OCHODEK Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Dětmarovice - Těrlicko 7:0 (4:0) 23.09. 15:30 -
SK Horní Suchá - Doubrava 3:2 (1:0) 10.06. 14:00 -
Háj - Oldřišov 2:3 (2:2) 12.11. 14:00 -
Orlová - Bolatice 6:0 (4:0) 05.11. 14:00 -
Dolní Datyně - Český Těšín 4:0 (1:0) 28.10. 11:00 -
Kravaře - Krásné Pole 1:0 (1:0) 16.10. 15:00 -
D.Benešov - Vratimov 2:5 (0:2) 08.10. 15:00 -
Raškovice - Smilovice 2:4 (1:1) 11.09. 16:00 -
Brušperk - Heřmanice 3:2 (3:0) 03.09. 16:00 -
Český Těšín - Brušperk 3:0 (2:0) 13.08. 10:30 -
Krnov - P. Polom 4:3 (3:1) 05.06. 15:00 -
MFK Bruntál B - Albrechtice 2:3 (0:2) 22.05. 16:30 -
Ludgeřovice - Štěpánkovice 4:2 (0:1) 07.05. 16:30 -
Starý Jičín - Kozlovice 0:1 (0:0) 01.05. 16:30 -
Petřvald n. M. - Oldřišov 1:0 (0:0) 19.03. 15:00 -
Mokré Lazce - Kozmice 2:1 (2:1) 24.10. 10:00 -
P. Polom - Čeladná 4:2 (0:1) 10.10. 15:00 -
P. Polom - Háj 2:3 (1:1) 12.09. 16:00 -
Krnov - Jakubčovice 1:0 (1:0) 25.08. 17:00 -
Inter. Petrovice - Petrovice B 7:0 (1:0) 15.08. 17:00 -
Hlubina - Háj 1:2 (1:1) 07.08. 17:00 -
Petřvald n. M. - Krnov 1:2 (0:1) 10.10. 15:00 -
Dolní Datyně - Petrovice 2:0 (1:0) 26.09. 16:00 -
Oldřichovice - Mosty 2:1 (0:0) 05.09. 16:30 -
Kobeřice - Háj 2:1 (2:1) 30.08. 17:00 -
Břidličná - Bystřice 7:2 (2:1) 19.10. 14:00 -
Čeladná - Kobeřice 3:2 (1:2) 05.10. 15:00 -
Kozmice - Šilheřovice 6:1 (3:0) 15.09. 16:00 -
Krnov - Fulnek 0:3 (0:2) 01.09. 16:30 -
Krnov - Brušperk 1:1 (0:1) 04.08. 17:00 -
Krnov - Dolní Datyně 4:0 (2:0) 14.06. 18:00 -
Stará Bělá - Břidličná 0:3 kont. (3:2) 04.06. 17:30 -
Kobeřice - Vřesina 10:2 (3:0) 02.06. 17:00 -
Bílovec - Frenštát 1:2 (1:0) 11.05. 16:30 -
Krnov - Šenov 3:0 (1:0) 21.04. 16:00 -
Háj - Čeladná 3:2 (2:0) 06.04. 15:30 -
P. Polom - Krnov 1:0 (1:0) 17.03. 15:00 -
Petrovice B - Inter. Petrovice 0:1 (0:1) 04.11. 14:00 -
Frenštát - Háj 5:1 (1:1) 28.10. 14:00 -
P. Polom - Šenov 4:0 (2:0) 21.10. 14:00 -
Lučina - Hrabová 3:1 (2:0) 13.10. 15:00 -
Frenštát - Bílovec 4:2 (3:1) 30.09. 15:30 -
Šenov - Břidličná 2:6 (1:4) 22.09. 16:00 -
Polanka - Český Těšín 3:1 (1:0) 19.09. 17:00 -
Čeladná - Dolní Datyně 5:0 (3:0) 08.09. 16:00 -
Břidličná - Oldřišov 1:4 (1:4) 29.08. 17:00 -
Smilovice - Orlová 0:1 (0:0) 19.08. 17:00 -
Český Těšín - Hlubina 2:0 (1:0) 04.08. 17:00 -
P. Polom - Heřmanice 2:2 (0:1) 03.06. 17:00 -
Břidličná - Orlová 1:2 (0:0) 26.05. 13:00