MAJER Pavel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Sokol Pňovice - Haňovice 3:0 (2:0) 07.04. 15:30 -
Paseka - Libina 4:2 (2:1) 30.03. 15:00 -
Slavonín - Beňov 2:1 (1:1) 23.03. 15:00 -
Lutín - Kožušany 0:3 (0:0) 05.11. 14:00 -
Mor. Beroun - Lužice 4:3 (3:2) 21.10. 14:30 -
Vrchoslavice - Radslavice 2:8 (0:5) 15.10. 15:00 -
Lužice - Sokol Pňovice 0:3 (0:3) 14.10. 15:00 -
Náměšť - Šternberk B 2:6 (1:3) 07.10. 15:00 -
Hustopeče - Dub 1:4 (0:2) 23.09. 15:30 -
Náměšť - Paseka 1:8 (1:2) 16.09. 15:30 -
Bludov - Loštice 0:5 (0:3) 09.09. 16:00 -
Sokol Pivín - Troubelice 3:3 (1:1) 27.08. 16:30 -
Kovalovice - Bělkovice 4:0 (2:0) 20.08. 16:30 -
Hlubočky - Lipník 7:2 (3:1) 12.08. 15:00 -
Beňov - Želatovice B 2:6 (1:6) 09.04. 15:30 -
1.FC Olešnice - Lesnice 2:2 (1:1) 08.04. 15:30 -
Kralice - Beňov 2:2 (1:1) 06.11. 10:30 -
Haná Prostějov - Velký Týnec 4:3 (3:2) 30.10. 10:15 -
Slavonín - Dub 1:5 (1:2) 02.10. 15:00 -
Otaslavice - Újezdec 3:1 (1:0) 28.09. 15:30 -
Bělotín - Kralice 6:2 (3:1) 17.09. 15:30 -
Dub - Želatovice B 4:4 (4:0) 04.09. 16:00 -
Štíty - Mikulovice 1:7 (1:3) 27.08. 16:30 -
1.FC Olešnice - Loštice 0:3 (0:1) 21.08. 15:30 -
Dub - Lipník 2:2 (0:1) 07.08. 17:00 -
Beňov - 1. HFK B 3:1 (3:0) 05.06. 17:00 -
Beňov - Bělotín 2:4 (1:3) 22.05. 17:00 -
Bělkovice - Chomoutov 4:0 (0:0) 14.05. 16:30 -
Chomoutov - Maletín 1:3 (1:1) 07.05. 16:30 -
Paseka - Lesnice 3:4p. (2:2) 24.04. 16:00 -
Kovalovice - Troubky 3:0 (2:0) 17.04. 16:00 -
Protivanov - Hlubočky 1:4 (1:1) 27.03. 15:00 -
Troubky - Radslavice 2:1p. (1:1) 30.10. 14:30 -
Kostelec - Bělotín 2:3 (1:2) 24.10. 14:30 -
Kostelec - Protivanov 6:1 (3:1) 09.10. 15:00 -
Bělkovice - Troubelice 3:2 (2:1) 02.10. 15:00 -
Nové Sady B - Bělotín 4:3 (3:1) 26.09. 10:00 -
Lesnice - Náměšť 2:3 (1:1) 19.09. 15:30 -
Dub - Hlubočky 0:3 (0:1) 11.09. 16:00 -
Troubelice - Řetězárna 0:1 (0:0) 05.09. 16:00 -
Beňov - Hlubočky 1:2p. (0:1) 29.08. 16:30 -
Ústí B - Klenovice 3:2p. (1:1) 15.08. 10:00 -
Maletín - Bohdíkov 3:0 (2:0) 07.08. 17:00 -
Určice B - Dobromilice 2:6 (2:4) 03.10. 15:00 -
1. HFK B - Plumlov 5:1 (3:1) 27.09. 15:30 -
Ústí B - Želatovice B 1:6 (0:3) 20.09. 10:00 -
Chomoutov - Hlubočky 3:4p. (1:1) 12.09. 16:00 -
Smržice - Loštice 2:4 (0:4) 06.09. 16:00 -
Chválkovice - Bohdíkov 2:1p. (1:1) 29.08. 16:30 -
Opatovice - Bělotín 0:1 (0:1) 16.08. 10:00