Nedvěd Vít
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Přepeře - Chlumec 3:2 (2:1) 16.03. 10:30 -
Králův Dvůr - Slavia B 0:4 (0:2) 09.03. 14:30 -
Ústí - Souš 0:0 (0:0) 10.11. 18:00 -
Brozany - Boleslav B 3:1 (0:0) 15.10. 16:00 -
Chlumec - Jablonec B 2:1 (2:0) 01.10. 10:15 -
Liberec B - Souš 2:3 (1:2) 17.09. 10:15 -
Domažlice - Karlovy Vary 3:1 (3:0) 09.09. 17:00 -
Zápy - Chlumec 2:0 (1:0) 27.08. 17:00 -
Hostouň - Admira 2:1 (1:1) 13.08. 17:00 -
Černovice - Modlany 5:1 (2:0) 17.06. 14:00 -
Živanice - Pardubice B 3:2 (0:2) 10.06. 10:15 -
Karlovy Vary - Robstav 3:1 (1:1) 03.06. 18:00 -
Bohemians B - Povltavská FA 4:0 (1:0) 21.05. 10:15 -
Hostouň - Plzeň B 0:0 (0:0) 07.05. 17:00 -
Sokolov - Robstav 1:0 (1:0) 15.04. 10:15 -
Boleslav B - Souš 0:2 (0:1) 02.04. 11:00 -
Vltavín - Admira 2:1 (0:1) 25.03. 10:15 -
Perštejn - Litoměřicko 1:2p. (1:0) 18.03. 15:30 -
Jablonec B - Pardubice B 1:2 (0:0) 11.03. 10:15 -
Sokolov - Motorlet 2:1 (2:0) 08.10. 10:15 -
Teplice B - Ústí 2:3 (2:2) 04.09. 11:00 -
Krásný Dvůr - Obrnice 2:5 (2:2) 18.06. 14:00 -
Domoušice - Perštejn 3:2 (2:1) 18.06. 10:30 -
Sokolov - Hostouň 1:1 (1:0) 01.06. 18:00 -
Přepeře - Velvary 3:2 (1:1) 21.05. 10:30 -
Povltavská FA - Plzeň B 0:2 (0:1) 01.05. 17:00 -
Bohemians B - Zbuzany 5:1 (4:0) 03.04. 10:15 -
SK Rakovník - Vltavín 0:2 (0:0) 26.03. 10:15 -
Boleslav B - Hradec B 0:1 (0:1) 13.03. 10:15 -
Liberec B - Hradec B 3:1 (3:0) 24.10. 10:30 -
Povltavská FA - Slavia B 1:2 (1:2) 09.10. 10:30 -
Č. Lípa - Meteor 4:0 (3:0) 02.10. 10:15 -
Karlovy Vary - Admira 0:0 (0:0) 25.09. 10:30 -
Plzeň B - Králův Dvůr 2:2 (2:1) 05.09. 10:30 -
Jihlava - Chrudim 3:1 (2:1) 30.05. 15:00 -
Žižkov - Vlašim 3:1 (2:0) 09.05. 10:15 -
Dukla - Varnsdorf 1:2 (0:2) 10.04. 16:30 -
Vlašim - Táborsko 0:1 (0:0) 07.03. 14:30 -
Chrudim - Vlašim 1:0 (1:0) 05.12. 13:30 -
Jihlava - Líšeň 1:1 (1:0) 18.09. 18:00 -
Zbuzany - Přepeře 0:2 (0:2) 26.10. 10:15 -
Admira - Příbram B 2:1 (0:1) 13.10. 10:15 -
Příbram B - SK Rakovník 4:0 (2:0) 06.10. 10:00 -
Bohemians B - Liberec B 2:4 (0:3) 16.09. 13:00 -
Domažlice - Admira 4:2 (3:2) 07.09. 17:00 -
Dukla B - Pardubice B 5:1 (2:0) 18.08. 10:15 -
Živanice - Ústí n/O 2:1 (0:0) 08.06. 17:00 -
Mar. Lázně - Klatovy 0:1 (0:0) 11.05. 15:00 -
Karlovy Vary - Živanice 0:2 (0:1) 14.04. 10:30 -
Robstav - Beroun 1:0 (0:0) 23.03. 10:15