Ťupa Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Vacov - Chelčice 4:3 (0:1) 14.04. 16:30 -
Božetice - Chyšky 3:3 (1:1) 06.04. 16:30 -
Met. Tábor B - Podolí 4:1 (2:0) 31.03. 15:00 -
Volyně - Netolice 3:1 (1:1) 23.03. 15:00 -
Milevsko B - Chyšky 2:3 (1:2) 12.11. 14:00 -
Planá n.Luž. - Protivín B 5:2 (2:1) 04.11. 14:00 -
Sepekov - Chyšky 5:1 (5:0) 28.10. 14:30 -
Vl. Březí - Vacov 4:1 (0:1) 15.10. 15:00 -
Planá n.Luž. - Rat. Hory 6:2 (3:1) 14.10. 15:30 -
Sedlice - Vl. Březí 6:2 (4:1) 07.10. 16:00 -
Nemanice - Slavonice 2:3 (0:2) 01.10. 16:00 -
Vacov - Hoštice 0:1 (0:1) 23.09. 16:30 -
Planá n.Luž. - Hradiště 4:1 (2:0) 17.09. 13:30 -
Milevsko B - Podolí 1:3 (0:3) 10.09. 17:00 -
Sedlice - Chelčice 2:1 (0:0) 09.09. 17:00 -
Štěkeň - Chelčice 1:0 (1:0) 03.09. 17:00 -
Netolice - Volyně 1:3 (0:2) 26.08. 13:30 -
Prachatice B - Chelčice 4:1 (2:0) 20.08. 11:00 -
Chotoviny - Kestřany 10:3 (3:1) 17.06. 17:00 -
Milevsko B - S.Ústí 2:0 (0:0) 16.06. 18:00 -
Cehnice - Bavorov 4:0 (3:0) 04.06. 15:00 -
Hoštice - Junior B 3:1 (2:0) 28.05. 17:00 -
Vl. Březí - Bavorov 0:2 (0:1) 21.05. 15:00 -
S.Ústí - Kestřany 10:0 (6:0) 14.05. 17:00 -
Chyšky - Božetice 0:2 (0:1) 08.05. 15:00 -
Buk - Bystřice 0:0 (0:0) 06.05. 17:00 -
Chelčice - Volyně 0:2 (0:2) 02.05. 17:30 -
Nemanice - Čt.Dvory 0:9 (0:3) 28.04. 18:00 -
Větrovy - Planá n.Luž. 4:0 (2:0) 22.04. 17:00 -
Volyně - Husinec 0:1 (0:1) 09.04. 16:30 -
Dražejov - Vacov 0:5 (0:3) 01.04. 16:30 -
Ševětín - Slavonice 4:1 (2:0) 25.03. 10:15 -
Husinec - Vacov 0:3 (0:1) 12.11. 14:00 -
Dražejov - Chelčice 0:0 (0:0) 05.11. 14:00 -
Podolí - Kestřany 5:1 (1:0) 05.11. 10:30 -
Větrovy - Chyšky 5:0 (2:0) 29.10. 14:30 -
N.Včelnice - K.Řečice 2:2 (0:2) 15.10. 12:00 -
Vacov - Junior B 2:1 (0:1) 09.10. 16:00 -
Sousedovice - Hoštice 2:0 (2:0) 08.10. 16:00 -
Kestřany - Hradiště 1:0 (0:0) 01.10. 16:00 -
Met. Tábor B - Větrovy 0:5 (0:0) 18.09. 16:30 -
Čimelice - Milevsko B 4:4 (1:4) 04.09. 16:00 -
Met. Tábor B - Kestřany 5:1 (2:0) 28.08. 17:00 -
Mirotice - Podolí 1:0 (1:0) 18.06. 17:00 -
K.Řečice - Olešnice 1:6 (0:4) 10.06. 18:00 -
Ledenice - K.Řečice 3:1 (1:0) 04.06. 17:00 -
Sedlice - Bělčice 3:0 (3:0) 28.05. 17:00 -
Stachy - Sousedovice 3:2 (2:2) 21.05. 15:00 -
Vacov - Lhenice 1:1 (0:0) 14.05. 10:30 -
Studená - Třeboň B 2:2 (1:0) 07.05. 16:00