PICMAUS Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Štěpánkovice - Libhošť 2:2 (1:2) 24.03. 15:00 -
B.Albrechtice - Jablunkov 7:2 (5:1) 05.11. 14:00 -
Zlatníky - Malé Hoštice 2:3 (1:3) 22.10. 10:00 -
Štěpánkovice - Strahovice 1:2 (1:2) 17.09. 15:30 -
Vlčovice - Klimkovice 4:6 (4:2) 17.06. 15:00 -
SK Horní Suchá - Petrovice 7:0 (0:0) 10.06. 17:00 -
Šilheřovice - Sl.Rychvald 2:2 (1:2) 04.06. 17:00 -
Tichá - St. Město F-M 3:2 (2:1) 22.04. 16:00 -
Věřňovice - Horní Žukov 2:0 (0:0) 16.04. 16:00 -
Skotnice - Ostravice 2:0 (1:0) 05.11. 14:00 -
Stonava - Libhošť 3:0 (1:0) 29.10. 14:30 -
Mokré Lazce - Stará Bělá 5:2 (2:1) 16.10. 10:00 -
Hlubina B - Velká Polom 1:1 (1:0) 09.10. 15:00 -
Kravaře - Malé Hoštice 3:3 (1:0) 18.06. 17:00 -
MFK Bruntál B - Chomýž 5:1 (2:0) 12.06. 17:00 -
Kr. Loučky - Slavkov 5:2 (3:0) 04.06. 10:00 -
Řepiště - B.Albrechtice 4:2 (1:1) 21.05. 16:30 -
Sl.Rychvald - Šilheřovice 1:3 (1:2) 11.05. 17:00 -
Albrechtice - Slavia Opava 7:0 (5:0) 08.05. 14:00 -
Vítkov - MFK Bruntál B 1:3 (1:1) 04.05. 17:00 -
Chlebičov - Štěpánkovice 5:1 (2:0) 30.04. 16:30 -
Nýdek - Oldřichovice 0:4 (0:2) 27.04. 17:00 -
Ludgeřovice - Vřesina 0:1 (0:1) 23.04. 16:00 -
Lískovec - Starý Jičín 0:4 (0:2) 06.11. 14:00 -
St. Město F-M - Smilovice 3:3 (0:1) 30.10. 14:30 -
Tichá - Ostravice 3:0 (1:0) 23.10. 14:30 -
Velké Hoštice - Albrechtice 2:4 (1:3) 10.10. 10:00 -
Lučina - Dobrá 5:2 (2:0) 18.09. 15:30 -
Svinov - Třebovice 0:2 (0:2) 11.09. 16:00 -
Krnov B - Jindřichov 4:1 (3:1) 05.09. 15:00 -
Albrechtice - Slavkov 5:1 (0:0) 28.08. 15:30 -
Řepiště - Libhošť 7:0 (2:0) 21.08. 16:30 -
Hradec - Malé Hoštice 3:1 (2:0) 10.10. 15:00 -
Řepiště - Inter. Petrovice 8:2 (4:0) 03.10. 15:30 -
Jakubčovice - Slovan 4:1 (3:1) 12.09. 16:00 -
Bolatice - Chlebičov 4:2 (2:0) 06.09. 16:30 -
Spálov - Skotnice 4:1 (2:1) 30.08. 17:00 -
Kravaře - Štěpánkovice 5:1 (3:0) 23.08. 17:00 -
Petrovice B - Řepiště 4:6 (1:1) 16.08. 17:00 -
Koblov - Ova. Lhotka 1:0p. (0:0) 09.11. 13:30 -
Zubří - Jablůnka 3:2 (0:1) 27.10. 14:00 -
Chuchelná - Hať 0:1 (0:1) 22.09. 15:30 -
St. Město F-M - Petřvald n. M. 1:2 (1:0) 14.09. 16:00 -
Háj - P. Polom 3:1 (0:0) 31.08. 10:30 -
Lučina - Libhošť 6:1 (3:0) 24.08. 17:00 -
Krnov - Bystřice 4:0 (2:0) 18.08. 17:00 -
Tichá - Starý Jičín 3:1 (1:0) 26.05. 17:00 -
Hať - Klimkovice 2:2 (1:1) 19.05. 17:00 -
Ludgeřovice - Kobeřice 1:0 (1:0) 11.05. 16:30 -
Malé Hoštice - Žimrovice 4:1 (2:1) 05.05. 16:30