SVOZIL Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Plumlov B - Kladky 2:1p. (0:1) 16.09. 15:30 -
Nezamyslice - Vicov 2:4 (2:1) 15.09. 15:30 -
Dobromilice - Nezamyslice 2:0 (0:0) 09.09. 16:00 -
Želeč - Olšany 2:3 (2:1) 02.09. 16:00 -
Tištín - Čechovice B 2:0 (1:0) 19.08. 16:30 -
Sokol Držovice - Zdětín 10:0 (5:0) 09.06. 17:00 -
Radiměř - Křenov 1:1 (0:0) 02.06. 17:00 -
Kralice B - Želeč 7:2 (3:0) 27.05. 17:00 -
Brodek u PV - Vicov 6:3 (4:2) 19.05. 17:00 -
Otaslavice - Horní Štěpánov 9:4 (4:1) 12.05. 16:30 -
Horní Štěpánov - Čechovice B 3:4p. (3:2) 08.05. 16:30 -
Vicov - Nezamyslice 2:1 (1:1) 06.05. 16:30 -
Sokol Držovice - Mostkovice B 6:1 (2:0) 05.05. 16:30 -
Nezamyslice - Vrahovice 2:3p. (1:2) 29.04. 16:00 -
Vyšovice - Tištín 3:2 (3:0) 22.04. 16:00 -
Určice B - Vrahovice 4:3 (3:2) 14.04. 15:30 -
Otaslavice - Vrahovice 1:3 (0:0) 14.10. 15:00 -
Olšany - Mostkovice B 3:2 (2:1) 23.09. 15:30 -
Pavlovice u Koj. - Bedihošť 3:1 (2:0) 17.09. 15:30 -
Čechovice B - Ptení 3:0 (0:0) 09.09. 16:00 -
Tištín - Vyšovice 1:3 (1:3) 03.09. 16:00 -
Brodek u PV B - Želeč 12:0 (6:0) 02.09. 16:00 -
Brodek - Horní Štěpánov 4:2 (1:2) 27.08. 16:30 -
Vyšovice - Brodek 4:3p. (2:0) 13.08. 17:00 -
Klenovice - Kovalovice B 2:1 (0:1) 06.05. 16:30 -
Újezdec - Ústí B 2:3 (1:3) 29.04. 16:00 -
Beňov - Lipová 5:3 (4:2) 23.04. 16:00 -
Přemyslovice - Vyšovice 4:2 (1:2) 15.04. 15:30 -
Lutín - Dolany 1:0 (0:0) 09.04. 15:30 -
Želatovice B - Klenovice 2:8 (2:1) 02.04. 15:30 -
Želatovice - Hněvotín 1:2p. (1:1) 25.03. 15:00 -
Rapotín - Kovalovice 1:2 (1:0) 30.10. 14:30 -
Slavonín - Náměšť 1:3 (1:2) 15.10. 14:30 -
Sokol Pivín - Nezamyslice 0:1p. (0:0) 08.10. 15:00 -
1. HFK B - Želatovice 1:0 (1:0) 25.09. 10:00 -
Velké Losiny - Hněvotín 2:1 (2:0) 18.09. 15:30 -
Určice - Želatovice 1:2p. (1:0) 07.09. 17:00 -
Chválkovice - Šternberk 0:2 (0:0) 03.09. 16:00 -
Medlov - Rapotín 6:0 (4:0) 20.08. 16:30 -
Němčice - Želatovice B 1:0 (0:0) 06.08. 17:00 -
Určice - Kralice 1:1 (1:0) 10.06. 17:30 -
Hněvotín - Mohelnice B 1:0 (0:0) 04.06. 16:30 -
Přerov B - Ústí B 1:2 (1:1) 22.05. 14:00 -
Loštice - Maletín 5:1 (4:1) 15.05. 16:30 -
Medlov - Zábřeh 1:1 (0:1) 08.05. 16:30 -
Velká Bystřice - Libina 1:2 (0:1) 01.05. 16:30 -
Dolany - Kovalovice 5:1 (2:1) 24.04. 16:00 -
Želatovice - Mohelnice B 1:2 (0:2) 10.04. 16:00 -
Brodek u PV - Přemyslovice 5:2 (2:0) 27.03. 15:30 -
Dubicko - Haňovice 5:4 (2:4) 31.10. 14:00