PAŠEK Lukáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Sokolov - Domažlice B 4:2 (2:1) 23.09. 10:15 -
Mar. Lázně B - Hroznětín 2:1 (1:0) 09.09. 14:30 -
Proboštov - Ervěnice 1:2p. (1:1) 17.06. 14:00 -
Domoušice - Neštěmice 1:2p. (1:1) 10.06. 10:30 -
Neštěmice - Srbice 1:4 (0:0) 03.06. 10:15 -
Souš B - H. Jiřetín 1:0 (0:0) 28.05. 15:00 -
Krupka - Domoušice 1:0 (0:0) 20.05. 10:30 -
Ohníč - Osek 8:1 (4:1) 29.04. 12:00 -
H. Jiřetín - Černovice 1:3 (1:1) 22.04. 10:30 -
Oldřichov - Brná 0:1 (0:0) 07.04. 10:30 -
Malšovice - Roudnice B 3:2p. (1:1) 01.04. 12:00 -
Lovosice - Brná 1:5 (0:3) 25.03. 10:30 -
Domoušice - Perštejn 2:1 (1:0) 12.03. 15:00 -
Perštejn - H. Jiřetín 0:1 (0:0) 12.11. 14:00 -
Krupka - Srbice 3:2p. (1:1) 22.10. 10:15 -
Jun. Děčín - Bílina 2:1 (1:1) 15.10. 15:30 -
Málkov - Osek 3:0 (1:0) 08.10. 10:15 -
Domoušice - Lovosice 1:3 (1:0) 02.10. 16:00 -
Nové Sedlo - Bílina 1:4 (0:1) 17.09. 16:30 -
Spořice - Pokratice 1:3 (1:0) 28.08. 14:00 -
Krupka - Vilémov 0:2 (0:1) 30.04. 10:00 -
Roudnice B - Heřmanov 3:4p. (3:0) 17.04. 17:00 -
Žatec - Oldřichov 2:0 (1:0) 09.04. 16:30 -
Roudnice B - Chlumec 3:2p. (1:1) 03.04. 16:30 -
Chabařovice - Chuderov 1:3 (0:1) 19.03. 10:30 -
H. Jiřetín - Jílové 1:0 (0:0) 12.03. 10:30 -
Souš B - Vilémov 2:0 (2:0) 06.11. 14:00 -
Bílina - Neštěmice 4:2 (2:1) 30.10. 14:30 -
Brná - Krupka 4:1 (1:1) 16.10. 16:00 -
Rumburk - Libouchec 5:4 (3:1) 02.10. 16:30 -
Žatec - Modrá 1:0 (0:0) 18.09. 17:00 -
Chlumčany - Osek 1:4 (0:1) 12.09. 13:30 -
Proboštov - Střekov 11:0 (7:0) 04.09. 17:00 -
Údlice - Chlumčany 3:1 (2:1) 22.08. 17:00 -
Unčín - Heřmanov 0:6 (0:3) 14.08. 13:30 -
Meziboří - Blažim 7:1 (2:1) 27.09. 10:30 -
Spořice - Černovice 8:1 (3:1) 13.09. 17:00 -
Rumburk - Střekov 9:0 (7:0) 05.09. 17:00 -
Unčín - Chlumec 4:1 (2:1) 07.03. 11:00 -
Neštěmice - Chuderov 2:3p. (0:1) 30.11. 10:15 -
Chuderov - Střekov 1:2p. (0:0) 23.11. 10:45 -
Roudnice - Proboštov 3:2p. (1:1) 09.11. 14:00 -
Chuderov - Bílina 2:4 (0:3) 26.10. 10:45 -
Šluknov - Rumburk 1:0 (1:0) 19.10. 15:30 -
Chlumec - Bohušovice 1:4 (0:1) 12.10. 12:30 -
Bílina - Neštěmice 7:3 (5:2) 05.10. 15:00 -
Klášterec - Střekov 4:3 (2:2) 21.09. 16:30 -
Chlumec - Union Děčín 9:2 (5:0) 14.09. 13:30 -
Liběšice - Neštěmice 0:2 (0:2) 07.09. 13:30 -
Unčín - Benešov 5:4 (1:0) 31.08. 13:30