ZÍMA Zbyněk
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Petrov - St. Poddvorov 4:1 (2:0) 14.04. 16:30 -
St. Poddvorov - Radějov 0:1 (0:0) 07.04. 16:30 -
Milotice B - Moravany 4:2 (3:1) 31.03. 15:30 -
Lipov - Domanín 3:2 (1:1) 30.03. 15:30 -
Sobůlky - Ždánice B 8:1 (5:1) 29.10. 14:00 -
Nová Lhota - Hr. Vrbka 0:6 (0:3) 22.10. 15:00 -
Dambořice - Násedlovice 2:1 (2:0) 15.10. 15:00 -
Suchov - Mor. Písek 4:0 (1:0) 08.10. 15:30 -
Kostelec - Mikulčice B 4:2 (1:1) 30.09. 14:00 -
Bukovany - Kněždub 3:0 (1:0) 28.09. 16:00 -
KEN Veselí - Velká n. Vel. 0:3 (0:2) 24.09. 16:00 -
Ždánice B - Archlebov 1:5 (1:2) 16.09. 16:00 -
Bukovany - Velká n. Vel. 1:0 (0:0) 10.09. 16:30 -
Lovčice - Žarošice 2:9 (1:2) 03.09. 16:30 -
Hroznová Lhota B - Bzenec B 2:3 (1:1) 02.09. 16:30 -
Nenkovice B - Kyjov B 1:3 (0:1) 27.08. 17:00 -
Žarošice - Ždánice B 4:0 (1:0) 27.08. 10:15 -
Tv. Lhota - Domanín 8:2 (3:2) 20.08. 15:00 -
Dambořice - Velká n. Vel. 2:4 (2:2) 13.08. 17:30 -
Sobůlky - Čejč 0:3 (0:1) 04.06. 15:00 -
Ždánice B - Bohuslavice 5:5 (2:4) 04.06. 11:00 -
Hovorany - Násedlovice 1:4 (1:0) 28.05. 17:30 -
Žádovice - Moravany 2:3 (0:1) 14.05. 17:00 -
Nová Lhota - Kněždub 0:4 (0:1) 13.05. 17:00 -
Radějov - Blatnice 1:2 (0:0) 07.05. 15:00 -
Žeravice - Vřesovice 6:4 (1:2) 30.04. 16:30 -
Archlebov - Lovčice 1:4 (1:3) 23.04. 16:30 -
Násedlovice - Lipov 8:0 (1:0) 16.04. 16:30 -
Blatnice - Hovorany 6:1 (2:0) 02.04. 16:00 -
Radějov - Petrov 1:3 (1:2) 19.03. 15:00 -
Dubňany B - D. Bojanovice 3:0 (1:0) 29.10. 14:00 -
Čejč - Sobůlky 1:1 (0:1) 23.10. 15:00 -
Mor. Písek - Tv. Lhota 2:0 (0:0) 22.10. 15:00 -
D. Bojanovice - Blatnice 1:3 (0:2) 16.10. 15:00 -
Žarošice - Čejkovice 7:1 (4:1) 15.10. 15:00 -
Hovorany - Lipov 3:0 (2:0) 09.10. 15:30 -
Moravany - Žádovice 2:2 (1:1) 01.10. 11:00 -
Domanín - Suchov 4:0 (2:0) 18.09. 16:00 -
Bukovany - D. Bojanovice 2:2 (1:1) 11.09. 16:30 -
Bohuslavice - Čejč 0:0 (0:0) 04.09. 16:30 -
Vnorovy B - Bzenec B 0:2 (0:1) 03.09. 16:30 -
Věteřov - Kyjov B 1:4 (0:1) 28.08. 17:00 -
Archlebov - Bohuslavice 2:1 (1:1) 21.08. 17:00 -
Dambořice - Hroznová Lhota B 5:0 (3:0) 20.08. 13:00 -
Lipov - Vacenovice B 3:1 (2:1) 14.08. 17:00 -
Petrov - Žeravice 5:0 (3:0) 05.06. 17:00 -
Nová Lhota - Suchov 2:2 (2:1) 29.05. 17:00 -
Mor. Písek - Hr. Vrbka 0:3 (0:1) 28.05. 17:00 -
Dambořice - Žeravice 4:2 (1:1) 22.05. 16:30 -
Radějov - Těmice 1:0 (0:0) 15.05. 15:00