Spišák Dušan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Kozly - Měcholupy 2:0 (0:0) 23.03. 15:00 -
Černčice - Vrbno 4:0 (3:0) 11.11. 14:00 -
Krásný Dvůr - Lišany 8:1 (0:5) 29.10. 10:30 -
Vroutek - Tuchořice 0:5 (0:1) 21.10. 15:30 -
Chožov - Hříškov 3:11 (2:6) 15.10. 15:30 -
Dobroměřice B - Kozly 7:1 (3:1) 08.10. 16:00 -
Cítoliby - Žiželice 8:1 (3:1) 30.09. 16:00 -
Buškovice B - Nepomyšl 2:2 (1:2) 24.09. 16:30 -
Lipenec - Krásný Dvůr 3:1 (1:1) 23.09. 13:00 -
Cítoliby - Postoloprty 1:3 (1:3) 16.09. 16:30 -
Libčeves - P. Týnec 3:2 (1:2) 10.09. 17:00 -
Ročov - Domoušice B 11:0 (5:0) 03.09. 17:00 -
Kozly - Holedeč 1:2 (0:2) 02.09. 15:00 -
Postoloprty - Buškovice 4:5 (0:3) 17.06. 17:00 -
Černčice - Dobroměřice B 3:7 (2:2) 11.06. 17:00 -
Cítoliby - Tuchořice 4:0 (3:0) 10.06. 17:00 -
Buškovice - Krásný Dvůr 16:0 (8:0) 20.05. 17:00 -
Kozly - Dobroměřice B 1:1 (1:1) 13.05. 17:00 -
Vrbno - Černčice 1:4 (0:2) 29.04. 17:00 -
Tuchořice - Dobroměřice B 7:0 (5:0) 15.04. 16:30 -
Kozly - Cítoliby 4:0 (2:0) 08.04. 15:30 -
Cítoliby - Černčice 1:3 (1:3) 01.04. 16:30 -
Buškovice - Kryry 3:4 (3:1) 25.03. 15:00 -
Ročov - Lipenec 6:2 (3:1) 13.11. 14:00 -
Staňkovice - Lišany 7:2 (4:0) 12.11. 14:00 -
Tuchořice - Holedeč 1:2 (0:2) 05.11. 14:00 -
Černčice B - Lipenec 9:2 (4:1) 30.10. 14:30 -
Staňkovice - Buškovice B 2:1 (1:1) 29.10. 11:00 -
Dobroměřice B - Kozly 4:1 (0:0) 23.10. 15:30 -
Měcholupy - Nepomyšl 6:1 (3:0) 15.10. 15:30 -
Postoloprty - Tuchořice 1:3 (1:1) 08.10. 16:00 -
Chožov - Hříškov 0:3 (0:1) 02.10. 16:00 -
Holedeč - Dobroměřice B 7:6 (2:4) 01.10. 16:00 -
Louny B - Duchcov 6:3 (4:1) 28.09. 16:30 -
Buškovice B - Staňkovice 4:2 (2:1) 25.09. 16:30 -
Žiželice - Výškov 2:4 (2:1) 24.09. 10:15 -
Černčice B - Cítoliby B 5:1 (2:0) 18.09. 16:30 -
Buškovice - Výškov 1:2 (1:0) 11.09. 17:00 -
Peruc - Koštice 6:0 (4:0) 04.09. 17:00 -
Buškovice - Postoloprty 3:0 (1:0) 28.08. 17:00 -
Dobroměřice B - Žiželice 5:2 (3:1) 27.08. 10:15 -
Tuchořice - Cítoliby 1:6 (0:4) 20.08. 17:00 -
Louny B - Vrbno 8:0 (4:0) 18.06. 15:00 -
Žiželice - Louny B 0:8 (0:2) 11.06. 10:15 -
Staňkovice - Ročov 2:3 (2:1) 04.06. 17:00 -
Postoloprty - Kozly 0:2 (0:1) 28.05. 17:00 -
Tuchořice - Cítoliby 3:4 (1:1) 21.05. 17:00 -
Černčice - Dobroměřice B 0:6 (0:2) 18.05. 17:30 -
Lenešice B - Chlumčany B 2:4 (2:2) 14.05. 10:00 -
Kozly - Výškov 1:2 (1:1) 07.05. 17:00