WIMMER Jan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hrdlořezy - Troja 2:2 (1:2) 17.11. 10:15 -
Praga - Union 1:1 (1:0) 03.11. 10:30 -
Šeberov - Praga C 7:0 (2:0) 27.10. 16:45 -
Ambassadors - Štěrboholy B 0:1 (0:1) 27.10. 14:30 -
1999 Praha - Zbraslav 1:3 (0:2) 20.10. 15:30 -
Troja B - D. Počernice B 6:3 (4:0) 13.10. 13:30 -
Sparta Krč - Lochkov 2:1 (2:0) 07.10. 16:00 -
Kolovraty - Uhříněves 5:0 (5:0) 06.10. 10:15 -
Stodůlky - Vltavín B 0:3 (0:0) 30.09. 16:00 -
Kyje - Tempo B 1:3 (0:0) 23.09. 16:30 -
Kunratice - Praga 4:2 (1:0) 15.09. 16:30 -
Aritma B - Lipence 5:1 (2:1) 09.09. 17:00 -
Kbely B - ČVUT 4:2 (1:1) 08.09. 17:00 -
Kolovraty B - Chodov B 8:1 (2:0) 01.09. 13:30 -
Lipence - Radotín 4:1 (0:0) 16.06. 17:00 -
Kyje - ČAFC B 3:1 (2:1) 16.06. 10:15 -
Spoje - Praga B 3:0 (2:0) 03.06. 17:00 -
Háje - Union 5:0 (1:0) 02.06. 10:30 -
Modřany - Bílá Hora 0:1 (0:0) 20.05. 17:00 -
Slivenec B - Lochkov 5:1 (1:0) 12.05. 17:00 -
Kačerov - Šeberov B 15:0 (9:0) 21.04. 11:00 -
Modřany - Lochkov 2:0 (0:0) 08.04. 16:30 -
Ambassadors - SK Praha 4 0:3 (0:3) 30.03. 19:00 -
Benice - Hostivař B 1:3 (0:1) 24.03. 16:00 -
D. Počernice - Xaverov 0:1 (0:0) 28.10. 14:30 -
Partisan - Šeberov B 4:2 (3:2) 22.10. 18:00 -
Partisan - Kačerov 4:2 (1:2) 08.10. 18:00 -
D. Měcholupy - Klánovice B 2:1 (0:0) 07.10. 16:00 -
Bílá Hora B - Lysolaje 7:0 (4:0) 17.09. 16:30 -
Bílá Hora - Suchdol 5:1 (3:0) 17.09. 14:00 -
Kačerov - Březiněves B 3:1 (1:0) 09.09. 10:45 -
Běchovice - Kyje B 1:2 (0:0) 27.08. 17:00 -
Hostivař B - Klánovice 4:1 (1:0) 18.06. 17:00 -
Modřany - Bohnice 0:0 (0:0) 17.06. 11:00 -
Slivenec - Radotín 2:3 (0:3) 04.06. 17:00 -
Střešovice C - Modřany 1:1 (1:1) 28.05. 17:00 -
Troja - Dubeč 5:2 (1:2) 27.05. 10:30 -
Vinoř - Koloděje 4:1 (2:1) 21.05. 17:00 -
Tempo B - Kbely 4:1 (1:1) 20.05. 17:00 -
Stodůlky - Střešovice 1:2 (1:0) 14.05. 17:00 -
Kyje B - Hrdlořezy 0:3 (0:1) 13.05. 10:15 -
Praga - Chabry 0:6 (0:3) 29.04. 10:30 -
Zlíchov - Tempo 0:5 (0:3) 15.04. 15:00 -
Satalice - Nebušice 1:4 (1:1) 09.04. 17:00 -
Partisan - Olymp 10:0 (6:0) 08.04. 14:00 -
Hostivař - Štěrboholy 4:1 (0:0) 01.04. 10:30 -
Březiněves - Troja 1:2 (1:0) 13.11. 14:00 -
Hostivař - Kyje 1:1 (1:0) 06.11. 14:00 -
Modřany - Stodůlky 3:0 (3:0) 29.10. 11:00 -
Stodůlky - ČAFC B 6:2 (4:0) 09.10. 16:00