TUNKA Lukáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Vysočany - Černá Hora 1:3 (0:0) 02.11. 14:00 -
Rakvice - Lednice 4:1 (1:0) 05.10. 15:00 -
Rajhradice - V. Pavlovice 4:2 (2:1) 22.09. 15:30 -
Dobšice - Novosedly 0:1 (0:1) 08.09. 16:00 -
Slovan - Tišnov 0:0 (0:0) 31.08. 16:30 -
Želešice - Zbraslav 1:3 (0:1) 18.08. 14:30 -
Šlapanice - Slovan 2:3 (1:2) 15.06. 14:00 -
Slatina - Šlapanice 4:4 (0:2) 08.06. 10:15 -
Novosedly - Přímětice 5:3 (1:3) 01.06. 17:00 -
V. Bílovice - Blatnice 4:0 (2:0) 26.05. 17:00 -
Pačlavice - Bučovice 2:1 (0:1) 12.05. 16:00 -
V. Pavlovice - Lednice 3:1 (2:0) 28.04. 10:30 -
Zastávka - Slatina 1:3 (0:0) 13.04. 15:30 -
Hroznová Lhota - Veselí 2:3 (1:2) 07.04. 15:30 -
Dubňany - Rakvice 0:2 (0:1) 24.03. 15:00 -
Mutěnice - Bosonohy 1:4 (1:2) 16.06. 17:30 -
Bystrc - Ivančice 2:1 (1:0) 17.05. 17:30 -
Břeclav B - Rakvice 1:6 (0:2) 14.05. 10:30 -
Vyškov B - Blatnice 3:1 (1:1) 07.05. 16:30 -
Tišnov - MS Brno 6:1 (3:0) 23.04. 16:00 -
Lanžhot - Vojkovice 7:0 (4:0) 16.04. 16:00 -
Senorady - Ketkovice 2:1 (1:1) 01.04. 15:30 -
V. Pavlovice - Rohatec 0:0 (0:0) 26.03. 10:30 -
Milotice - Podivín 6:0 (4:0) 05.11. 14:00 -
Bystrc - Bosonohy 2:3 (1:2) 23.10. 14:30 -
Miroslav - Kunštát 4:0 (1:0) 15.10. 15:00 -
M. Krumlov - Vojkovice 2:3 (1:0) 02.10. 15:00 -
Šlapanice - Přímětice 1:1 (1:0) 25.09. 15:30 -
Líšeň B - Kuřim 2:0 (1:0) 18.09. 13:00 -
Vyškov B - Ratíškovice 1:1 (1:1) 28.08. 16:30 -
Ráječko - M. Krumlov 3:2 (2:0) 24.08. 17:30 -
Bučovice - Tišnov 1:2 (1:1) 14.08. 17:00 -
Černá Hora - Lipovec 2:1 (0:0) 18.06. 16:30 -
Vojkovice - MS Brno 2:0 (0:0) 25.05. 17:30 -
Mikulov - Bučovice 2:2 (1:1) 14.05. 16:30 -
Lanžhot - Ráječko 3:1 (3:0) 08.05. 16:30 -
Mutěnice - M. Krumlov 2:1 (0:1) 24.04. 16:00 -
Blatnice - Kyjov 2:2 (0:1) 10.04. 15:30 -
Jevišovice - Vojkovice 1:3 (0:3) 02.04. 15:30 -
Ivančice - Novosedly 1:2 (0:1) 14.11. 13:30 -
Vyškov B - Rousínov B 3:0 kont. (0:0) 01.11. 14:00 -
Bohunice - Ivančice 0:1 (0:0) 03.10. 15:30 -
FK Znojmo - Ráječko 0:0 (0:0) 19.09. 16:00 -
Lednice - Šaratice 1:2 (0:2) 13.09. 16:00 -
Bzenec - Lanžhot 4:2 (2:1) 29.08. 16:30 -
Vojkovice - Jevišovice 2:1 (2:0) 22.08. 16:30 -
Ivančice - Rousínov 3:2 (2:1) 08.08. 16:30