Míč Vojtěch
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Benátky - Hlinsko 4:1 (2:1) 24.03. 15:00 -
Rokycany - Aritma 0:2 (0:0) 14.10. 16:00 -
Velvary - Ústí 2:0 (1:0) 30.09. 16:00 -
Malé Žernoseky - Radovesice 6:3 (2:2) 16.09. 16:30 -
Mar. Lázně - Petřín 1:1 (0:1) 09.09. 10:15 -
Karlovy Vary - Dukla B 0:1 (0:0) 05.08. 18:00 -
Perštejn - Srbice 1:5 (0:2) 17.06. 10:30 -
Jablonec B - Velvary 1:3 (1:2) 27.05. 10:15 -
Motorlet - Domažlice 0:2 (0:0) 22.04. 10:15 -
Chlumec - Ústí 2:2 (1:1) 09.04. 10:15 -
Sokolov - Vltavín 1:0 (1:0) 18.03. 10:15 -
Slaný - Č. Lípa 0:2 (0:1) 04.03. 14:30 -
Ervěnice - Spořice 1:7 (1:2) 14.10. 15:30 -
Libiš - Admira B 3:0 (2:0) 01.10. 10:15 -
Slaný - Hvězda Cheb 1:1 (0:0) 17.09. 16:30 -
Vilémov - Č. Lípa 1:1 (0:0) 10.09. 17:00 -
Kladno - Újezd 1:3 (1:0) 20.08. 10:15 -
Libiš - Tochovice B 3:1 (2:0) 04.06. 10:15 -
Hvězda Cheb - Mýto 3:0 (2:0) 14.05. 16:00 -
Aritma - Ostrov 5:0 (2:0) 23.04. 10:15 -
Klášterec - Dobroměřice 1:0 (0:0) 09.04. 16:30 -
Čes. Kopisty - Bohušovice 4:1 (1:1) 20.03. 15:00 -
Č. Lípa - Brandýs n.L. 5:1 (2:0) 19.03. 10:15 -
Pokratice - Hostovice 6:0 (2:0) 06.11. 10:30 -
Mar. Lázně - Petřín 1:1 (1:1) 02.10. 10:15 -
Tn Rakovník - Kladno 2:3 (0:2) 25.09. 10:15 -
Oldřichov - Žatec 4:2 (3:1) 28.08. 15:00 -
Libiš - Kolín 0:3 (0:0) 28.08. 10:15 -
Kosmonosy - Hlinsko 3:3 (1:0) 07.08. 10:30 -
Chomutov - Štětí 6:5p. (2:3) 10.10. 10:15 -
Kosmonosy - Čáslav 5:2 (4:0) 19.09. 10:30 -
Kutná Hora - Poříčany 0:3 (0:1) 29.08. 10:15 -
Mýto - Poříčany 2:0 (1:0) 07.03. 14:30 -
Nymburk - D. Králové 2:5 (1:0) 17.11. 13:30 -
Mýto - Sedlčany 5:1 (1:1) 26.10. 14:30 -
Mar. Lázně - Soběslav 0:2 (0:0) 28.09. 15:00 -
Libiš - Benátky 1:2 (1:1) 14.09. 10:15 -
Duchcov - Vroutek 5:3 (3:1) 07.09. 13:30 -
Rokycany - Katovice 1:0 (0:0) 23.08. 18:00 -
Libiš - Brandýs n.L. 0:1p. (0:0) 15.06. 10:15 -
Údlice - Ervěnice 1:0 (0:0) 11.05. 17:00 -
Kladno - Ostrá 2:1 (0:1) 19.04. 10:15 -
Benátky - V. Hamry 3:2 (1:2) 24.03. 15:00 -
Tn Rakovník - Zbuzany 3:0 (3:0) 10.11. 10:15 -
Ostrov - Meteor B 0:2 (0:0) 13.10. 15:30 -
Sedlčany - Čížová 1:0p. (0:0) 16.09. 16:30 -
Benátky - Turnov 5:1 (4:0) 19.08. 17:00 -
Admira - Letohrad 2:0 (1:0) 16.06. 10:15 -
Č. Lípa - Neratovice 1:0 (0:0) 26.05. 17:00 -
Aritma - Doubravka 2:0 (0:0) 19.05. 10:15