SMEKAL Roman
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Ivančice B - Dolní Kounice 2:1 (0:0) 24.03. 15:00 -
Rajhradice - Rájec-Jestřebí 5:1 (4:1) 21.05. 17:30 -
Kyjov - Svatobořice 0:2 (0:0) 19.05. 17:30 -
Ráječko - Rousínov 2:1 (0:1) 06.05. 17:00 -
Svratka - Ratíškovice 3:0 (1:0) 01.04. 10:30 -
Medlánky - Rudice 4:0 (3:0) 15.10. 15:00 -
Zastávka - Šlapanice 2:0 (2:0) 08.10. 15:30 -
Slatina - Dobšice 4:1 (2:0) 01.10. 15:30 -
Velká n. Vel. - Moravská 2:0 (1:0) 25.09. 16:00 -
Přímětice - Rosice B 2:2 (1:1) 11.09. 16:30 -
Svratka - Ráječko 2:2 (1:2) 27.08. 10:30 -
Kohoutovice - Veselí 1:5 (0:4) 13.08. 10:30 -
Tišnov - Žebětín 0:1 (0:1) 12.06. 17:00 -
Dobšice - RAFK 4:1 (3:1) 29.05. 16:00 -
Veselí - Lednice 3:0 (1:0) 31.10. 14:00 -
Krumvíř - Boskovice 2:0 (1:0) 16.10. 15:00 -
Valtice - Lednice 0:3 (0:2) 03.10. 15:30 -
Ratíškovice - Líšeň B 1:2 (0:0) 04.09. 16:30 -
Krumvíř - MS Brno 2:1 (1:1) 07.08. 17:30 -
Krumvíř - Rousínov 1:0 (0:0) 10.10. 15:00 -
Bosonohy - Líšeň B 1:0 (1:0) 19.09. 10:15 -
Ratíškovice - Líšeň B 1:1 (1:1) 05.09. 16:00 -
Svratka - Rousínov 2:1 (2:1) 29.08. 10:00 -
Ivančice - Krumvíř 5:4 (3:1) 16.08. 17:00 -
Lelekovice - Rájec-Jestřebí 2:2 (1:0) 02.11. 10:30 -
Milotice - Dubňany 1:1 (1:1) 20.10. 14:30 -
Mutěnice - Bosonohy 0:1 (0:0) 13.10. 15:00 -
Ivančice - Kuřim 1:2 (1:1) 21.09. 10:30 -
MS Brno - Líšeň B 2:3 (2:0) 14.09. 16:45 -
Rousínov - Bystrc 0:3 (0:0) 11.09. 16:30 -
Rohatec - Hroznová Lhota 0:1 (0:0) 08.09. 16:00 -
Líšeň B - M. Krumlov 3:1 (0:1) 21.08. 17:00 -
Bosonohy - Bystrc 1:0 (1:0) 10.08. 17:00 -
Start - Kuřim 3:1 (1:1) 01.06. 17:00 -
Ráječko - Ivančice 10:1 (6:0) 26.05. 14:30 -
Pačlavice - Veselí 1:0 (1:0) 19.05. 16:00 -
Rousínov - Boskovice 4:1 (2:0) 17.05. 17:30 -
Veselí - Lednice 3:2 (1:1) 11.05. 17:00 -
Mutěnice - MS Brno 5:0 (2:0) 08.05. 17:00 -
Krumvíř - Ráječko 0:2 (0:1) 01.05. 17:00 -
Bučovice - Rakvice 3:0 (2:0) 28.04. 16:00 -
Ivančice - Start 0:1 (0:0) 20.04. 16:00 -
Lednice - Kyjov 5:2 (3:0) 07.04. 15:30 -
Boskovice - MS Brno 2:6 (2:2) 21.10. 14:30 -
Dubňany - Veselí 1:3 (0:1) 14.10. 15:00 -
Dobšice - Rajhradice 2:1 (1:0) 30.09. 15:00 -
Sparta Brno - M. Krumlov 10:0 (5:0) 28.09. 16:00 -
Tišnov - Svratka 1:1 (0:0) 09.09. 16:30 -
Přímětice - Šlapanice 1:1 (1:1) 25.08. 16:30 -
Ráječko - Krumvíř 2:0 (0:0) 22.08. 17:00