MACHALA Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Chválkovice B - Štěpánov 2:1 (2:1) 29.10. 14:30 -
Hodolany - Troubelice 8:1 (3:0) 08.10. 15:00 -
Hlubočky B - Drahanovice 6:5 (2:0) 28.09. 10:15 -
SK Sokol Těšetice - Velký Újezd 1:2 (0:2) 16.09. 15:30 -
TJ Střeň - FC Jiříkov 2:1 (0:1) 10.09. 15:00 -
SK Králová - Sokol Jívová 8:1 (3:1) 03.09. 14:30 -
SK Grygov - Šumvald 5:0 (3:0) 19.08. 16:30 -
Červenka - Štarnov 3:2 (2:1) 12.08. 16:30 -
Újezd - Petrovice 9:0 (4:0) 06.08. 16:30 -
TJ Mladějovice - Doloplazy B 4:1 (3:0) 17.06. 17:30 -
FK Huzová - TJ Mladějovice 0:4 (0:1) 27.05. 14:00 -
Újezd - SK Grygov 2:5 (0:2) 09.04. 15:30 -
Červenka - Lužice 3:1 (1:1) 25.03. 15:00 -
Střelice - Újezd 1:3 (1:2) 06.11. 14:00 -
Bohuňovice B - Červenka 0:2 (0:1) 16.10. 14:30 -
Šumvald - Sokol Pňovice 1:9 (0:6) 25.09. 15:30 -
Příkazy - Sokol Pňovice 1:2 (1:1) 27.08. 16:30 -
Šternberk - Želatovice 7:2 (4:0) 18.06. 17:00 -
Konice - Náměšť 4:0 (1:0) 11.06. 10:00 -
Velká Bystřice - Černovír 4:3 (0:1) 29.05. 17:00 -
Konice - Bohdíkov 4:0 (2:0) 22.05. 17:00 -
Medlov - Bohuňovice 1:0p. (0:0) 15.05. 16:30 -
Lutín - Jeseník 1:0p. (0:0) 08.05. 16:30 -
Lipová - Lutín 0:1p. (0:0) 27.04. 16:30 -
Ruda - Jindřichov 4:0 (3:0) 24.04. 16:00 -
Maletín - Konice 0:1 (0:0) 17.04. 16:00 -
Dolany - Brodek 1:2p. (1:0) 10.04. 15:30 -
Štíty - Žulová 6:0 (1:0) 02.04. 15:30 -
Lipová - Ústí 2:3 (2:1) 20.03. 15:00 -
Velké Losiny B - Vikýřovice 4:3p. (1:1) 30.10. 14:30 -
Kralice - Želatovice 0:1 (0:1) 09.10. 15:00 -
Velké Losiny - Mohelnice 2:1 (1:0) 26.09. 15:30 -
Brodek - Bohuňovice 2:1 (1:0) 19.09. 15:30 -
Ústí - Zábřeh 3:1 (2:1) 11.09. 16:00 -
Lutín - Šternberk 0:2 (0:0) 29.08. 16:30 -
Kralice - Lipová 2:3 (2:1) 21.08. 10:30 -
Zábřeh - Rapotín 4:1 (2:1) 08.08. 17:00 -
Želatovice - Brodek 1:2p. (0:0) 31.07. 17:00 -
Jeseník - Lutín 2:1 (1:1) 26.09. 15:30 -
Šternberk - Ústí 4:1 (1:0) 12.09. 16:00 -
Postřelmov - Nový Malín 4:0 (0:0) 05.09. 16:00 -
Kralice - Velké Losiny 1:2 (0:0) 09.11. 14:00 -
Litovel - Dolany 3:0 (1:0) 02.11. 14:00 -
Dolany - Jeseník 1:5 (1:3) 13.10. 15:00 -
Kralice - Šternberk 0:3 (0:1) 28.09. 15:30 -
Želatovice - Ústí 0:1 (0:0) 21.09. 15:30 -
Bohuňovice - Mohelnice 3:2p. (1:2) 11.09. 16:00 -
Ústí - Medlov 1:3 (1:2) 31.08. 16:00 -
Brodek - Slavonín 5:1 (3:0) 18.08. 16:30 -
Šternberk - Všechovice 1:0p. (0:0) 15.06. 17:00