POLÍVKA Zdeněk
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Oráčov - TJ Čistá 2:1 (1:1) 24.03. 13:30 -
Jesenice - Senomaty 2:2 (2:1) 23.03. 15:00 -
Slabce - Oráčov 4:0 (1:0) 28.10. 13:30 -
Chrášťany - Slabce 2:0 (1:0) 22.10. 15:30 -
Kroučová - Panoší Újezd 8:0 (5:0) 21.10. 12:30 -
Kounov - Srbeč 1:3 (1:1) 14.10. 10:00 -
Srbeč - Kounov 4:1 (1:1) 23.09. 13:30 -
TJ Čistá - Oráčov 3:0 (0:0) 10.09. 14:00 -
Kounov - Kroučová 0:3 (0:1) 09.09. 10:00 -
Kolešovice - Lišany 1:5 (0:1) 26.08. 13:30 -
Kounov - Panoší Újezd 1:2 (1:1) 26.08. 10:00 -
Panoší Újezd - Šanov 1:1 (1:0) 20.08. 17:00 -
Roztoky B - Kounov 1:2 (1:2) 20.08. 13:30 -
Janov - Senomaty 3:1 (1:1) 20.05. 16:00 -
Kroučová - Ruda 1:2 (0:1) 07.05. 17:00 -
Panoší Újezd - Kolešovice 1:3 (0:2) 23.04. 17:00 -
Panoší Újezd - Pavlíkov 2:1 (1:1) 11.09. 17:00 -
Pustověty - Lišany 3:1 (0:1) 11.06. 17:00 -
Slabce - Oráčov 2:0 (1:0) 23.10. 13:30 -
Panoší Újezd - Srbeč 2:3p. (1:0) 16.10. 13:00 -
Roztoky B - Srbeč 5:3 (4:2) 10.10. 13:30 -
Srbeč - Hředle B 0:9 (0:3) 02.10. 13:30 -
Panoší Újezd - Roztoky B 3:2p. (0:1) 19.09. 16:30 -
Srbeč - Kounov 1:3 (0:0) 18.09. 13:30 -
Kounov - Ruda 4:1 (3:1) 12.09. 10:00 -
Petrohrad - Slabce 2:4 (0:2) 10.10. 13:30 -
Hředle B - Ruda 3:0 (1:0) 04.10. 16:00 -
Petrohrad - Sýkořice 1:0 (0:0) 27.09. 13:30 -
Senomaty B - Srbeč 9:2 (4:0) 20.09. 10:00 -
Oráčov - Petrohrad 3:2 (1:2) 30.08. 13:30 -
Kounov - Srbeč 3:4 (2:4) 23.08. 10:00 -
Mšec - Nové Strašecí - Olešná 4:0 (1:0) 16.11. 13:30 -
Pavlíkov - Chrášťany 1:2 (0:1) 03.11. 14:00 -
Panoší Újezd - Senomaty B 1:3 (1:1) 27.10. 14:30 -
Roztoky - Janov 1:3 (1:1) 26.10. 14:30 -
TJ Čistá - Janov 1:2p. (1:0) 20.10. 15:00 -
Roztoky B - Jesenice B 3:8 (1:4) 13.10. 13:30 -
Lužná - Senomaty 0:4 (0:2) 12.10. 16:00 -
Srbeč - Šanov 3:1 (2:1) 12.10. 13:30 -
Kolešovice - Petrohrad 3:1 (1:1) 06.10. 13:30 -
Senomaty B - Jesenice B 4:3p. (0:3) 29.09. 10:00 -
Roztoky - Pavlíkov 6:2 (1:0) 28.09. 16:00 -
Chrášťany - Roztoky 0:3 (0:2) 22.09. 16:30 -
Ruda - Kounov 1:0 (0:0) 15.09. 13:30 -
Roztoky - Žehrovice 6:3 (1:1) 31.08. 17:00 -
Panoší Újezd - Ruda 0:2 (0:1) 25.08. 17:00 -
Olešná - Senomaty 1:3 (1:0) 17.11. 13:30 -
Řevničov - TJ Čistá 2:4 (0:1) 04.11. 14:00 -
Senomaty - Kolešovice 8:0 (5:0) 27.10. 14:30 -
Zavidov B - Kněževes 4:5 (2:3) 21.10. 10:00