ROSICKÝ Jakub
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Ždírec - Brno B 1:4 (1:2) 17.03. 15:00 -
Kostelec - Nový Jičín 2:0 (1:0) 05.11. 14:00 -
Křoví - Ujčov 2:2 (2:1) 08.10. 15:00 -
Speřice - Polná 2:1 (1:0) 01.10. 15:00 -
Líšeň B - Vel. Bíteš 2:2 (1:1) 17.09. 15:30 -
Radostín - Nová Ves B 1:3 (0:2) 10.09. 16:00 -
Skaštice - Baťov 1:1 (0:0) 02.09. 16:00 -
Měřín C - Os. Bitýška B 2:3 (0:0) 27.08. 16:30 -
St. Říše - Břeclav 4:2 (2:1) 13.08. 17:00 -
Moravec - Os. Bitýška 3:2 (1:2) 04.06. 16:30 -
Hodonín - Uničov 0:3 (0:1) 20.05. 17:00 -
Zlín B - Kroměříž 1:3 (0:1) 14.05. 10:30 -
Tasovice - Žďár 2:2 (0:1) 23.04. 16:00 -
Rosice - Vítkovice 0:2 (0:0) 01.04. 15:30 -
Znojmo - Slovácko B 1:0 (0:0) 11.03. 14:30 -
Blansko - Vítkovice 4:0 (2:0) 19.11. 13:30 -
Radostín B - Křižanov B 1:5 (0:1) 29.10. 14:30 -
Speřice - AFC 1:0 (1:0) 23.10. 14:30 -
Slovácko B - Kroměříž 3:3 (1:0) 25.09. 10:15 -
Křižanov - Luka 1:7 (1:4) 18.09. 15:30 -
Havl. Brod - Jihlava B 2:6 (1:3) 03.09. 16:00 -
Křoví - V. Losenice 0:0 (0:0) 14.08. 16:30 -
Nové Město - Slovácko B 1:1 (0:1) 05.08. 18:00 -
Uh. Brod - Znojmo 1:3 (0:2) 11.06. 17:00 -
Brno B - Břeclav 4:0 (4:0) 01.06. 18:00 -
Kozlov - V. Jeníkov 3:0 (0:0) 08.05. 16:30 -
Jihlava B - Znojmo 0:3 (0:2) 24.04. 10:15 -
Střítež - St. Říše B 1:4 (1:3) 17.04. 16:00 -
Rosice - Nové Město 3:0 (0:0) 15.04. 17:00 -
Start - Hodonín 2:2 (0:1) 02.04. 15:30 -
Blansko - Znojmo 0:4 (0:4) 27.03. 10:15 -
Zlínsko - Ostrava B 1:4 (0:2) 13.11. 10:15 -
Sigma B - Jihlava B 3:1 (2:0) 31.10. 10:15 -
V. Losenice - Polnička 5:0 (4:0) 30.10. 14:30 -
Frýdek-Místek - Zlín B 1:0 (0:0) 16.10. 10:15 -
Kroměříž - Hlučín 3:0 (1:0) 25.09. 16:00 -
Stařeč - Rudíkov 1:0 (1:0) 12.09. 16:00 -
Frýdek-Místek - Uh. Brod 2:2 (1:1) 28.08. 10:15 -
Uničov - Znojmo 4:1 (1:0) 15.08. 10:15 -
Blansko - Vratimov 0:1 (0:0) 31.07. 17:00 -
Žďár B - Dukovany 2:5 (0:3) 10.10. 15:00 -
Uničov - Znojmo 6:2 (3:0) 20.09. 10:15 -
Nové Město - Kroměříž 0:1 (0:0) 05.09. 16:00 -
Jaroměřice - Hamry 0:3 (0:3) 30.08. 16:30 -
Zlínsko - Frýdek-Místek 0:3 (0:2) 14.08. 17:00 -
Nedvědice - Vel. Bíteš B 7:1 (2:1) 09.08. 16:30 -
Slovácko B - D.Benešov 1:0 (1:0) 16.11. 10:15 -
Frýdek-Místek - Vyškov 1:0 (1:0) 19.10. 10:15 -
Petřkovice - Uničov 3:0 (2:0) 21.09. 10:15 -
Zlín B - Uh. Brod 2:0 (0:0) 04.09. 17:00