) 09.09. 16:00 -
Lanžhot - Ždírec 2:0 (2:0) 04.06. 17:00 -
St. Říše - Tasovice 3:1 (2:0) 14.05. 16:30 -
Bystřice - Lanžhot 0:1 (0:1) 29.04. 16:00 -
Val. Meziříčí - Bohumín 0:3 (0:1) 15.04. 10:00 -
Vel. Bíteš - Speřice 2:0 (0:0) 02.04. 15:30 -
Žďár - Jihlava B 4:1 (3:0) 23.10. 14:30 -
St. Říše - Jihlava B 1:1 (1:0) 25.09. 15:30 -
Žďár - Tasovice 2:1 (1:1) 11.09. 16:00 -
Bzenec - Slavičín 1:2 (0:1) 28.05. 10:15 -
Val. Meziříčí - Slavičín 0:0 (0:0) 14.05. 16:30 -
Ždírec - Břeclav 3:0 (0:0) 24.04. 16:00 -
Holešov - Hranice 1:2 (1:2) 30.10. 14:00 -
Havířov - MFK Bruntál 1:1 (0:1) 10.10. 10:15 -
Milotice - Vyškov B 3:1 (1:0) 19.09. 16:00 -
V.Němčice - Ždánice 0:0 (0:0) 05.09. 16:30 -
Skaštice - 1. HFK 4:2 (1:0) 03.10. 15:00 -
Tasovice - Bystřice 1:2 (0:0) 13.09. 16:00 -
Nové Sady - Šumperk 3:0 (0:0) 15.08. 16:30 -
Bystřice - Lanžhot 0:5 (0:2) 02.11. 14:00 -
Tasovice - Ždírec 2:2 (1:1) 13.10. 15:00 -
Všechovice - Hranice 0:4 (0:1) 01.09. 16:00 -
Žďár - St. Říše 0:3 (0:2) 11.08. 17:00 -
Krumvíř - Svratka 4:1 (2:1) 15.06. 12:15 -
Tišnov - Bohunice 1:6 (1:5) 25.05. 16:30 -
Horní Kounice - M. Krumlov B 4:0 (1:0) 05.05. 16:30 -
Sparta Brno - Krumvíř 1:2 (0:1) 04.05. 10:30 -
Bohunice - Rousínov 1:1 (1:1) 01.05. 10:15 -
Rajhradice - Líšeň B 4:1 (2:0) 14.04. 15:30 -
Boskovice - Vojkovice 5:0 (4:0) 05.04. 18:30 -
Šlapanice - Zbraslav 2:1 (2:1) 31.03. 15:00 -
Bosonohy - Sparta Brno 2:0 (1:0) 23.03. 15:00 -
Sparta Brno - Tišnov 3:0 (1:0) 27.10. 14:00 -
Dubňany - Vyškov B 2:1 (0:0) 20.10. 14:30 -
MS Brno - Svratka 7:3 (2:0) 13.10. 15:00 -
Mutěnice - Krumvíř 2:1 (1:0) 06.10. 15:00 -
RAFK - Novosedly 5:2 (3:1) 29.09. 15:00 -
M. Krumlov - Ivančice 1:2 (1:2) 22.09. 15:30 -
Žebětín - Přímětice 3:1 (1:1) 19.09. 16:30 -
Bosonohy - Start 2:1 (2:0) 18.08. 10:30 -
Kuřim - Ráječko 2:4 (1:3) 11.08. 17:00 -
Ratíškovice - Rohatec 5:2 (4:1) 16.06. 17:30 -
Bučovice - Mutěnice 1:3 (1:0) 02.06. 16:30 -
Boskovice - Svratka 3:3 (0:2) 25.05. 17:00 -
Dražovice - Kyjov 2:1 (1:1) 12.05. 16:30 -
ČAFC - Lelekovice 1:5 (0:1) 08.05. 16:30 -
Sparta Brno - Rousínov 3:1 (3:0) 28.04. 16:00