KADORA Ondřej
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Březiny - Jiříkov 5:0 (2:0) 23.03. 15:00 -
Roma Děčín - Jiříkov 1:2p. (0:1) 05.11. 14:30 -
Verneřice - Krásná Lípa 1:6 (0:3) 04.11. 14:00 -
Huntířov - Rybniště 1:3 (1:1) 04.11. 10:00 -
Markvartice - Huntířov 3:4p. (2:1) 29.10. 14:00 -
Benešov - D. Poustevna 5:1 (0:0) 28.10. 14:00 -
St.Křečany - Rybniště 0:5 (0:2) 22.10. 14:30 -
D. Habartice - Union Děčín 6:1 (4:0) 21.10. 14:00 -
Markvartice - St.Křečany 7:0 (3:0) 15.10. 15:30 -
Březiny - Roma Děčín 2:6 (2:2) 14.10. 15:30 -
Huntířov - Jiříkov 3:2p. (0:0) 08.10. 15:00 -
Františkov - D. Podluží 4:2 (1:1) 01.10. 15:00 -
Březiny - D. Habartice 2:6 (1:0) 30.09. 16:00 -
Huntířov - Bynovec 3:0 (2:0) 24.09. 15:00 -
Žandov - Dubice 4:1 (3:1) 16.09. 16:30 -
Františkov - Malšovice B 2:3p. (2:1) 10.09. 15:00 -
Vel. Šenov - Union Děčín 7:3 (4:2) 09.09. 16:30 -
Jiříkov - Markvartice 1:7 (0:3) 03.09. 14:00 -
Verneřice - Šluknov B 0:4 (0:3) 02.09. 17:00 -
Benešov - D. Habartice 9:4 (5:3) 27.08. 17:00 -
Markvartice - Chřibská 17:0 (8:0) 17.06. 13:00 -
Šluknov B - D. Poustevna 7:0 (3:0) 11.06. 17:00 -
Verneřice - Březiny 4:6 (3:4) 03.06. 15:00 -
Vel. Šenov - Verneřice 2:1 (1:1) 27.05. 17:00 -
Čes. Kamenice B - D. Podluží 1:8 (0:5) 27.05. 13:30 -
Huntířov - Chřibská 2:3p. (0:1) 21.05. 15:00 -
Malšovice B - D. Podluží 0:1 (0:1) 20.05. 10:00 -
D. Habartice - Huntířov 12:3 (6:0) 13.05. 15:00 -
Boletice - Březiny 1:3 (1:2) 06.05. 17:00 -
Union Děčín - Vel. Šenov 0:3 (0:2) 23.04. 17:00 -
Chřibská - Bynovec 4:5 (3:3) 22.04. 13:00 -
Boletice - Benešov 3:5 (3:4) 08.04. 16:30 -
Jiříkov - Vilémov B 5:0 (5:0) 25.03. 14:00 -
Šluknov B - Benešov 6:0 (2:0) 30.10. 14:00 -
Rybniště - Malšovice B 4:2 (1:1) 29.10. 10:00 -
D. Podluží - Chřibská 2:14 (1:7) 23.10. 14:30 -
Mikulášovice - Union Děčín 3:5 (0:3) 22.10. 14:30 -
Františkov - St.Křečany 1:3 (1:0) 16.10. 15:00 -
H.Podluží - Šluknov B 7:1 (2:1) 08.10. 15:30 -
Jiřetín - Vilémov B 3:4p. (0:0) 01.10. 16:00 -
H.Podluží - Benešov 3:1 (1:0) 24.09. 16:00 -
Františkov - Malšovice B 1:4 (0:3) 18.09. 15:00 -
Jiřetín - H.Podluží 1:4 (0:2) 17.09. 16:30 -
Boletice - D. Poustevna 3:2p. (1:1) 10.09. 16:30 -
Březiny - Šluknov B 4:3 (1:0) 27.08. 17:00 -
Markvartice - Huntířov 3:1 (0:0) 21.08. 17:00 -
Verneřice - Boletice 2:0 (0:0) 20.08. 17:00 -
Jiříkov - D. Poustevna 0:1 (0:0) 18.06. 15:00 -
Verneřice - Krásná Lípa 2:7 (0:3) 04.06. 17:00 -
Šluknov B - Malšovice 0:2 (0:1) 22.05. 17:00