PIXA Josef
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Horní Beřkovice - Řepín 3:0 (2:0) 23.03. 15:00 -
Libiš B - Byšice 0:2 (0:0) 04.11. 14:00 -
Mlékojedy - Ovčáry 4:0 (2:0) 29.10. 10:15 -
Vysoká - Libiš B 5:3 (2:1) 28.10. 14:30 -
Zálezlice - Byšice 0:3 (0:2) 22.10. 15:30 -
Libiš B - Kostelec 1:2 (1:0) 14.10. 14:30 -
Hořín - EMĚ Mělník 3:1 (0:0) 16.09. 10:15 -
Čechie Kralupy - Ledčice 3:0 (1:0) 10.09. 17:00 -
Mšeno - Byšice 1:3 (1:2) 09.09. 17:00 -
Tursko - PTZ 2:3 (2:2) 03.09. 17:00 -
Vysoká - Mšeno 5:0 (3:0) 02.09. 17:00 -
Čechie Kralupy - Cítov 3:0 (1:0) 27.08. 17:00 -
Čečelice - Tišice 4:1 (2:0) 26.08. 17:00 -
Chlumín - Jeviněves 8:1 (6:1) 16.06. 18:00 -
Jeviněves - Chvatěruby 1:3 (0:1) 31.05. 18:00 -
Kly B - Tuhaň 1:5 (1:0) 28.05. 17:00 -
Čečelice - Vysoká 2:3 (2:1) 27.05. 17:00 -
Dřísy - Kly B 0:7 (0:4) 21.05. 17:00 -
Mlékojedy - Lobkovice 1:5 (0:1) 21.05. 10:15 -
Libiš B - Tišice 3:4 (2:3) 20.05. 14:30 -
Borek - Dolní Beřkovice 1:1 (0:0) 14.05. 17:00 -
Vehlovice - Řepín 2:7 (1:2) 13.05. 17:00 -
Vysoká - Pšovka B 6:3 (4:0) 10.05. 18:00 -
Roma Mělník - Mšeno B 5:2 (2:0) 07.05. 17:00 -
Lobkovice - Kralupy B 2:3 (2:1) 06.05. 17:00 -
Spomyšl - Lobkovice B 2:3 (0:2) 30.04. 17:00 -
Mšeno B - Lužec B 2:4 (0:1) 30.04. 14:00 -
Obříství - Vysoká 1:2 (0:2) 29.04. 17:00 -
PTZ - Nová Ves 1:5 (1:1) 26.04. 17:00 -
Hostín - Úžice 2:0 (1:0) 23.04. 17:00 -
Dolní Beřkovice - Čečelice 1:4 (0:2) 22.04. 14:00 -
Hořín - Dolany 3:2 (1:1) 22.04. 10:15 -
Mšeno B - Dřísy 2:4 (1:3) 16.04. 17:00 -
Obříství - Libiš B 1:1 (1:0) 15.04. 17:00 -
Hostín - Chlumín 6:1 (2:0) 09.04. 16:30 -
Vojkovice - Zálezlice 2:0 (2:0) 08.04. 16:30 -
PTZ - Čechie Kralupy 0:7 (0:3) 01.04. 16:30 -
Hořín - Řepín 3:2 (1:1) 01.04. 10:15 -
Jeviněves - PTZ 1:2 (1:2) 26.03. 15:00 -
Mlékojedy - Hořín 2:4 (2:1) 26.03. 10:15 -
Libiš B - Borek 0:0 (0:0) 25.03. 14:30 -
Nová Ves - PTZ 4:1 (2:0) 19.11. 13:30 -
Sazená - Chvatěruby 0:1 (0:1) 19.11. 10:15 -
Tursko - Sazená 4:2 (1:0) 13.11. 14:00 -
Pšovka B - Borek 2:0 (0:0) 12.11. 14:00 -
Hořín - Kralupy B 6:2 (2:0) 12.11. 10:15 -
Tišice - Vysoká 7:1 (4:0) 06.11. 14:00 -
Cítov - Kly 3:2 (2:1) 05.11. 14:00 -
Kly - Liběchov 6:1 (2:1) 30.10. 14:30 -
Obříství - Zálezlice 2:0 (1:0) 29.10. 14:30