STRYA Milan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Černá Hora - Vysočany 6:3 (3:0) 14.08. 17:30 -
Svitávka - Lipovec 3:2 (1:1) 12.08. 18:00 -
D. Újezd B - Morašice 2:1 (2:1) 18.06. 17:00 -
Skalice - Adamov 1:3 (1:1) 12.06. 17:00 -
Letovice - Olomučany 4:2 (2:1) 05.06. 17:00 -
Velké Opatovice - Skalice 2:2 (1:2) 22.05. 17:00 -
Janov - D. Újezd B 3:2 (2:1) 14.05. 16:30 -
Vranová - Kořenec 4:0 (0:0) 08.05. 16:30 -
Cetkovice - Svitávka 5:1 (3:1) 01.05. 16:30 -
Letovice - Černá Hora 1:4 (0:2) 30.04. 16:30 -
Lipůvka - Kořenec 5:0 (3:0) 23.04. 10:15 -
Bořitov - Jedovnice 3:1 (1:1) 17.04. 16:00 -
Adamov - Olomučany 3:0 (1:0) 10.04. 15:30 -
Radiměř - Jevíčko 2:3 (1:1) 09.04. 15:30 -
Borová/Telecí - Opatov 2:4 (1:2) 30.10. 14:30 -
Lipůvka - Kotvrdovice 6:2 (5:0) 16.10. 15:00 -
Olešnice - Rudice 0:2 (0:0) 10.10. 15:30 -
Kořenec - Cetkovice 0:1 (0:0) 03.10. 15:30 -
Knínice - Černá Hora 3:1 (1:1) 19.09. 16:00 -
Janov - Mladějov 4:4 (1:2) 11.09. 16:00 -
Knínice - Velké Opatovice 4:2 (1:1) 05.09. 16:30 -
Letovice - Jedovnice 2:4 (0:1) 04.09. 16:30 -
Voděrady - Sloup 0:3 (0:2) 29.08. 17:00 -
Kořenec - Lipůvka 5:3 (3:2) 22.08. 17:00 -
Voděrady - Cetkovice 3:5 (2:2) 15.08. 17:30 -
Jevíčko - Radiměř 6:1 (4:1) 14.08. 17:00 -
Voděrady - Ostrov 2:2 (0:2) 20.09. 15:30 -
Vranová - Lipůvka 0:4 (0:2) 30.08. 16:30 -
Lipůvka - Svitávka 1:5 (1:1) 23.08. 17:00 -
Sloup - Cetkovice 1:11 (0:2) 15.08. 17:00 -
Vísky - Ostrov 1:1 (0:0) 09.08. 17:00 -
Sloup - Voděrady 4:2 (1:1) 09.11. 13:30 -
Jevíčko - Jaroměřice 0:2 (0:0) 02.11. 13:30 -
Mladějov - Morašice 1:2 (1:0) 05.10. 15:30 -
Ráječko B - Jedovnice 3:3 (1:1) 14.09. 16:00 -
Velké Opatovice - Olešnice 1:2 (1:1) 01.09. 16:30 -
Hradec - Jevíčko 1:0 (1:0) 31.08. 17:00 -
Rudice - Vysočany B 7:2 (2:1) 24.08. 15:00 -
Voděrady - Knínice 1:1 (1:0) 18.08. 16:30 -
Letovice - Jedovnice 1:3 (1:1) 17.08. 17:00 -
Vranová - Kotvrdovice 3:3 (1:1) 02.06. 17:00 -
Skalice B - Letovice B 6:3 (3:2) 26.05. 14:45 -
Olomučany - Drnovice 0:2 (0:1) 19.05. 17:00 -
Sloup - Vysočany B 0:3 (0:3) 12.05. 17:00 -
Vísky - Lipůvka 2:1 (2:0) 05.05. 17:00 -
Vísky B - Voděrady 0:2 (0:0) 05.05. 14:30 -
Adamov - Letovice 1:2 (0:0) 14.04. 15:30 -
Velké Opatovice - Lipůvka 6:1 (2:0) 07.04. 15:30 -
Velké Opatovice B - Voděrady 1:2 (0:2) 07.04. 13:00 -
Letovice - Doubravice 0:2 (0:2) 28.10. 14:00