HUDEC Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Zbýšov - Blučina 0:3 (0:2) 24.03. 15:00 -
Přerov - Kozlovice 5:0 (4:0) 09.10. 15:00 -
Vel. Bíteš - Lanžhot 0:1 (0:0) 26.09. 10:15 -
Vítkovice - MFK Bruntál 1:2 (1:2) 11.09. 15:00 -
Nové Sady - Val. Meziříčí 1:1 (1:0) 10.10. 15:00 -
Karviná B - Dětmarovice 4:1 (3:1) 27.09. 10:15 -
Tasovice - St. Říše 4:1 (0:0) 20.09. 15:30 -
Bzenec - Přerov 4:3 (2:2) 14.08. 17:00 -
Skaštice - Brumov 5:3 (2:2) 02.11. 10:30 -
AFC - Jihlava B 0:1 (0:0) 13.10. 15:00 -
Ždírec - Havl. Brod 2:0 (1:0) 22.09. 15:30 -
Val. Meziříčí - Frenštát 3:1 (2:1) 31.08. 16:00 -
Strání - Brumov 0:0 (0:0) 18.08. 16:30 -
Kozlovice - Havířov 1:2 (0:2) 09.06. 17:30 -
Havířov - 1. HFK 2:1 (1:1) 21.04. 10:15 -
St. Říše - Nové Sady 5:0 (3:0) 31.03. 15:00 -
Břeclav - Nové Sady 1:1 (1:1) 06.10. 15:00 -
Ústí - Opava B 0:4 (0:1) 16.09. 10:00 -
Kozlovice - Bohumín 3:1 (2:0) 26.08. 16:30 -
Bohunice - Bystrc 4:0 (1:0) 30.05. 18:00 -
M. Krumlov - Ráječko 0:1 (0:1) 26.05. 16:30 -
Šlapanice - Novosedly 3:1 (2:0) 13.05. 16:30 -
Boskovice - Bystrc 1:3 (1:1) 28.04. 16:00 -
Bohunice - Lanžhot 2:2 (1:1) 21.04. 14:00 -
MS Brno - Boskovice 2:0 (0:0) 07.04. 15:30 -
Lanžhot - Mutěnice 1:0 (0:0) 04.11. 14:00 -
M. Krumlov - Svratka 4:6 (1:2) 28.10. 14:00 -
Hroznová Lhota - Vyškov B 3:1 (2:1) 22.10. 14:30 -
Veselí - Rousínov 4:3 (3:1) 14.10. 15:00 -
Ivančice - Mutěnice 1:5 (0:3) 16.09. 15:30 -
Vojkovice - Sparta Brno 2:1 (0:1) 26.08. 16:30 -
Bohunice - Sparta Brno 2:1 (1:0) 12.08. 16:30 -
Vojkovice - Rousínov 1:2 (1:2) 10.06. 16:30 -
Krumvíř - Lednice 4:0 (2:0) 03.06. 16:30 -
Bohunice - Mutěnice 4:0 (1:0) 31.05. 17:30 -
Bosonohy - Ráječko 2:1 (0:0) 27.05. 16:30 -
Bystrc - Tišnov 0:2 (0:2) 30.04. 16:30 -
Rousínov - Mutěnice 2:4 (2:0) 22.04. 16:00 -
Šaratice - Šlapanice 0:6 (0:3) 15.04. 10:30 -
Čebín - Rájec-Jestřebí 1:2 (1:1) 02.04. 15:30 -
Bohunice - Bučovice 3:0 (2:0) 25.03. 15:00 -
Bosonohy - Sparta Brno 3:1 (2:0) 05.11. 14:00 -
Veselí - Rakvice 2:1 (2:1) 29.10. 14:30 -
Kunštát - Přímětice 3:0 (0:0) 23.10. 14:30 -
Popůvky - Měnín 5:3 (2:2) 08.10. 15:00 -
Bosonohy - Lanžhot 4:2 (2:2) 14.05. 16:30 -
Jevišovice - Bohunice 0:4 (0:2) 26.03. 15:00 -
Bohunice - Vojkovice 4:1 (3:1) 24.10. 14:30 -
Oslavany - Kuřim B 1:1 (1:1) 17.10. 15:00 -
Černá Hora - Medlánky 1:4 (0:2) 11.10. 15:00