TITLBACH Marek
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Šanov - Roztoky B 2:3p. (1:1) 13.10. 12:30 -
Šanov - Panoší Újezd 3:0 (3:0) 29.09. 13:30 -
Petrohrad - Senomaty B 1:0p. (0:0) 09.09. 13:30 -
Kounov - Kněževes B 1:2p. (1:1) 09.09. 10:00 -
Oráčov - Pavlíkov 6:5p. (2:3) 02.09. 13:30 -
Šanov - Petrohrad 2:0 (0:0) 01.09. 13:30 -
Roztoky - Jesenice B 3:1 (1:1) 25.08. 17:00 -
Jesenice - Olešná 3:2p. (2:0) 16.06. 14:00 -
Jesenice B - Srbeč 6:2 (5:0) 27.05. 10:00 -
Olešná - Senomaty 2:6 (0:2) 26.05. 17:00 -
Oráčov - TJ Čistá 6:1 (1:1) 20.05. 13:30 -
Pavlíkov - Lubná 2:3 (1:1) 19.05. 17:00 -
B. Rynholec - Jesenice 2:3p. (0:2) 13.05. 17:00 -
Jesenice B - Petrohrad 3:2 (1:1) 13.05. 10:00 -
Lubná - Roztoky 4:1 (3:1) 08.05. 17:00 -
Petrohrad - Srbeč 0:3 (0:1) 08.05. 13:30 -
Chrášťany - Branov 6:0 (1:0) 06.05. 17:00 -
Roztoky B - Jesenice B 3:2p. (1:1) 06.05. 13:30 -
Kněževes - Zavidov B 4:2 (1:1) 05.05. 17:00 -
Oh. Městečko - Kroučová 9:2 (4:2) 01.05. 17:00 -
Jesenice B - Kněževes B 3:0 (2:0) 29.04. 10:00 -
TJ Čistá - Sýkořice 3:2 (1:1) 22.04. 15:00 -
Řevničov - Pavlíkov 4:1 (2:1) 15.04. 17:00 -
Lány - Oh. Městečko 3:2 (3:1) 14.04. 17:00 -
Petrohrad - Žehrovice 1:3 (0:2) 08.04. 13:30 -
Senomaty - Zavidov B 1:2p. (1:0) 07.04. 16:30 -
B. Rynholec - Oh. Městečko 2:1p. (0:0) 01.04. 16:30 -
Lány - B. Rynholec 8:1 (3:1) 18.11. 13:30 -
Jesenice - Oh. Městečko 3:0 (1:0) 11.11. 14:00 -
B. Rynholec - Kněževes 0:1 (0:0) 05.11. 14:00 -
Jesenice B - Kounov 7:0 (2:0) 05.11. 10:00 -
Oráčov - Lubná 0:6 (0:5) 29.10. 13:30 -
Zavidov B - Olympie zrušen -
Lubná - Pavlíkov 6:1 (4:0) 22.10. 15:30 -
Senomaty B - Žehrovice 3:2p. (0:1) 22.10. 13:30 -
Jesenice B - Ruda 4:1 (3:0) 22.10. 10:00 -
Olešná - Kolešovice 1:3 (0:2) 21.10. 15:30 -
Petrohrad - Jesenice B 4:3p. (2:0) 15.10. 13:30 -
Jesenice - B. Rynholec 4:2 (2:1) 14.10. 15:30 -
Lány - Senomaty 5:1 (3:0) 07.10. 16:00 -
Petrohrad - Panoší Újezd 8:4 (4:1) 01.10. 13:30 -
Kounov - Žehrovice 0:2 (0:1) 30.09. 10:00 -
Roztoky - Janov 2:1 (1:0) 23.09. 16:30 -
Olympie - Kolešovice zrušen -
Senomaty - Kroučová 6:1 (2:1) 16.09. 17:00 -
Jesenice - Lišany 4:3 (1:1) 09.09. 14:00 -
Petrohrad - Kounov 15:0 (6:0) 03.09. 13:30 -
Oh. Městečko - B. Rynholec 1:2 (0:0) 02.09. 17:00 -
Oráčov - Janov 1:3 (1:2) 27.08. 13:30 -
Žehrovice - Jesenice B 2:1 (1:0) 27.08. 10:00