KRÁTKÝ Jaroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Němčice - Vicov 0:1p. (0:0) 20.09. 15:30 -
Brodek u PV B - Kostelec B 0:3 (0:1) 13.09. 16:00 -
Vyšovice - Brodek u PV 4:0 (2:0) 06.09. 16:00 -
Určice B - Vicov 4:2 (2:0) 23.08. 16:30 -
Dobromilice - Tištín 2:0 (1:0) 16.08. 17:00 -
SK Grygov - Nová Hradečná 4:1 (2:1) 08.08. 17:00 -
Kralice B - Plumlov B 5:2 (1:1) 10.11. 14:00 -
Čechovice B - Nezamyslice 0:1p. (0:0) 20.10. 14:30 -
Protivanov B - Přemyslovice 3:1 (1:0) 19.10. 14:30 -
Sokol Držovice - Horní Štěpánov 1:3 (1:1) 12.10. 15:00 -
Brodek u PV - Určice B 0:3 (0:3) 06.10. 15:00 -
Zdětín - Ptení 1:2 (1:2) 05.10. 15:00 -
Skalka 2011 - Tištín 4:0 (0:0) 21.09. 15:30 -
Přemyslovice - Kladky 1:3 (1:1) 15.09. 16:00 -
Hradec - Opatov 1:5 (1:3) 14.09. 16:30 -
Vyšovice - Plumlov B 3:2p. (1:2) 08.09. 16:00 -
Brodek u PV - Určice B 3:1 (0:1) 14.06. 17:30 -
Kralice B - Olšany 3:1 (1:0) 09.06. 17:00 -
Horní Štěpánov - Nezamyslice 5:1 (3:1) 02.06. 17:00 -
Čechovice B - Skalka 2011 4:2 (0:1) 26.05. 17:00 -
Želeč - Nezamyslice B 4:0 (3:0) 12.05. 16:30 -
Skalka 2011 - Tištín 2:3p. (0:1) 04.05. 16:30 -
Vyšovice - Vrahovice 2:3 (1:2) 28.04. 16:00 -
Sokol Držovice - Brodek u PV 2:0 (1:0) 27.04. 16:00 -
Čechy p. Kosířem - Otinoves 1:0 (1:0) 21.04. 16:00 -
Němčice B - Olšany 2:1 (1:1) 20.04. 16:00 -
Vrchoslavice - Dobromilice 3:1 (1:1) 07.04. 15:30 -
Sokol Držovice - Vyšovice 3:2 (1:1) 30.03. 15:00 -
Dobromilice - Vrchoslavice 2:1p. (0:1) 04.11. 14:00 -
Čechovice B - Brodek u PV 0:3 (0:0) 03.11. 14:00 -
Tištín - Brodek 2:3 (1:1) 28.10. 14:30 -
Sokol Držovice - Skalka 2011 1:3 (0:1) 27.10. 14:30 -
Hvozd - Přemyslovice 2:6 (1:3) 14.10. 10:15 -
Nezamyslice - Horní Štěpánov 4:7 (2:2) 13.10. 15:00 -
Vrchoslavice - Brodek u PV 3:1 (0:1) 07.10. 15:00 -
Biskupice - Želeč 3:0 (0:0) 23.09. 15:30 -
Sokol Držovice - Tištín 4:1 (1:0) 08.09. 16:00 -
Vrchoslavice - Vicov 3:2p. (1:1) 19.08. 16:30 -
Olšany - Přemyslovice 2:1p. (0:1) 17.06. 17:30 -
Tištín - Určice B 3:1 (0:1) 16.06. 16:30 -
Brodek u PV - Vyšovice 2:0 (1:0) 09.06. 17:00 -
Kostelec B - Olšany 1:2p. (1:1) 05.05. 11:30 -
Čechovice B - Brodek 3:2 (1:1) 01.05. 16:30 -
Želeč - Bedihošť 3:4p. (2:1) 29.04. 16:00 -
Brodek u PV B - Němčice B 4:3 (2:2) 28.04. 16:00 -
Brodek u PV - Ptení 3:1 (2:0) 21.04. 16:00 -
Dobromilice - Nezamyslice 1:2p. (0:1) 15.04. 15:30 -
Brodek u PV B - Kralice B 4:7 (2:3) 23.09. 15:30 -
Brodek u PV B - Nezamyslice B 5:1 (3:1) 17.09. 15:30 -
Želeč - Kralice B 1:5 (1:2) 10.09. 16:00