VOŘÍŠEK Patrik
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Bukovany - Žeravice 5:2 (1:1) 05.08. 17:00 -
Nenkovice B - Žádovice 1:4 (1:1) 04.08. 14:00 -
Bohuslavice - Žeravice 3:1 (0:0) 16.06. 16:30 -
Vracov - Čejkovice 3:1 (1:1) 10.06. 16:30 -
Žarošice - Lipov 2:4 (1:3) 10.06. 10:15 -
Mikulčice - Nenkovice 7:0 (6:0) 09.06. 16:30 -
Dambořice - Svatobořice 4:3 (2:1) 03.06. 16:30 -
Hodonín - Násedlovice 3:3 (1:2) 02.06. 16:30 -
Vracov - Čejč 5:0 (2:0) 26.05. 16:30 -
Bukovany - Šardice 1:9 (0:4) 20.05. 16:30 -
Sobůlky - Ždánice B 9:0 (4:0) 20.05. 10:15 -
Rohatec B - Hodonín 1:0 (0:0) 19.05. 16:30 -
Radějov - St. Poddvorov 3:2 (1:2) 13.05. 16:30 -
Čejč - Násedlovice 0:4 (0:1) 06.05. 16:30 -
Rohatec B - Mikulčice B 1:3 (0:1) 05.05. 16:30 -
Šardice - Vnorovy 1:1 (1:1) 28.04. 16:00 -
Žarošice - Kostelec 3:0 (1:0) 22.04. 10:15 -
KEN Veselí - Hr. Vrbka 5:2 (1:1) 15.04. 15:30 -
Ježov - Sobůlky 1:0 (0:0) 08.04. 15:30 -
Bukovany - Lipov 4:4 (2:1) 29.10. 14:30 -
Vřesovice - Domanín 10:2 (6:1) 28.10. 14:30 -
Dambořice - Šardice 1:1 (0:1) 22.10. 14:30 -
Nenkovice - Svatobořice 0:1 (0:0) 08.10. 15:00 -
Hodonín - Čejč 1:0 (0:0) 02.09. 16:00 -
Čejč - Mikulčice B 0:2 (0:2) 27.08. 16:30 -
Louka - Hroznová Lhota B 1:2 (1:0) 27.08. 10:15 -
Lovčice - Nenkovice 0:4 (0:0) 06.08. 17:00 -
Sobůlky - Kostelec 0:2 (0:1) 10.06. 16:30 -
St. Poddvorov - Vracov 5:1 (1:1) 04.06. 16:30 -
Lovčice - Nenkovice 5:0 (2:0) 28.05. 16:30 -
Žádovice - Bukovany 0:4 (0:2) 14.05. 16:30 -
Mikulčice B - Čejč 2:1 (1:0) 13.05. 16:30 -
Kozojídky - Dambořice 5:0 (2:0) 08.05. 16:30 -
St. Poddvorov - Moravany 3:2 (1:0) 07.05. 16:30 -
Násedlovice - Prušánky 0:1 (0:1) 30.04. 16:30 -
Vnorovy - St. Poddvorov 3:1 (0:0) 23.04. 16:00 -
Vřesovice - Archlebov 1:2 (1:0) 22.04. 16:00 -
Strážovice - Domanín 2:1 (1:1) 16.04. 16:00 -
Lipov - Svatobořice 1:1 (1:0) 09.04. 15:30 -
Čejkovice - Čejč 1:0 (0:0) 02.04. 15:30 -
Moravany - Vracov 0:0 (1:1) 26.03. 15:00 -
Sobůlky - St. Poddvorov 4:0 (2:0) 05.11. 14:00 -
Svatobořice - Vnorovy 2:1 (0:1) 30.10. 14:30 -
Bohuslavice - Žeravice 1:7 (1:3) 23.10. 14:30 -
Lužice - Vlkoš 1:4 (1:1) 22.10. 14:30 -
D. Bojanovice - Svatobořice 0:0 (0:0) 09.10. 15:00 -
Násedlovice - Čejč 3:0 (2:0) 02.10. 15:00 -
Čejč - Prušánky 0:2 (0:1) 07.08. 17:00 -
Ždánice - Kozojídky 3:6 (2:3) 11.06. 16:30 -
Svatobořice - Moravany 0:1 (0:0) 05.06. 16:30